Emo devojke

Emo se pre odnosio na pravac u muzici (konsultovati vikipediju), medjutim u danasnje vreme se razvila citava kultura emo klinaca, evo sta o njima pisu u Urban Dictionary i poprilicno su ih dobro opisali http://www.urbandictionary.com/define.php?term=emo+girl, e sad mislim da naslov teme i nema bas veze sa samom temom, vec sa zenskama, koje su da ne citiram sta vec jer se potresaju oko minornih stvari poput mucenja zivotinja, a ni u zalivu svinja nisu bile.
 
  • Podržavam
Reactions: V
sad cu da ispadnem glupa u drustvu, al' da l' bi mi neko obajsnio temu? Pocnimo od termina "Emo", molim vas:D
...


I'm not hungry, JUST SAAAD.
I'm not homeless, JUST SAAAD.
I'm not sick, JUST SAAAD.
I'm under stress... I'm SAAAD

racoon.gif
 
u mojoj glavi, razlika izmedju zivotinja i djece
se uglavnom svodi
na to da djecu ne jedemo


:hahaha: Jao, što ti je formulacijaaa! :hahaha: Jel' ti to znači da, ako jako ogladniš..:hahaha:


Šalu na stranu, znam šta hoćeš da kažeš. Ja još uvek jedem meso, mada, kad bi to ja trebala da koljem, ne bih, sigurno. Životinje smatram ravnopravnim stanovnicima zajedničke nam planete.


A ja mislila da će ovde biti reči o EMO devojkama (pa da najzad shvatim šta je to EMO, ne bih da pitam mlađe u porodici, pa da me zezaju...:rumenko:)
 
I, ovaaaj... to što se dešava pomenutim životinjama jeste strašno, ali bih rado skrenula pažnju na postojanje ljudi koji su u stanju da namerno, čak i sa uživanjem, muče životinje... oni i društvo koje ih stvara ili toleriše, mnogo su više razlog za ozbiljnu zabrinutost.
 
:hahaha: Jao, što ti je formulacijaaa! :hahaha: Jel' ti to znači da, ako jako ogladniš..:hahaha:


Šalu na stranu, znam šta hoćeš da kažeš. Ja još uvek jedem meso, mada, kad bi to ja trebala da koljem, ne bih, sigurno. Životinje smatram ravnopravnim stanovnicima zajedničke nam planete.


A ja mislila da će ovde biti reči o EMO devojkama (pa da najzad shvatim šta je to EMO, ne bih da pitam mlađe u porodici, pa da me zezaju...:rumenko:)


Licemerno
 

Back
Top