EVROVIZIJA 2005

Turn off the light:
i ja sam navijala za njih iz patriotskih razloga - bilo mi je drago kad god bi dobili 12 poena.
mada bi jos bolje prosli da ih nije bojkotovala dijaspora... kolko se secam, nemci nam dali samo 3 poena...


Daaaa....To ti je posledica toga sto Crnogorce ne interesuje inostranstvo,oni bi samo da se dokopaju Beograda.

Videcete kada sledece godine ode predstavnik iz Srbije(mrsko mi je sto moram da pravim razliku,al sta cu kad se oni sepure i masu onom cg zastavom),ima da budemo u top 3,nasi ljudi ce da glasaju....
 
{LoG}:
Strela:
Bee:
Strela:
Čim neko kroči na JAVNU SCENU, publika i kritika ima prava da izriče sudove o njima, to je tako logično, nisu oni više obični klinci srednjoškolci, maturanti šta li, već JAVNE LIČNOSTI - KOJI SU NI KRIVI NI DUŽNI PREDSTAVLJALI SCG!!! NA KRAJNJE LOŠ NAČIN SU NAMETNUTI I PROMOVISANI A VIDELI SMO DA IM JE PEVAČ ISPAO U PREDTAKMIČENJU "IDOLA" KAO IZRAZITI ANTISLUHISTA!!! ONI SU JADNI ZA ŽALJENJE NJIMA JE MILO NAPRAVIO MAGAREĆU USLUGU!!!

To sto je neko javna licnost ne znaci da svako sme da ga blati kad pozeli, a reci za nekog da je odvratan itd. nema veze s kritikom vec je upravo to, najobicnije blacenje. I i dalje je zlobno, pa makar

to bilo icije uvazeno misljenje. Ako vec tako
mislite, mozete bar malo suptilnije to da iskazete. Samo to sam htela da kazem. I jeste trulo sve sto se dogadjalo oko samog izbora, ali eto, meni se pesma jako dopala i vrlo rado cu ostalo da zaboravim jer mi nije nimalo bitno, a u krajnjoj liniji nije ni neobicno kod nas. Streli ocito jeste vazno, onda OK.

Bolje da cutimo, ispadosmo urnebesni. Onaj ko je pametan cuti i gleda, tek ponekad nas nagradi kojim blistavim retorskim momentom. U cutanju je mudrost, je li tako? Kako da ne, ha ha, bravo. :roll:

Ne blatimo bezimene, samo kažemo da veze sa muzikom nemaju! I ponavljam, nisu više kao ostali srednjoškolci, sada su JAVNE LIČNOSTI koje publika i kritika ima puno pravo da voli ili ne voli!

P.S. Imate li vi u CG neki forum ili morate non-stop kod nas na forumu da držite slovo!

owo je forum za tzeo balkan jbte...

Umeš li ti išta ljudski da kažeš? Sve kao ne zanimate EVrovizija, a ovamo non-stop visiš i sviraš.....
 
Turn off, niko nije spominjao tvoj mozak, normalno da imas pravo na misljenje, ali ako je onakvo kakvo sam ja shvatila da jeste, to JESTE zlobno, imala ti 15 ili 55 godina. Mislim, ljudi se odmah bacaju na to da su No Name ruzni; koji je to onda deo publike? Onaj kojeg ne zanima toliko muzika koliko bicepsi, tricepsi i plave okice. Kako onda da vas neko ozbiljno shvati? Skoro mi dodje da kazem ccc, ali to je vec patentirano, je li. A ovo sto pricate o samoj pesmi je takodje na granici da bude uvreda. Umobolna? Hvala, onda je pola Srbije umobolno jer se otprilike tolikom delu jako svidja "Zauvijek moja", eto, steta za zemlju. Kao da bi ovde nekom pala kruna s glave da prizna da mu se svidja. Ne, mora se braniti svoj dobar ukus, svetinja, ah.
Zbilja je jadno biti "javna licnost" kraj toliko ljudi spremnih da ospu paljbu po tebi cim ne udovoljis njihovom ukusu. Prosto obozavaju da isperu necim usta, i onda to nazovu svojim iskrenim sudom. Zar je tako tesko biti umeren i objektivan? Nee, iskrenost je vrlina uvek i stalno. Ma strasno...
I ako neko bas moora da zna, ja nisam iz Crne Gore. Naravno, odmah je izasla ta pretpostavka; kao da ne mozes biti za nesto ako nemas nadripatriotske razloge da budes. Blago nama :roll:

Who cares, pesma mi je preslatka i blago meni sto je imam, bas sam srecna zbog toga
26.gif
 
Bee:
Turn off, niko nije spominjao tvoj mozak, normalno da imas pravo na misljenje, ali ako je onakvo kakvo sam ja shvatila da jeste, to JESTE zlobno, imala ti 15 ili 55 godina. Mislim, ljudi se odmah bacaju na to da su No Name ruzni; koji je to onda deo publike? Onaj kojeg ne zanima toliko muzika koliko bicepsi, tricepsi i plave okice. Kako onda da vas neko ozbiljno shvati? Skoro mi dodje da kazem ccc, ali to je vec patentirano, je li. A ovo sto pricate o samoj pesmi je takodje na granici da bude uvreda. Umobolna? Hvala, onda je pola Srbije umobolno jer se otprilike tolikom delu jako svidja "Zauvijek moja", eto, steta za zemlju. Kao da bi ovde nekom pala kruna s glave da prizna da mu se svidja. Ne, mora se braniti svoj dobar ukus, svetinja, ah.
Zbilja je jadno biti "javna licnost" kraj toliko ljudi spremnih da ospu paljbu po tebi cim ne udovoljis njihovom ukusu. Prosto obozavaju da isperu necim usta, i onda to nazovu svojim iskrenim sudom. Zar je tako tesko biti umeren i objektivan? Nee, iskrenost je vrlina uvek i stalno. Ma strasno...
I ako neko bas moora da zna, ja nisam iz Crne Gore. Naravno, odmah je izasla ta pretpostavka; kao da ne mozes biti za nesto ako nemas nadripatriotske razloge da budes. Blago nama :roll:

Who cares, pesma mi je preslatka i blago meni sto je imam, bas sam srecna zbog toga
26.gif

Sad sam se setila nasih diskusija na Udruzenju metalaca. Nikako nisi rekla kakvu muziku slusas. Nije da je to bitno naravno, ti super formiras svoje misljenje i bez uticaja muzike, ali No name.........mislim No comment.
 
Pa nisam bas mogla da predpostavim.
Za neke stvari je bila u pravu i daje stvarno dobre argumente, ali sada mi je sve jasnije milion puta.
Mislim ko nalazi smisla u komercijalnim sezonskim hitovima, taj stvarno treba da se sredi malo.

Mozda je Bee kao pcelica
 
Ej, Majesty, sta ima. Joj, pa je li moguce da se nikom ne svidja pesma? :cry: Presvisnucu. Tako je jednostavna, s lepim emocijama, malo onako arhaicna, romanticna (sad cu dobiti po nosu zbog ovoga)... Divotica.
E, rekla sam ja sta otprilike slusam, samo sto su svi pobegli s te teme. Pa ako neko hoce da je vaskrsne, neka izvoli, he he. Izvini, ali ne da mi se pred svim ovim svetom...necu da donose razne kvalifikacije o meni na osnovu toga :roll:
Moj trenutni hit: Pulp, Like a friend, pesma je bas po mom ukusu, dakle odlicna :D Preporucujem!
Ali verovatno nije po meri jedne metal-vestice, hm :D

Nego, ako neka razularena neman pocne da me ganja okolo znacu da je to Muzika licno. Kako me vec pre nije dohvatila, onomad kad sam kupila disk Vukova s Manjace, cudo...
 
Ej, sad sam videla sta ste napisali. Bezobrazno, nema sta. Ma niste vi zasluzili moje kilometarske postove, da bar umete da odgovorite na njih :? I odakle vam Beyonce? Sredite se malo :x A za Evroviziju sam bila ironicna, steta sto je to presuptilan nacin izrazavanja za neke :roll:
 
Bee:
Ej, Majesty, sta ima. Joj, pa je li moguce da se nikom ne svidja pesma? :cry: Presvisnucu. Tako je jednostavna, s lepim emocijama, malo onako arhaicna, romanticna (sad cu dobiti po nosu zbog ovoga)... Divotica.
E, rekla sam ja sta otprilike slusam, samo sto su svi pobegli s te teme. Pa ako neko hoce da je vaskrsne, neka izvoli, he he. Izvini, ali ne da mi se pred svim ovim svetom...necu da donose razne kvalifikacije o meni na osnovu toga :roll:
Moj trenutni hit: Pulp, Like a friend, pesma je bas po mom ukusu, dakle odlicna :D Preporucujem!
Ali verovatno nije po meri jedne metal-vestice, hm :D

Nego, ako neka razularena neman pocne da me ganja okolo znacu da je to Muzika licno. Kako me vec pre nije dohvatila, onomad kad sam kupila disk Vukova s Manjace, cudo...

Funny
Stvarno nije pitanje ukusa nego kvaliteta.
Sto bi dobijala po nosu zbog toga sto volis -takve- pesme? Tebi niko nista ne brani.
Sarkazam, uvek ga je lepo cuti, stvarno Bee hranis mi dusu. Otkud ti znas da sam ja vestica? Mislim ja to ne shvatam kao uvredu, to se moze nazvati poslom :D
A bas cu ti reci sta mislim o pesmi, samo da je preslusam.
A jel mozes u kratkim crtama da mi objasnis sustinu,filozofiju i poruku te pesme od No Name (stvarno ne znam kako se zove). Verovatno ja metalka imam ogranicene sposobnosti pa ne mogu da shvatim.
Bas me zanima.
 
Bee, ja stvarno ne razumem šta ti hoćeš, da li mi svi treba da budemo oduševljeni bezimenima, da im dodelimo orden, da mislimo isto što i ti?
Kaži već jednom kratko i jasno ŠTA HOĆEŠ?
 
Da si bio u pravu za šta? LoG, nedostatak sna stvarno šteti tvom mozgu. Mislim na 400 poruka za 5 dana? Bilo je pitanje vremena kad ćeš početi da buncaš, mada si ti to od početka radio. Ajd sad na spavnje i ugasi CD sa No Brain-ovima, pa kad se oporaviš opet se vrati i sve tako! Poz. :)
 
necu sad da menjam misljenje i da kazem kako ih volim samo da izbegnem prozivke. mislim, mi raspravljamo o njima, a ne o MOZGU forumasa.
meni se ne svidjaju, i ne mislim da sam zbog toga zlobna, pokvarena, bezobrazna...
ako su vec javne licnosti, onda me bas briga sto imaju 'samo' 17 i vise godina [malo li je?], imam pravo da ih komentarisem.
 
Svashta ljudi... Shta ste se svi ostrvili na devojku samo zato shto joj se svidja pesma?! Meni se pesme ne svidja, ne slusham takvu muziku... Ali desi se i mne nekad da mi se svidi neka fensi pesmica i nisam je glupa ili ne znam kakva zbog toha...
O svashta.... :roll:
 
Moram priznati da mi se mnogo svidjaju komentari koje pise Bee, iako ne volim No name (moji komentari o njima se mogu procitati negde na pocetku ove teme), ali devojka stvarno iznosi svoje misljenje, ima dobre argumente, i nisam primetio da se u njenim komentarima nalazi vredjanje.

Kao sto rekoh, pesma od No name mi se ne svidja toliko, svi znaju nacin na koji je izabrana, i to niko ne moze da ospori. Dalje, njihovi postupsi su veoma degutantni, mahali su onom crvenom zastavom gde god su stigli, promovisali su nezavisnu CG, ali to im se obilo o glavu nekoliko puta - dijaspora ih je bojkotovala u izvesnoj meri, nisu imali podrsku iz Srbije (bar ne toliku kao Zeljko), a kad su nastupali, mogli smo da vidimo zastavu Srbije.

Naravno, i dalje mislim da bi "Jutro" bolje proslo.

I na kraju, drago mi je da su obrisane poruke jednog od ucesnika ovog foruma, ciju svrhu zaista ne vidim.

Zivela Evrovizija 8)
 
Strela i Turn off, vi kao da ne razumete sta ja pricam. NE, ne treba da vam se svidja pesma, sta to mene briga, vas ukus je vasa i samo vasa stvar. Samo, ponavljam, moze da se to kaze i drugim recima. Mislim, ne bih ja da izigravam vaspitacicu, ali "odvratno" je tako ruzna rec a tako se olako upotrebljava. Ako mi se nesto ne svidja, reci cu da mi se ne svidja, zasto mi se ne svidja i finito. A ne da vredjam druge. Da li biste vi volele da ja sad za neku pesmu koju vi volite kazem da je idiotska, npr? Ma OK, mogu jednostavno da ne obracam paznju, tako ce i biti, da ne gnjavim, eto.

Majesty, sama si u profilu napisala da si vestica, ne znam sta si mislilia pod tim;salila sam se kada sam ti to rekla, ne verujem u vestice. Mozda si se ti nesto zabunila? Nije mi jasno. :?
A za "poruku, sustinu i filozofiju" mislim da stvarno preterujes. Zasto toliko insistiras na tome? Poruka je jednostavna, nije zakukuljena u paucinu kako ti mozda volis, glasi:"Ja te volim, hocu da do kraja sveta budemo zajedno" itd. Sta bi ti htela? Da se ljubav uporedi sa nekom stihijom, nakiti sa milion suvisnih prideva, zalije najcrnjom tragedijom? Tako treba da izgleda dobra ljubavna pesma? Filozofija? Evo, uzmi "Angie" od Stonesa (samo primer). Koje tu filozofije ima? Nikakve. A pesma je i dalje prelepa: oni se vole, malo su nesrecni i gotovo. Cemu sve zamotavati u neku nadrifilozofiju? Sustina - ista stvar. Zaista vise cenim stihove u kojima pevac ne lamentira nad svojom sudbinom kao da su ga pogodile sve nesrece ovog sveta; tuga je tuga i meni je lepse kada se opise nekim jednostavnim recima umesto da puca od pretencioznosti.
Volim pjesmu "Zauvijek moja" jer ima lepu melodiju, tekst, dobro je otpevana i nista vise mi ne treba.
I, da, thanks ljudima za lepe reci. :)
Nego, je li neko nasao norvesku pesmu? :D
 
Ja sam skinula norvezhane.. 8) Haahaha, mnogo su mi smeeeshni,leekovi... aaaaaaaaaa...
A u ovoj crnogorskoj pesmi, ima jedan chudam deo... On kazhe neshto "tamo gde reka ljubi more...neshto se mi volim or something", a na jedinom mestu u CG gde se reka uliva u more je nudistichka plazha.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bar mi je tako ortak rekao...
 

Slične teme


Back
Top