Emitovani snimci na kojima Dudaković naređuje streljanje

Како се поводом овога не огласоше Кандићка,Бисерко и остала гов*а а толико им је стало до међународног права.

nije u njihovoj nadleznosti, kas se cuju sa harisom silajdzicem vidjece sta preduzeti protiv dva babina i jednog srbina sto skocise pod cjevi. a posto atif veli da su snimali film, mozda je zabunom doslo do upotrebe bojeve municije umjesto manevarske:rtfm:
 
Ništa hapšenje, ništa suđenje.....od toga nema selameta...Zna se kako sa ovakvima treba, tj. već je trebalo odavno..a ne da se kojekakvi Dudakovići, Orići, tamo Glavaši, Čekui itd, šećkaju već skoro dve decenije jer, pravda je pobogu spora a dostižna:thumbdown: nije nego:roll:

Lepa moja Dona, nije baš tako. Veće je zadovoljenje pravde uraditi kako to MOSAD radi. Kidnapovati gomna, dopremiti u Srbiju i ovde im suditi, dok Sarajevo, Priština, Zagreb, Brisel i Vašington kose čupaju od muke.
A, ako je akcija dopremanja gadova neizvodljiva, onda ih tek likvidirati gde se zateknu.
 
kad su ovako streljali svoje sunarodnike muslimane koji nisu hteli rat i da prihvate islamski fanatizam sta su radili sa Srbima koje su uhvatili

Bolje da ne znaš. Imao sam priliku da vidim kod Mrkonjić Grada. Za Srbe nisu koristili metak, ali su neštedimice koristili svoju bolesnu manijakalnu maštu.
To normalan čovek smisliti ne može.
 
Ništa hapšenje, ništa suđenje.....od toga nema selameta...Zna se kako sa ovakvima treba, tj. već je trebalo odavno..a ne da se kojekakvi Dudakovići, Orići, tamo Glavaši, Čekui itd, šećkaju već skoro dve decenije jer, pravda je pobogu spora a dostižna:thumbdown: nije nego:roll:

...potpisujem... pa, za pochetak se okrenuti filmskom stvaralashtvu i odgledati film "Minhen"
http://www.munichmovie.com/splash.html... :worth:

P.S... nemoj da je neko sluchajno pisnuo kako ja zagovaram nasilje... ja sam jedan pacifista, kakvog majka jednom radja... Teshko da emotivnije stvorenje od mene mozhete da nadjete... osim mozhda u CrnuGoru dacrnjanemozhebiti... a film sam gledao samo zbog muzike, divna nezhna/lirska stara sefardska muzika... bash sam se raznezhio... nisam bash najbolje shvatio radnju, bilo je dosta nasilja, dodushe i sexa, na kraju su se oni neki nahey.ba.li majke nekima tamo... ali to nije stvarno, to je samo film... ja znam da u TV-u ne zhive mali ljudi.... !!!
 
Poslednja izmena:
... Veće je zadovoljenje pravde uraditi kako to MOSAD radi. Kidnapovati gomna, dopremiti u Srbiju i ovde im suditi...

a, mozhe i usput negde, to nash zakon dozvoljava, normalno, fer sudjenje... ne preterano dugo, jer se onda zhale na nepotrebnu duzhinu procesa... od 2-5 sec... to je dovoljno...

btw... Srpsko pravosudje je u krizi i neko dovodjenje tih zlikovaca bi samo josh vishe ugrozio ionako slabu finansijsku situaciju u pravosudju...
 

Back
Top