Evropa mora da predloži podelu Kosova

Nema tu smejanja. Radoi bi vas Srbi tamo dočekali, verovatno bi vam i stan našli. Prijavite se tamo i živite tamo. Sgvaki Srbin koji ostane je bitan za Kosovo. Srbin koji se naseli je još bitniji. DOkažite svoj patriotizam u praksi. A Mišić bi vasse stideo, njegovi vojnici bi već gerilski uznemiravali naoruAnu živu silu agresora. A ti izigravaš hrabrost, a bojiš se da uzmeš pušku i da se boriš?

U to ne sumnjam.

Paz' ti ces mi govoris gde cu da zivim i sta da radim:roll:

Ne moram da se dokazujem,ja jesam patriota ;)

Jok,Misic bi se ponosio a takve kao ti.......

Za razliku od tebe-ne :hahaha:

Odemo na Kosovo, isteramo agresora i......
ŠTA ĆEMO SA DVA MILIONA ŠIPTARA!?

Odgovor na pitanje ces nadji u svojoj konstataciji,red iznad.......
 
U to ne sumnjam.

Paz' ti ces mi govoris gde cu da zivim i sta da radim:roll:

Ne moram da se dokazujem,ja jesam patriota ;)

Jok,Misic bi se ponosio a takve kao ti.......

Za razliku od tebe-ne :hahaha:



Odgovor na pitanje ces nadji u svojoj konstataciji,red iznad.......

A šta misliš šta su govorili Karadjordju kada je dizao srpske ustanke? Protiv onolike sile sami i bez džebane? Dakle šta se ti foliraš?
 
A šta misliš šta su govorili Karadjordju kada je dizao srpske ustanke? Protiv onolike sile sami i bez džebane? Dakle šta se ti foliraš?

Govorili su mu da je dosao trenutak.

Ja?ti se foliras,ne ja ;)

Ma nemoj da se vadiš. Svakim danom Kosovo je sve dalje od Srbije i neće doći nikad na red. Što ti nisi otišao dole da živiš u Mitrovici?


Sta tebe briga gde ce on da zivi?:hahaha:

Šta koje godine, što sad ne odeš da živiš dole? jevreji su se selili u pustinju okruženu neprijateljima, a ti ne smeš da se preseliš u deo Srbije.

Koliko secam da su jevreji izgnani iz Izraela?

To je uvek bio jedan narod. A dole se broj Srba smanjuje, a broj Albanaca se povećava. Šta si ti praktično uradio za Srbiju sem što ovdesmaraš sa nekakvim srbovanjem?

Ti smaras sa antisrbovanjem,on ne smara ;)
 
Govorili su mu da je dosao trenutak.

Ja?ti se foliras,ne ja ;)

Sta tebe briga gde ce on da zivi?:hahaha:

Koliko secam da su jevreji izgnani iz Izraela?

Ti smaras sa antisrbovanjem,on ne smara ;)

A šta je bilo, a ? Ka d pretiš po netu onda si hrabar, a kad je konkretno pitanje niko si i ništa. Karadjordje je iamo problem da digne ustanike, nije se mislilo da je pravo vreme, ali Karadjirdje nije bio kukavica kao ti. Tio imaš svoju priliku sada, ali se bojiš.
 
A šta je bilo, a ? Ka d pretiš po netu onda si hrabar, a kad je konkretno pitanje niko si i ništa. Karadjordje je iamo problem da digne ustanike, nije se mislilo da je pravo vreme, ali Karadjirdje nije bio kukavica kao ti. Tio imaš svoju priliku sada, ali se bojiš.

Dobra tema: Kada je za šta dobra prilika!? I ako je propustiš sada, da li će biti i popravnog?
 
Dobra tema: Kada je za šta dobra prilika!? I ako je propustiš sada, da li će biti i popravnog?


Pazi, nema tema i nema više priče, Danima se ovde istresate po meni, onaj jadnik m ipreti da će da me bije, svi se proseravate da sam ustaša i šoštar, sad ima jedna tema. Ako sam ja izdajnik čime ste vi dokazali svoj patriotizam? Evo ja tvrdim da ste vi kukavice i izdajnici srpstva. Da niste već bi bili u nekoj komitskoj grupi koja gerilski ratuje po Jugu. I kažem da si i ti folirant i da si sramota za srpski rod. Recimo da je to sad jedina tema koja je ostala.
 
Pazi, nema tema i nema više priče, Danima se ovde istresate po meni, onaj jadnik m ipreti da će da me bije, svi se proseravate da sam ustaša i šoštar, sad ima jedna tema. Ako sam ja izdajnik čime ste vi dokazali svoj patriotizam? Evo ja tvrdim da ste vi kukavice i izdajnici srpstva. Da niste već bi bili u nekoj komitskoj grupi koja gerilski ratuje po Jugu. I kažem da si i ti folirant i da si sramota za srpski rod. Recimo da je to sad jedina tema koja je ostala.

:eek:
Koja si ti lazovcina.......pa ti non stop istresas bes na svima i jos si kao uvredjen.....a sad sto si morio yebo si mu kevu :hahaha:

A da si jadnik.......jesi.......pa cak i ako izuzmemo to sto si priznao da si kukavica :mrgreen:

Ma ko ti preti da ce da te bije,sta si zakukao kao ranjenik,ja te zvao na pice.......:mrgreen:

:hahaha:
 
Ja mu lepo rekao,da se nadjemo,popijemo pivo i tako......koja paranoja covece.......kladim se da 7 godina nije izasao iz kuce......:roll:

Slušaj mali folirantu, nemoj tu nešto kao pretiš mi kad vidiš da ja nisam agresivani da mi ne pada na pamet da uopšte razmišljam o nekoj agresivnosti, a posle kao da pijemo pivo i pričamo. Ako nekom pretiš onda to kažeš otvoreno, to ponudiš odmah i ako taj pristane onda kad se nadjete ko koga dobije, Memoj mi tu te tvoje pederske fatone...uopšte neću zda razmiljam o takvim šabanlucima kao štioo su pretnje i tuče, al imi se još više gadi kad je neko tako ljigav kao ti...
 
Znaš li ti čij ije moto bio "Ko sme taj može, ko ne zna za strah, taj ide napred"? To je bio moto Živojina Mišića. Znaš l išta su bila Jurišna odeljenja Živojina Mišića? Ne znaš'? E vidiš, to je srpska tradicija. Srbi su početkom prošlog veka na Kosovo ubacivali komite iu četnike da se bore. To su bili hrabri ljudi. Da liste vi hrabri ljudi? Ovde po forumu *****te, qrčite se, vredjate, a ja se pitam otkud toliko delija,a nigde četnika? Nije problem otiči dole. OVK su se borili od 1996. Oni su imali hrabrosti da napadaju jednu organizovanu vojsku i poliociju. Ovde vi imate hrabrosti samo da budete virtuelno hrabri.

gledaj ukoliko bi neko tako nesto i sproveo u delo Aljbanci bi jurnuli i napali Srbe obicne civile,a to bi kompromitovalo nas polozaj!:roll: To moze jedino ako dodje do pokusaja novog progona Srba pa da udje nasa vojiska da ih zastiti tako bi i moglo,ovako nikako!:)
 

Back
Top