EVIL DEAD TV serija (2015)

Neke nove slike.
Bruce-Campbell-as-Ash-Episode-101-2-1024x683.jpg
Bruce-Campbell-as-Ash-Episode-101-3-1024x683.jpg
Bruce-Campbell-as-Ash-Episode-101-4-1024x683.jpg
Bruce-Campbell-as-Ash-Episode-101-1024x683.jpg
BTS-Shot-of-Bruce-Campbell-as-Ash-Sam-Raimi-Director-Executive-Producer.jpg
 
Prvih 4 minuta Pilot epizode!!!


Sta serija sadrzi:
Odrasli sadrzajni jezik (govor)
Kratki goli sadrzaj (golotinja)
Vizuelno nasilje
Jak seksualni sadrzaj (jaka golotinja)

Pise u prvih 10 sekundi ovog videa :D :D
Iskreno,ovo je vise nego sto sam ocekivao od serije :D A druga sezona je vec u planu :D :D
 
Poslednja izmena:
Za 24h (manje vise) Ash Vs Evil Dead bice zvanicno prikazan i ja cu ga potraziti na netu da ga (ilegalno) skinem :mrgreen: Ovom prilikom hteo bih da ispricam kako sam prvi put cuo za ovu fransizu..
Moj cale je uzeo iz video kluba Evil Dead 2 aka Zla Smrt 2...VHS..ja nisam ni znao naziv filma jer sam bio klinac i tad me nije to ni zanimalo,ali zapamtio sam lika sa motornom testerom umesto sake,koju je morao da odsece jer mu "djavo"(bio sam dete) usao u ruku. I dugo godina nisam znao za ime tog filma,al mi je prica ostala u secanju (grizlo me jer nisam znao naziv filma),a niko od mojih drugova nije znao o kojem filmu pricam..cale mi odgovorio kratko "nemam pojma". Godinama kasnije kad su izasli cd-ovi sa filmovima i kompjuteri,neki su imali u kuci PC,neki nisu,ko je imao skupo ga platio,i bio kao nepotrebni luksuz (internet je tek nastao,mislim,ili je bio u ranoj fazi,ne znam,nisam ga imao),na jednom vasaru nadjem sa svojim bratom film koji se zove Army of Darkness i slika na cd-u je lik koji nosi motornu testeru umesto sake!! Odmah sam ga kupio,ne zato sto sam znao da je nastavak,vec zato sto me podsecao na taj film,rekoh sebi "to mora da je taj film". Za divno cudo,to je bio nastavak tog filma (procenio sam po tome jer sam zapamtio pricu),sto me jos vise iznenadilo,pa sam jos vise postao zaljubljen u film ciji ne znam cak ni naziv. Iste godine (mozda sledece,nisam siguran),nasao sam nekog lika koji prodaje filmove na cd-u,i on mi rekao ime filma ciji trazim naziv,slucajno ga imao i prodao mi..Ja sam ostao iznenadjen jer to je bio NASTAVAK jos jednog filma..pa mi prodao i NJEGA! :D ZLA SMRT 1 & 2 :D Za sam kraj..ja mozda taj film (Zla Smrt 2) volim jer sam ga toliko dugo trazio..ili je mozda sadrzaj filma taj koji je prosto toliko brljivo unikatan da ne moze da se izbaci iz glave :) Dakle..to nije bio neki moj VELIKI cilj u mom ranijem zivotu (ne verujem da sam bilo koji i imao kao tinejdzer) ali kad su filmovi u pitanju,dok drugi prepricavaju Ramba i Terminatora ili Predatora,ja sam pricao o Liku sa motornom testerom,o filmu kojeg ne mogu da se setim naziva..sredinom devedesetih..
 
Poslednja izmena:
Ok,ne planiram nikom da kvarim dozivljaj epizode,ovo bice SPOILER FREE.
Prva epizoda je fast paced..ne znam direktan prevod na srpski,ali u sustini znaci brzo odvijanje situacije bez stajanja za objasnjenje..Bas kao u stilu Zla Smrt 2..e sad to znaci da moras da prihvatis neke stvari kakve jesu i da nastavis da gledas sa tim znanjem bez pitanja..Pablo bez pravog razloga idealizuje Ash-a..bukvalno,mada to je i receno ranije tako da to ne bi trebalo biti iznenadjenje,takodje to mi malo i smeta jer on ZAISTA NEMA RAZLOG. :D Akcione scene su SKROZ EVIL DEAD cak i suvise dobre,tu nema mane.. Definitivno nije za decu,bez obzira sto ima humora..seku se delovi tela,i tako slicno..Mane mozes da nadjes svakako,ja sam nasao,ali to je prva epizoda i ne moze po njoj da se sudi. Mane postoje i u celoj trilogiji Evil Dead ali filmovi se pamte po vrlinama,a mane niko ne spominje. Pilot epizoda je bila 40 min. Toliko za sad od mene.
 
Poslednja izmena:
Upravo sam odgledao drugu epizodu,i iskreno uzivao sam u njoj vise nego u prvoj :)
Jako mi se svideo Ashov macho ispad: Sede svi za stolom na veceri,Ash sumnja da je keva od Keli demon,i kaze joj "sta cekas,znam da zelis deo mene" :hahaha:

Ova scena me jako podsetila na igru za PS1 Evil Dead: Hail To The King Nabijanje demona na mac,i turiranje :)
attachment.php

:D
 

Prilozi

  • Ash.vs.Evil.Dead.S01E02.Bait..jpg
    Ash.vs.Evil.Dead.S01E02.Bait..jpg
    20,4 KB · Pregleda: 30

Back
Top