Eto ti ga sad...dzaba ste je trazili...ako ste je trazili jer evo kazu da nepostoji !

gle ovi politicari sto su uzurpirali ljis, vracajte se tamo...
ako se posvetite seksu nece biti one vatre u raspravama na politici,
kao sto je ima sada, zbog frustriranosti jer nemate seksa..ajmo polako nazad. :mrgreen:

Mene su neki politicari delegirali ovde na LJiS,kazali mi hajde idi tamo jer tu svracaju i moderatorke sa politike pa ih zamajavaj kako znas i umes...imace manje vremena za C vitamine i banovanja ,a posebno se fokusiraj na Shoju ...manje ce i da nas uveseljava sa onom njenom muzikom u kafani...i eto tako...ja dodjoh ovde po zadatku :zimag:

Jos da se neka seksomanka presalta tamo i da obrlati onog Maksima ima politika da bude super pdf z:lol:
 
Poslednja izmena:
E a kad se setim samo onih silnih seksologa i njihovih saveta zenama i koliko je stranica u novinama ispisano na tu temu...malo je falilo da pocnu da se otvaraju i kursevi ma i skole bre...pazi, kurs za G kategoriju z:lol:

Jaoooo...ja sam paoooo...moram ponovo,hocu novu instruktorkuuu,stara nista ne zna...bem ti al bih se izponavljao,sumnjam da bi i zavrsio tu skolu (po novom) za G kategoriju :zskace:
 
he he, nema manipulacije sa mojim rjecima, nadji gdje pise da sam rekao pokazatiz:) politika je zahebanaz;)z:D

Videla sam kakvu plejadu likova imate tamo, tako da me ta politika koju oni vode slabo tangira...msm način na koji je vode......dobro ako ćeš već da me vataš za reč pitao si da li hoću da proverim ali....pošto je to fizički nemoguće ja sam ti rekla da mi pokažeš:zper:
 
neka ih malo nek se provesele.........
nego sta bi sa G ima ili nema.......
ipak kurir kaze.....da li mu verovati.........

Ma Kurir nema veze sa tim...ipak su to rekli Englezi i to na naucnom nivou...sad je meni jasno sto one njihove engleskinje izmedju seksa i kupovine radije biraju kupovinu...nemaju G tacku breee z:)

A i oni njihovi Englezi izmedju seksa i utakmice,odlucuju se za utakmicu...i njima izgleda nesto fali :zimag:
 
Dakle jedna tuzna vest za sve one sto su se kleli kako su eksperti i strucnjaci da pronadju kod zene G-tacku...lagali su z:) Lagale su i sve one koje su tvrdile da je imaju i da su je nasle same z:lol: i naravno vesela vest za sve one zene koje su mislile da je priroda bas njih uskratila za nju kao i za one muskarce koji su poceli da dobijaju komplekse,posto nisu mogli da joj je nadju !

Naucnici su potvrdili da G-tacka nepostoji i da je to bilo cisto zamlacivanje ali je zato seksi industrija uzela debele pare za specijalne vibratore i razna pomagala namenjena za stimulisanje G-tackice !

Naravno vas trud nije bio uzalud...bar ste se lepo igrali trazeci je...i to je nesto !

Nastavite da je trazite i dalje,nije ni toliko vazno sto je nema...vazno je da se dobro zabavljate i da vam je lepo !

Posle G,trazite tacku H...budite prvi,koji ce je otkriti,aj uzivajte !

Uf,bre zamalo da zaboravim najvaznije...pitanje !

Da li ste verovali da postoji i da li ste verovali kad su se neke hvalile da je imaju,kao i onima sto su se hvalili da su je pronasli kod svoje lepse polovine ?



da te razocarocam (ako istu jos nisi imao prilike da pronadjes) - G tacka postoji!
i ne radi se o tome GDE je trazis, nego KAKO je trazis..

a mom drugu su juce otkrili da ima samo jedan bubreg..svih ovih 36 godina..
jel to znaci da sada svi imamo samo po jedan bubreg,m? z:hm:
 

Back
Top