Evo na B92 film `Partizani`...

nije poanta da li postoji film ili ne...bitno je da su na kraju saveznici skonatli kako "dišu" četnici i odbacili ih kao saveznike na Teheranskoj konferenciji 1943g.....a filmove u Holivudu snimaju ..i snimat će...

Sikter hrvoje, krivo ti je sto smo svi bili protiv nemaca, i krivo ti je sto ste izgubili rat. Uzmi ratni dnevnik vermarhta pa citaj ko su bili cetnici.
 
Iskreno, smorena sam sa tim i sad ću ipak gledati na prvom utakmicu :)


Ne svidja mi se ta "moda" sa partizanskim filmovima. Toga nije bilo kod nas sve dok na HRTu nije poveden razgovor o tome..jer navodno tamo su partizanski filmovi i serije dobro primljene...od jednom posle toga poče RTS subotom da prikazuje takve filmove.

Pa ipak je 30. godišnjica smrti Maršala i 65. godišnjica završetka WW2.

Red je da se prikaže pokoji partizanski film.
 
Pa valjda ih sramota više da repriziraju sve one kretenske serije, pa aj sad malo partizane....Ali, kao što sam negde napisala, nisu ti partizanski filmovi koji su snimani pre više od 30 god reprizirani onoliko, koliko puta su reprizirae kretenske serije snimane u proteklih 10-20 godina
 
isti ritam kao kod one ustaške..evo zore/evo dana..vidis da sam opet u pravu kada kazem da su govna bili i jedni i drugi..:hahaha: :hahaha: :hahaha:...

Nisi u pravu, evo kako su izgledala gowna...

rjf7vd.jpg
90vvoj.jpg






E ovo je bio pravi borac protiv takvih gowana...:rtfm:

qx493q.jpg
 

Back
Top