Evo sta se desi kada se deca izmaknu kontroli

:lol:aj recimo da se slazemo..al do koliko je to godina neko dete..da se ovakva izjava moze dati..kad to detinjstvo prestaje..posto se ocigledno glanica spusta po ovakvom vandalizmu!?

А морамо признати да стакла мааме да буду разбијена..Што ником не сме бити оправдање да их разбија!
Али, родитељ треба да зна где му је дете. Но, да су водили бригу о деци, не би до овог дошло.
Значи, ударити их по џепу! И то жестоко!
Знам случај кад је дечко од 14 година запалио вртић, а судија му каже : ,, Немој то више да радиш''!!!
Мајка се правдала да дете( од 14 година, мајкина беба!) није криво, он је само хтео да провери да ли плексиглас гори...
 
Мајка се правдала да дете( од 14 година, мајкина беба!) није криво, он је само хтео да провери да ли плексиглас гори...

LOOOOOOOL

posle ovog slucaja [razbijanja stakala] deca su naravno "uhvacena" a 1-2 dana kasnije je roditeljima saopsteno sta se dogadjalo iako su to roditelji znali i pre posto je ceo komsiluk pricao o tome... od tri roditelja samo je jedan dosao da se izvini i da porazgovara a ostali su radili pa nisu stigli... a stetu su podelili na tri dela...

stakla kao stakla, ali znak sa auta NIKAKO ne mogu da oprostim
prvo sto taj znak vise nigde ne mogu da nadjem...
 
LOOOOOOOL

posle ovog slucaja [razbijanja stakala] deca su naravno "uhvacena" a 1-2 dana kasnije je roditeljima saopsteno sta se dogadjalo iako su to roditelji znali i pre posto je ceo komsiluk pricao o tome... od tri roditelja samo je jedan dosao da se izvini i da porazgovara a ostali su radili pa nisu stigli... a stetu su podelili na tri dela...

stakla kao stakla, ali znak sa auta NIKAKO ne mogu da oprostim
prvo sto taj znak vise nigde ne mogu da nadjem...

Ја сам се нашалила за стакла.
Нису ,,стакла као стакла'', у питању је поступак који није смео да се учини!
А родитељи?
Шта очекивати, кад су деца то урадила, знајући да смеју и да ће родитељи ћутати.
 
deca obožavaju da razbijaju staklo...posebno flaše na ivičnjacima trotoara...neki čoodan poriv...to je bilo po danu el...u naseljenom mestu..el...??...i niko ih nije video....el??...misim, da...a deca od 5 do 10 god...i to je trajalo....jer su loopala sve ša je preostalo da se razloopa...
pre posto je ceo komsiluk pricao o tome
i niko nije čuo..da...e sad sam pročito u 22.30...da....kad ljoodi obično borave van stana....sam su sitna deca napolju...
 
Poslednja izmena:
Ne vidim zasto bi ovo imalo veze sa necijom zeljom da ima ili nema decu?
Deca se vaspitavaju i ako rastu u zdravoj i srecnoj porodici, postaju zreli i odgovorni ljudi u najvecem broju slucajeva
Deca su najvece blago na planeti i zaista ne razumem tvoj stav:dontunderstand:

pricam za sebe a ti mi palamudis kao moja mati :)

if je veliko :arrow: ne volim da rizikujem nesvesno i da robujem s troskovima ;)

mislim da sam nesposoban za takvu vrstu komunikacije i bio bi na ruglu mnogih a pogotovo s muske strane jer me zensko misljenje nikad nije interesovalo ,to je pitanje chasti i ponosa
 

Back
Top