EVROPSKA UNIJA...ideal zajednista

@ commodore

...тхе... а шта ћу када сам глупи Србин...пијаница... нерадник... лењивац... :wink:

@ Nexus6

Где си Нецо... дуго Те није било... видим напредовао си... а имаш и нов аватар...
 
tacno...apsolutno nemam dilemu da li bi Srbija trebalo da se nadje tamo ili ne, ali ne treba da se srlja nigde...
bio sam u Makedoniji pre par nedelja, i tamo mi kazu da je donet zakon o zabrani pusenja na javnim mestima...srovodi se u tri lepe...smesno...
a da ne pominjem koliko me nervira kada pored zastava zemalja koje veze sa EU nemaju, jos uvek, vidim i zastavu Unije...
 
ok i to... ali meni u nacelu smeta da sebe dovedemo u situaciju da nam svaba bude "neka vlast"... to je meni suprotno zdravom razumu... mislim... mozemo onda i u muslimansku federaciju, mozemo onda i u veliku albaniju... mozemo opet i jugoslaviju da pravimo... ja ne znam zasto mi moramo negde da utopimo svoju drzavu... ponasamo se bre ko baba devojka... koja mora da se uda po svaku cenu... sviranje zivanu, ako mene pitas...
 
Srbija mora u partnerstvo za mir i NATO. Da se obezbedi od buducih ratova.
A za EU.. Recimo da moramo dosegnuti EU standard i uci u predvorje unije.. Ali oko samog ulaska, treba se cenjkati..
Geografija je jasno odredila : budite posrednik izmedju istoka i zapada.. I debelo naplacujte mostarinu :)
 
commodore:
ok i to... ali meni u nacelu smeta da sebe dovedemo u situaciju da nam svaba bude "neka vlast"... to je meni suprotno zdravom razumu... mislim... mozemo onda i u muslimansku federaciju, mozemo onda i u veliku albaniju... mozemo opet i jugoslaviju da pravimo... ja ne znam zasto mi moramo negde da utopimo svoju drzavu... ponasamo se bre ko baba devojka... koja mora da se uda po svaku cenu... sviranje zivanu, ako mene pitas...

nece nam biti neka veca vlast od onoga sto su do sada bili...mislim na period pre I Svetskog...veliki su uvek zayebavali male...a mali su, na svoj nacin, zayebavali velike...al' u principu tu je uvek trampa u pitanju...samo veliki mora da izvuce medijsku pobedu...
bolje Svaba i Francuz, i eventualno Rus, od Amera il' Kineza...

sam si rekao zasto moramo da se utopimo...ili EU ili ZND...nema trece...
 
marlon:
Ma imace oni vode vise nego sto treba kad krene da se topi Severni pol zbog globalnog zagrevanja. Onda im nece trebati motori vec camci i vesla. :D

Е и ту су господа научењаци потпуно подељени... половина њих тврди да постоји ГЛОБАЛНО ЗАГРЕВАЊЕ а друга половина да постоји ГЛОБАЛНО ХЛАЂЕЊЕ тј. залеђивање...тј. бррррррррр....
 
Nexus 6:
a cime mi to raspolazemo, pa da mozemo da budemo neutralni?

Располажемо пре свега геостратешким положајем, а затим рудним и другим богатством (нпр.само на КИМ постоји једна милијарда тона угља)... ја верујем да је за нас најкорисније да прихватимо све тзв."проеуропске узусе" осим уласка у ЕУ и прихватања њиховог устава... баш као и други паметни народи...
 
Ali tema je IDEAL ZAJEDNISTVA... nama je zajednistvo sa katolicima donelo samo masovne grobnice.
...
da se mi vratimo na temu... Zasto ne zajednistvo sa PRAVOSLAVNIM narodima? Zasto ne, za promenu da budemo pametni...
...
bre ovo je kao teme na Zenskom kutku... gde se devojke zale "zasto stalno biraju pogresne muskarce koji su lose ponasaju prema njima".... pa promeni kriterijum izbora majke ti ga instaliram...
 
eremita:
Располажемо пре свега геостратешким положајем, а затим рудним и другим богатством (нпр.само на КИМ постоји једна милијарда тона угља)... ја верујем да је за нас најкорисније да прихватимо све тзв."проеуропске узусе" осим уласка у ЕУ и прихватања њиховог устава... баш као и други паметни народи...

hehe...geostrateski polozaj...da znas sta to znaci,ne bi se toliko prsio..nemamo mi batice vise nikakav geostrateski polozaj..nismo nikom vise zanimljivi..i pusti te pricice sto nas uciteljica ucila,"mi smo najbogatiji,mozemo da 'ranimo pola evrope,bla,bla..."
a propo tvog misljenja o EU,sto kaze toma nikolic:"japan je bogat a nije u EU"
 
commodore:
Ali tema je IDEAL ZAJEDNISTVA... nama je zajednistvo sa katolicima donelo samo masovne grobnice.
...
da se mi vratimo na temu... Zasto ne zajednistvo sa PRAVOSLAVNIM narodima? Zasto ne, za promenu da budemo pametni...
...
bre ovo je kao teme na Zenskom kutku... gde se devojke zale "zasto stalno biraju pogresne muskarce koji su lose ponasaju prema njima".... pa promeni kriterijum izbora majke ti ga instaliram...

Pa, zato sto nas pravoslavni narodi NECE !!!!!!!!!!
Vec su se izjasnili po tom pitanju.......Tema unije Srbije, Rusije i Belorusije je bila predmet zajebavanja po Moskvi.......

Sve tebe cekaju, vole te do bola, zato sto si Rusofil.....zabole ih...
 

Back
Top