EU potpisuje u četvrtak SSP sa Kosovom!

Blago njemu, tj. njima. Na kraju balade i oni ce uci u EU pre nas, ulozice u Kosovo brdo para, izgraditi ga, ekonomski razviti, kultivisati, tamosnji Srbi ce ziveti ko carevi i bolece ih ona stvar za bracu iz matice, a mi cemo ko sto nam je prognozirao Toma groblje da budemo crna rupa na zlatnom sagu koji se zove Evopa i da zivimo kao stoka.

Tebe su stvarno ovi ''zuti'' istraumirali do te mere,da cu da ih tuzim za ovakvo bezdusno nanosenje dusevnih bolova;)
 
Blago njemu, tj. njima. Na kraju balade i oni ce uci u EU pre nas, ulozice u Kosovo brdo para, izgraditi ga, ekonomski razviti, kultivisati, tamosnji Srbi ce ziveti ko carevi i bolece ih ona stvar za bracu iz matice, a mi cemo ko sto nam je prognozirao Toma groblje da budemo crna rupa na zlatnom sagu koji se zove Evopa i da zivimo kao stoka.

Lutko, sve-sve, ali ovo podvuceno... :eek:
No way Pedro... :nono:
Ni za hiljadu tisuca godina... :!:
 
Samo se vi sprdajte sa Jerry-jem...

Jednoga dana i Kosovo će da potpiše SSP, a njihov parlament će ga ratifikovati.....

Možda i pre nego što mislite....

Na ovoj tvojoj sličici si jako '' moćan''. Mada me čudi što si baš nju izabrao, mene baš podseća na sliku VELIKOG CARA LAZARA. A tebi sa ovakvim nebulozama koje prosipaš ne pristoji nikako. Pa i ako potpiše , šta onda? Ti kao da nam pretiš?! Koji kosovski parlament. koje nezavisno Kosovo, što onda koriste SRPSKU STRUJU, PRIMAJU SRPSKE PENZIJE I SOCIJALNU POMOĆ ................... i td. To nezavisno i samostalno? Čudo će da naprave!:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:
 
Na ovoj tvojoj sličici si jako '' moćan''.

To je avatar.....Moja stvar je zašto sam ga izabrao.....Ne moram tebi da objašnjavam

Mada me čudi što si baš nju izabrao, mene baš podseća na sliku VELIKOG CARA LAZARA.

Milan Toplica.....Bane Kerac, naš poznati strip-autor je ilustrovao heroje narodnih pesama....

A tebi sa ovakvim nebulozama koje prosipaš ne pristoji nikako. Pa i ako potpiše , šta onda? Ti kao da nam pretiš?! Koji kosovski parlament. koje nezavisno Kosovo, što onda koriste SRPSKU STRUJU, PRIMAJU SRPSKE PENZIJE I SOCIJALNU POMOĆ ................... i td. To nezavisno i samostalno? Čudo će da naprave!:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:

Šta tebe muči....
Politika EU prema Srbiji....E to i mene muči.....I ove ''nebuloze' koje prosipam su utemeljene i u realnosti.....I ja ne pretim nikome, nego pišem, a ako tebi nešto smeta ili se sa nečim ne slažeš, repliciraj normalno, umesto što napadaš mene i analiziraš moj karakter ili me zaobiđi
 
Poslednja izmena:
To je avatar.....Moja stvar je zašto sam ga izabrao.....Ne moram tebi da objašnjavam



Milan Toplica.....Bane Kerac, naš poznati strip-autor je ilustrovao heroje narodnih pesama....



Šta tebe muči....
Politika EU prema Srbiji....E to i mene muči.....I ove ''nebuloze' koje prosipam su utemeljene i u realnosti.....I ja ne pretim nikome, nego pišem, a ako tebi nešto smeta ili se sa nečim ne slažeš, repliciraj normalno, umesto što napadaš mene i analiziraš moj karakter ili me zaobiđi

Izvini''nisam znala da se zove avatar'', šta ću pričam srpskim jezikom pa je to za mene sličica.A ako si je već izabrao i ako sebe vidiš na tom avataru onda ne potvrđuj nebuloze pojedinaca.Sve što treba da se desi desiće se.KOSOVO I DALJE OSTAJE SRPSKO.
 

Back
Top