EVROPSKO PRVENSTVO ZA ŽENE U RUKOMETU 2012.

Svaka čast devojke, pokazale ste kako se bori za zemlju. Drago mi je što predstavljate Srbiju. Ne može čovek ništa da vam zameri.
Šteta, ne može se protiv one Kneževićeve (ako sam dobro zapamtio). Da je zubima šutirala dala bi gol ;)

Đe da im se zamjeri , đevojke igraju , bore se , svaka im čast !!!
Danas Ako Veliki Bog Da , da pobjedite Mađarice i da se okitite medaljom .

Bogami prijatelju i ona vaša Filipovićka gađa ka iz Haubice . Nije ništa gora
bila od Kneževićke !

Ako Bog da danas da se radujemo i Mi i Vi !!!!!!!
 
nisam bas nesto lud za cestitkama nakon poraza.

CESTITAM ovim zenskinjama koje predstavljaju srbiju u rukometu. cestitam na srcu, volji, glavi...

sad da nastavi da se radi, da se podize kvalitet, doci ce i medalje. muski su uzeli medalju ali se videlo da nemaju potencijal za buducnost. ovde je obrnuto.

Tako nekako. Juče su se mnogo istrošila i psihički ispraznile, pa su danas često ispadale u odbrani. U napadu ih je nosila publika, ali za odranu nisu bile dovoljno disciplinovane. Ono što se da primetiti je da bez Lekićeve ne funkcionišemo nikako, da ona nema zamenu i da ne može da igra 60 minuta. Za sledeće prvenstvo selektor mora da spremi igru i bez Lekićeve, a valjda će ovo iskustvo da im pomogne da ubuduće idu hladne glave u borbu za medalju.
Za poštovanje dresa, grba, naroda i zemlje zaslužuju naklon do poda :worth:
 
Prvaci EVROPE

Leprsava%20zastava%20Crne%20Gore.gif



Ti si naša prva ljubav Crna Goro VOLIM TE
A Le A le A le A Lea LE
 
Pridruzujem se cestitkama za osvojenu zlatnu medalju. Vratilo im se za onu kradju u finalu Londona.

Steta sto nase nisu uspele u polufinalu i borbi za trece mesto, zasluzile su medalju borbenoscu . Ima potencijala, ali mora da se jos radi, da se ne desavaju vise oni padovi kada za 5-6 minuta primimo isto toliko golova.

A sto se publike tice, reprezentacija sledece godine na SP definitivno vise nema sta da trazi u Beogradu pre (eventualnog) polufinala. Sramno je da u mecu za 3. mesto dodje jedva par stotina navijaca, a da se halom ori "Ia, Ia, Hungaria" ili "E viva Montenegro" vece ranije.
 
Pridruzujem se cestitkama za osvojenu zlatnu medalju. Vratilo im se za onu kradju u finalu Londona.

Steta sto nase nisu uspele u polufinalu i borbi za trece mesto, zasluzile su medalju borbenoscu . Ima potencijala, ali mora da se jos radi, da se ne desavaju vise oni padovi kada za 5-6 minuta primimo isto toliko golova.

A sto se publike tice, reprezentacija sledece godine na SP definitivno vise nema sta da trazi u Beogradu pre (eventualnog) polufinala. Sramno je da u mecu za 3. mesto dodje jedva par stotina navijaca, a da se halom ori "Ia, Ia, Hungaria" ili "E viva Montenegro" vece ranije.

Hvala na čestitkama ! Jeste šteta je jer su vaše đevojke iznenadile
sve sa odličnom igrom i zaslužile su medalju . Ali do godine na svjetskom
mislim da će Vam se vratit sve ispušteno !!!!
 
Čestitke :D
Još mi je draža vaša titula kada sam video kako neke naše rukometašice bodre vaše ;)

To bi svi trebali da radimo . Sasvim je normalno kad igramo
jedni protiv drugih da treba da navija svako za svoju zemlju .
Ali ja ne mogu da navijam za Mađarsku ili bilo koju drugu
reprezentaciju kad igra protiv Srbije to mi nije prirodno !

Fanatika i BUDALA ima i kod nas i kod Vas ali ja ipak
mislim da su to mnogo više mediji napumpali nego što
u stvari jeste , nit može nama bit ko bliži od Srbije nit
vama niko bliži od Crne Gore !

Ova GO*NA od političara me ne interesuju , ja kažem
za nas običan narod !
 
Slazem se sa Don Dragom.

Ovde su mediji bespotrebno zakuvali pricu zbog Djokicke i Bulatovicke. O ulozi politicara ne treba trositi reci.

Kada je ona sacica pocela da zvizidi CG himni to gotovo niko nije prihvatio na kraju je bio aplauz, kao ni debilno skandiranje "j..i Dukljanke!"

A one gluposti sa zenska kosarke na Cetinju i muske u Areni od letos definitivno nikome ne trebaju i nadam se da se vise nece nikad ponoviti.
 
A sto se publike tice, reprezentacija sledece godine na SP definitivno vise nema sta da trazi u Beogradu pre (eventualnog) polufinala. Sramno je da u mecu za 3. mesto dodje jedva par stotina navijaca, a da se halom ori "Ia, Ia, Hungaria" ili "E viva Montenegro" vece ranije.
Срамно је што су набили цене улазница на 10000 дин за седишта са стране и 7000 дин за седишта иза голова, ко то у овој земљи може да приушти? А и оних 2000 дин за седишта на орловском гнезду је превише.
 
А и оних 2000 дин за седишта на орловском гнезду је превише.

Najjefitinije karte za polufinale bile su 1.200, a za finale 1.500 dinara. Slazem se da je to za nase prilike relativno dosta novca.

Ali postavljaju se dva pitanja:

1) Kako to da u januaru na muskom EP kada su karte za polufinale i finale bile jos skuplje, Arena bude puna ko sipak i to samo sa Dancima kao gostujucim navijacima? Da podsetim da ni muska ekipa pre poceka prvenstva nije slovila za favorita, a takodje je u polufinalu igrala protiv „bratske“ ekipe sa boljom reputacijom od nas. Evo jos jednog primera. Karte na EP za odbojkasice 2011. bile su jos jeftinije (500 dinara grupa, 800 dinara polufinale i finale), pa opet sve do polufinale nase su igrale pred nekoliko stotina ljudi, od cega su pola bile klinkice koje su organizovano doveli njihovi odbojkaski klubovi.

2) Kako to da Crnogorcima nije bilo skupo, a pride su imali i troskove dolaska od 400-500km po ovakvom vremenu i smestaja, pa ih je doslo 3 - 4.000? OK, njihova reprezentacija je imala ranijih uspeha, nisam ja ocekivao da sad nase siroke narodne mase navale u Arenu, ali ponavljam, poseta od nedelje je bila sramotna.

I tu dolazimo do kljucnog problema, a to je sto mi jednostavno nemamo kult navijanja za domacu reprezentaciju. Vajnim vodjama navijaca Partizana i Zvezde ne pada na pamet da se organizuju dovedu neko navijacko jezgro i povedu navijanje na reprezentativnim utakmicama, jer se to ne placa od strane Djurica i Lukica.

Definitivno se i sam organizator zeznuo, trebalo je biti realan i igrati sve meceve u Pioniru, bio bi mnogo bolji ambijent.
Onda bi i nasi navijaci mogli da se grupisu u jedan sektor, pa bi mozda mogla i da krene pesma.
 

Back
Top