EU potpisuje u četvrtak SSP sa Kosovom!

Ау... Ово је већ озбиљно. Неутралан сам, али памет у главу сви! Ниједно од решења које нам се нуди (ни потписивање ни потписивање) није савршено. Одлучиће моћнији и они који дају више пара.
Не знам ко је то: Европа, Русија САД, тајкуни, ... Али берза је то!
 
Kosovo će jednom sigurno ući u EU, to je jasno,
samo su decenijama daleko od toga, da ne kažem pola veka
da potpišu SSP pre Bosne, u to mi je teško poverovati, a da će potpisivati određene ugovore, to je sigurno, što sa EU, MMF, SE, SB, ući u pojedine sportske organizacije
Voleo bih da mi neko kaže, sad imamo recimo EU na tapetu, nećemo tako, oni uzimaju Kosmet, da banalizujem, ako prime Kosovo u MMF, SB ili još da idem dalje FIFU, FIBU, jel i to napuštamo?
Ako uđe u UN, Rusi jednom promene ploču, jel i to napuštamo?
Gde je granica odbrane?
 
Kosovo će jednom sigurno ući u EU, to je jasno,
samo su decenijama daleko od toga, da ne kažem pola veka
da potpišu SSP pre Bosne, u to mi je teško poverovati, a da će potpisivati određene ugovore, to je sigurno, što sa EU, MMF, SE, SB, ući u pojedine sportske organizacije
Voleo bih da mi neko kaže, sad imamo recimo EU na tapetu, nećemo tako, oni uzimaju Kosmet, da banalizujem, ako prime Kosovo u MMF, SB ili još da idem dalje FIFU, FIBU, jel i to napuštamo?
Ako uđe u UN, Rusi jednom promene ploču, jel i to napuštamo?
Gde je granica odbrane?
Ma, treba sve da napustimo, i to unapred, da ih - iznenadimo ;) , sve ugovore o ekonomskoj razmeni sa zemljama EU da poništimo, da više ni kulturnu razmenu nemamo, da otkažemo sva ova gostovanja, umetnika iz neprijateljskih nam zemalja EU, a i ovu evroviziju, šta da nam donose mrske devize ovi što će doći... :roll: :roll:
 
A kako to mislis od 2001? Pa nije kosovo nezavisno od 2001 nego od 1999 kada su SRS i SPS potpisali kapitulaciju u Kumanovu i povukli vojsku i policiju sa kosova.

Само Срс није била за потпис капитулације. Спс, Дс и остали црно црвени су пристали на капитулацију.
 
Kosovo će jednom sigurno ući u EU, to je jasno,
samo su decenijama daleko od toga, da ne kažem pola veka
da potpišu SSP pre Bosne, u to mi je teško poverovati, a da će potpisivati određene ugovore, to je sigurno, što sa EU, MMF, SE, SB, ući u pojedine sportske organizacije
Voleo bih da mi neko kaže, sad imamo recimo EU na tapetu, nećemo tako, oni uzimaju Kosmet, da banalizujem, ako prime Kosovo u MMF, SB ili još da idem dalje FIFU, FIBU, jel i to napuštamo?
Ako uđe u UN, Rusi jednom promene ploču, jel i to napuštamo?
Gde je granica odbrane?

Одбрана Србије за црно црвене не постоји. Дс и њихови партнери на све уцене што ЕУ тражи од Србије, прихватају. Војводину и Прешево су већ почели да дрмају за отимање.
 
Potpisace sa njima isto SPP ali s njim ce "Kosovari" mocu da brishu bulju ko i mi-on u odnosu na nas i "drzavu" kosovo nema nikakvu drugu funkciju osim da izvrshi indirektno mejupriznavanje jednih i drugih..pre svega od strane EU.A za sve ostale konkretne stvari,milijarde,bolji standard&ostale gluposti koje neki prosipaju da ce da nam prihrle odma posle potpisivanja....do toga nece doci jer ce naravno prepreka biti Karadzic&Mladic...a za kosovo zna se..to shto su i dalje u srednjem veku,ali bukvalno.
Tako da SPP koristi samo Evropi za unutrashnju stabilnost,da joj reshi to gorece pitanje nelegitimnosti jednostranog priznanja a narod ni u Srbiji ni na tom njenom delom pod zapadnjachkom okupacijom nece videti ni pishljivog boba od pobolshanja zbog tog sporazuma.:lol:
Ali neki su do te mere zaglupljeni da i kad EU potpishe isto sa "privremenim kosovskim institucijama" i to ce opet da tumache kao "ee yebiga,pa ovo ce ici na vodenicu radikalima/patriJotama u predizbornoj kampanji" dok im chinjenichno stanje da su ih "demiokrate" lagale postaje izgleda manje vazno.:)
 
Niko da primeti podvalu, a tako je prosto:

''Evropska komisija će u četvrtak konstatovati da je primila Plan akcije kosovske vlade, pandan SSP-u, i da podržava ubrzan ulazak Kosova u EU,''

Znači EU samo konstatuje da su oni njima nešto poslali, a da je to nešto pandan nečemu je privatno mišljenje komentatora Press-a.
 
Niko da primeti podvalu, a tako je prosto:

''Evropska komisija će u četvrtak konstatovati da je primila Plan akcije kosovske vlade, pandan SSP-u, i da podržava ubrzan ulazak Kosova u EU,''

Znači EU samo konstatuje da su oni njima nešto poslali, a da je to nešto pandan nečemu je privatno mišljenje komentatora Press-a.

Запад бомбардовао Србе 1995 и 1999. Запад отео Србима Крајину и Косово. Запад наоружао овк, зелене и усташе. Толика силовања на Србима и ти још вичеш подвала.
 
Запад бомбардовао Србе 1995 и 1999. Запад отео Србима Крајину и Косово. Запад наоружао овк, зелене и усташе. Толика силовања на Србима и ти још вичеш подвала.
Podvala postavljača ove teme, a to što si ti napisao s tim nema veze nego je sve u stilu ''Šta me pitate ze obijanje trafike kad gori Hilandar?''
 
http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-07-05-2008/kosovo-potpisuje-ssp

bude li većina srba u nedelju glasala za ds,ldp i njihove satelite sa kojima mogu da naprave vladu,onda je to znak da smo se zarad laznog evropskog standarda,novog fiće iz zastave i sličnih podvala koje nam serviraju,kao narod odrekli kosova i da vise i ne zaslužujemo ni da postojimo kao narod,neka proglase nezavisnu vojvodinu,sandžak a kroz 50-100 godina nas ostatak srba iz beograda,čačka,niša da proteraju u sibir i rešen problem zanavek.
 
Poslednja izmena:
http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-07-05-2008/kosovo-potpisuje-ssp

bude li većina srba u nedelju glasala za ds,ldp i njihove satelite sa kojima mogu da naprave vladu,onda je to znak da smo se zarad laznog evropskog standarda,novog fiće iz zastave i sličnih podvala koje nam serviraju,kao narod odrekli kosova i da vise i ne zaslužujemo ni da postojimo kao narod,neka proglase nezavisnu vojvodinu,sandžak a kroz 50-100 godina nas ostatak srba iz beograda,čačka,niša da proteraju u sibir i rešen problem zanavek.

zabelezi negde ovaj post, pa za nekoliko godina uporedi sta si rekao sa zatecenim stanjem...
 
Blago njemu, tj. njima. Na kraju balade i oni ce uci u EU pre nas, ulozice u Kosovo brdo para, izgraditi ga, ekonomski razviti, kultivisati, tamosnji Srbi ce ziveti ko carevi i bolece ih ona stvar za bracu iz matice, a mi cemo ko sto nam je prognozirao Toma groblje da budemo crna rupa na zlatnom sagu koji se zove Evopa i da zivimo kao stoka.
 
Blago njemu, tj. njima. Na kraju balade i oni ce uci u EU pre nas, ulozice u Kosovo brdo para, izgraditi ga, ekonomski razviti, kultivisati, tamosnji Srbi ce ziveti ko carevi i bolece ih ona stvar za bracu iz matice, a mi cemo ko sto nam je prognozirao Toma groblje da budemo crna rupa na zlatnom sagu koji se zove Evopa i da zivimo kao stoka.

idi onda na Kosovo, jos uvek ne traze skoro nikakva dokumenta na prelazu...
 
Blago njemu, tj. njima. Na kraju balade i oni ce uci u EU pre nas, ulozice u Kosovo brdo para, izgraditi ga, ekonomski razviti, kultivisati, tamosnji Srbi ce ziveti ko carevi i bolece ih ona stvar za bracu iz matice, a mi cemo ko sto nam je prognozirao Toma groblje da budemo crna rupa na zlatnom sagu koji se zove Evopa i da zivimo kao stoka.

Види ову нарикачу, ај' кукај још мало - ово није било довољно уверљиво.........

 
Види ову нарикачу, ај' кукај још мало - ово није било довољно уверљиво.........


Vremena dolaze i prolaze. Moje, tvoje, svačije...
Kada prođe vreme veoma uticajne i stroge osobe, kada ona nije više na položaju a najčešće ni u snazi, onda se nađe gomila nekadašnjih dupeuvlakača koji tada "stvar isteruju na čistinu", pa prozivaju i kače ljudima sve i svašta.
 

Back
Top