Emancipovana žena ..

Znaci zene - lezbejke treba pobiti po tebi....Zar je organizovani linc protivu gay parade i sutiranje one jadne devojke u glavu laz...a i sta ti znas sta je istina...Cak i iza oltara pravoslavne crkve ne mozes da odes, samo zato sto si zena...i gde su tu tvoja prava???

hehe pa imas pravo da ne budes clan crkve... :lol:

nego, mislila sam na niko ne moze iza oltara? osim crkvenjaka
 
Лепо ја говорим да подфоруме Љубав и секс и Политика треба спојити...:roll:

Како год погледаш, све се то на исто своди...:mrgreen:

Чини ми се да је неко већ то поменуо на теми, али не могу сада да тражим коментар...

Еманципација је сасвим лична ствар. Еманципованој жени нико не стоји на путу, она је већ таква.
Жени која не жели да прихвати одговорност, нико не може наредити да престане да се њањави, трепће и пренемаже... и да за такав свој положај криви мужа, оца, државу или кога већ...

Еманципација жена на нивоу друштва? Стварно не знам шта би то могло да значи...:roll:
 
Pitanjima odgovaras na pitanja..?????
Cak ni svoj polozaj u ovom nazadnom drustvu ne mozes da odredis..
Ekonomska i politicka sloboda i ljudska prava...hahahahahahahaha...ti kao da si iz drugog Univerzuma..neces ih naci na ovoj maloj planeti Zemlji...
A posto je ovo forum gde pricamo o ljubavi i sexu...cak i ovde, gde se ljudi susrecu i razmenjuju svoja iskustva i misljenja nema slobode...U vecini slucajeva se provlaci lazna slika...niko ne trazi istinu da cuje, vec ono sto godi nasim usima...
I da se osvrnem na gay paradu u glavnom gradu Beogradu...Emancipacija pedera i lezbejki je zavrsena tako sto su pricesceni pravoslavni hriscani uz blagoslov crkve izasli na ulicu i nogama, rukama, kamenicama, palicama pokazali da je ovo jedna slobodarska zemlja gde niko nema prava da ugrozava neistomisljenike...Jedna od najdirljivijih scena koje sam video u slobodarskom Beogradu je ona gde su patriote sutiranjem u glavu nesrecne devojke dokazali da je Emancipacija moguca uz malo fizickog truda...
Da se osvrnem i na poslednji slobodarski miting Emancipacije Kosova...dokazali smo svetu da i ako popljackamo sami sebe i poubijamo se medjusobno, da smo mi jedan slobodarski narod Emancipovan od svih zala koje mogu zadesiti bilo koji narod, naciju ili drzavu na planeti Zemlji
naravno da odgovaram pitanjima jer mi nisi jasno definisao sta tacno zelis da ti odgovorim?
polozaj je multidimenzioni pojam,tako da mi i dalje nije jasno na sta ciljas.
a ocigledno nije ni tebi,posto si opet uspeo da promasis odgovor na pitanje.

i kakve veze homoseksalci imaju sa emancipacijom zene?
kakve veze kosovo sa sve caknutim vojislavom ima veze sa emancipacijom zene?i kakve veze imaju huligani za emancipacijom zene?

meni se cini da ti ni sam ne znas sta hoces da kazes tako da mi nije jasno odakle potice taj nadmeni stav u ovom postu.
 
naravno da odgovaram pitanjima jer mi nisi jasno definisao sta tacno zelis da ti odgovorim?
polozaj je multidimenzioni pojam,tako da mi i dalje nije jasno na sta ciljas.
a ocigledno nije ni tebi,posto si opet uspeo da promasis odgovor na pitanje.

i kakve veze homoseksalci imaju sa emancipacijom zene?
kakve veze kosovo sa sve caknutim vojislavom ima veze sa emancipacijom zene?i kakve veze imaju huligani za emancipacijom zene?

meni se cini da ti ni sam ne znas sta hoces da kazes tako da mi nije jasno odakle potice taj nadmeni stav u ovom postu.

Tvoj multidimenzioni svet treba da se svede na jedan obican, razumljiv na latinicnom srpskom pismu...
i hajde, kao Divlja..saberi se i procitaj pazljivo sta sam napisao...
 
Tvoj multidimenzioni svet treba da se svede na jedan obican, razumljiv na latinicnom srpskom pismu...
i hajde, kao Divlja..saberi se i procitaj pazljivo sta sam napisao...
opet mi nisi odgovorio na pitanje.
sledeci put me upozori na ne gubim vreme pokusavajuci da izvucem iz tebe odgovor,koji niti znas,niti mozes da das.
unapred hvala.

vrlo dobro sam procitala sta si rekao,ali ipak,emancipacija pedera i lezbejki sa ovim nikakve veze nema - ako nemas odgovor,zasto uopste siris temu :neutral:
 

Back
Top