EXKURZIJE

Ben_Adam:
Hhha... Mi bili na tari (Beli bor hotel, obilazili 'ebeni zlatibor, faken shtargansku 8icu, neke proroke i kremansko prorochanstvo i tri lepe...) Al smo zato za'ebavali....
Imam dosta odvala...
Tipa... Drugarica spava, i od jednom ustaje i kazhe drugoj drugarici '' MAJO POLIZHI ME!''
ROTFLMAO
i ju kakve perverzije. ta maja ne zasluzuje da nosi to ime
 
bEN_aDAM KOJE SI ODELJENJE?
**** me caps lock
Ja posle dva dana nikako da se odmorim! Kad smo se vratili ja odmah napolje, pa do pola 1, onda se probudio u pola 10 i nisam ceo dan spavao a uvece otisao kod druga(Kod zoraje) na zurku i stigo kuci u pola 2, danas nikako nisam smeo da spavam jer ce sutra skola(TREBA DA SE UCI) tek mozda sutra odspavam malo
 
Ja sam na EX nosio zvucnike koji su imali najmanje 50kg kako ne bi isli u diskoteku i bilo je extra!!!
Sad cu da vam kazem koju sam stetu napravio hotelu: zabo' sam 3 piksle, 2 viljuske, umazao zid od jafe i soka od narandze, nije mi se svideo neki odvratni "pardon" pa sam ga prosuo na pod i gazio ga, jednom krevetu smo slomili one daske koje drze dusek!!! Sara(drugarica) povracala malo pored wc solje..... A to je samo unistena jedna soba!!!
 
da pocnemo vako... :D..posto najverovatnije necu imati exkurziju ove godine...ozivecu secanja s prosle...daklem, ulazimo ti mi u neki tamo manastir...ja sam obukla martinke, neke loode carape, 3/4 iscepane farmerke i majcu marilyna mansona s printom(nije bilo slike, ipak, ja sam obazriva-donekle) i neku tamo texas jaknu.... nesto sam bas htela da provociram popove, pa smo moj ortak i ja(koji je zakleti ateista) stali popu pred noge i pravimo se mi da slusamo, klimamo glavom, pravimo sprdnju od onoga sto prica...a on jadan, kad je zavrsio propoved, rekao nama:pazite se deco, velika su svetla beograda, ali su opasna. nemojte da krenete stranputicom...rece on i zagleda se u moje martinke :lol:
ondak, kad smo bili u hotelu otisli smo u neki kao disko, gde su se gubili neki kelneri gejevi, pa su se neki ukljucujuci i mene itekako smorili i onda smo otisli do groblja koje je bilo na 20m od hotela...i kao, lozimo se mi, ko sme, naravno niko nije smeo, al zato su neki tamo izigravali majmune i skakali nam na ledja.....:? enivej, jedan tamo se odvazio kao, pa preskocio ogradu i krenuo on da se setka po groblju i sve, posli za njim jos njegova 2 druga i posle nekog vremena samo cujemo tup udarac i ono, taj lik upao u raku :)...
i taaako....te noci sam dosla kod nekih drugarica u sobu i one su psojile sve krevete, pozvale jos neke drugove i svi smo polegali po tim krevetim, pokrili se i zajebavali dok nam nije dosla neka tamo nastavnica i htela da nas ubije od batina...:)
 
Sweet_Jane:
da pocnemo vako... :D..posto najverovatnije necu imati exkurziju ove godine...ozivecu secanja s prosle...daklem, ulazimo ti mi u neki tamo manastir...ja sam obukla martinke, neke loode carape, 3/4 iscepane farmerke i majcu marilyna mansona s printom(nije bilo slike, ipak, ja sam obazriva-donekle) i neku tamo texas jaknu.... nesto sam bas htela da provociram popove, pa smo moj ortak i ja(koji je zakleti ateista) stali popu pred noge i pravimo se mi da slusamo, klimamo glavom, pravimo sprdnju od onoga sto prica...a on jadan, kad je zavrsio propoved, rekao nama:pazite se deco, velika su svetla beograda, ali su opasna. nemojte da krenete stranputicom...rece on i zagleda se u moje martinke :lol:
ondak, kad smo bili u hotelu otisli smo u neki kao disko, gde su se gubili neki kelneri gejevi, pa su se neki ukljucujuci i mene itekako smorili i onda smo otisli do groblja koje je bilo na 20m od hotela...i kao, lozimo se mi, ko sme, naravno niko nije smeo, al zato su neki tamo izigravali majmune i skakali nam na ledja.....:? enivej, jedan tamo se odvazio kao, pa preskocio ogradu i krenuo on da se setka po groblju i sve, posli za njim jos njegova 2 druga i posle nekog vremena samo cujemo tup udarac i ono, taj lik upao u raku :)...
i taaako....te noci sam dosla kod nekih drugarica u sobu i one su psojile sve krevete, pozvale jos neke drugove i svi smo polegali po tim krevetim, pokrili se i zajebavali dok nam nije dosla neka tamo nastavnica i htela da nas ubije od batina...:)
Za :twisted: nimljivo...
 
Ja sam se proslo vece vratila iz Grcke...Bilo je suuuumpor:D Ako izuzmem da smo vise od pola dana provodili u busu 6 dana,ali je zato uvece bili full..Prvo i poslednje vece smo bili u Paraliji,hotel nam je bio bukvalno na plazi,pa smo se kupali,zezali...A u Atini smo bili 4 dana i tamo je bzvz,ja sam ocekivala velegrad,kad ono...Ne znam da li sam preveliki patriota,ali Atina je za BEOGRAD nula!!!
 

Back
Top