Evo jedna tema koja nikada nije bila;

pišica mu je draganje
i šta je sa pišom?
ili da te ne uvredim možda
pitonom
možda mambom
el si ti video nekad zelenu mambu
mene ubedjuje čovek da nema zelena
a ja ubedjena da sam videla i crnu i zelenu
e master
opusti se
ja te muvam
samo da znaš
 
e master
opusti se
ja te muvam
samo da znaš
opusten sam,navikao sam,mislim...to je prokletstvo koje nosim,sve zene me posmatraju kao sexualni objekat,ono...ne zanima ih sta ja zapravo imam da kazem,nego samo..sex i sranja,pa sta ako sam prokleto zgodan i jebozovan,nisam ja kriv i nisam ja to trazio,stvarno ste odvratne...zene,i sta da ti kazem,muvaj me...kad te vec ne zanima sta imam da kazem :lol:
 

:lol:.......sinoc ja bio kod jednog lika razveo se covjek pa da malo proslavimo...i donio ja neke peksimete i on jadnicak navalio:) i samo vice rispekt brate rispekt ovo rispekt ono:) nakon pola sata scena...lik zagrlio solju i umireee:D mislim shega je bila nevidjena...:) a prije toga je divljao sa autom a i skontala nas policija pa smo se morali kriti po naselju..nakon toga smo otisli po pivo i tu se zakacio sa nekim likovima ali sva sreca bila neka sjekira u gepeku pa je proslo ok:D na kraju sam mu sve to elegantno vratio...rispekt brate:lol: jao odvratan sam:)
 
:lol:.......sinoc ja bio kod jednog lika razveo se covjek pa da malo proslavimo...i donio ja neke peksimete i on jadnicak navalio:) i samo vice rispekt brate rispekt ovo rispekt ono:) nakon pola sata scena...lik zagrlio solju i umireee:D mislim shega je bila nevidjena...:) a prije toga je divljao sa autom a i skontala nas policija pa smo se morali kriti po naselju..nakon toga smo otisli po pivo i tu se zakacio sa nekim likovima ali sva sreca bila neka sjekira u gepeku pa je proslo ok:D na kraju sam mu sve to elegantno vratio...rispekt brate:lol: jao odvratan sam:)

Sta su to peksimete?:)
 
a i skontala nas policija

Evo i ja da citiram a nema veze sa doktorom .. proshlog leta bila ja sa frajerom na Savi, sedeli, zezali se, pa u neko doba poshli kolima kod njega. Pochelo vatanje na parkingu, i kako je napolju bilo 40 stepeni u toku dana, predveche beshe josh uvek pakleno, pa sam skinula bluzicu da se ne izguzva. Ostadoh u brusu, i umesto da obuchem bluzu kad smo krenuli, ja reko` nema veze, super je ovako bez nje, natuci cu je kad izadjemo iz blokova. Nismo mnogo odmakli, kad mashe pandur da stanemo. Njih nekoliko stoje pored 'radara' i cerekaju se. Prilazi mu jedan i trazi dokumenta, a sve saginje glavu kroz prozor i gleda unutra. Blam. Niti da oblachim bluzu, niti da kuliram .. Zavrsio on sa njim, vraca dokumenta, i zavukao glavu kroz prozor - shta je sa suvozachem? .. kaze .. Reko`, nishta, shta bi bilo, vrucina. I sve chekam sad ce da mi naplati kaznu. Ako je sada vrucina kako li vam je bilo u toku dana, reche on, kezeci se, i mahnu rukom da krenemo. Da li je kaznjivo sedenje u brusu u kolima - ostade mi nejasno.
 

Back
Top