EKV

Ипак, изгледа, кад се ради о правим уметницима, као о Колтрејну, Џенис, Милану М. и другима, остајало је места за озбиљно бављење. И, уосталом, најважније је да су они оставили значајно и трајно уметничко дело, а шта су радили у приватном животу је много мање битно.

:klap:
 
Imam jedno pitanje koje me vec duze muci i nadam se da bi neko mogao da mi odgovori. Kako je moguce da je Milan Mladenovic bio na intravenskim drogama a da je nosio majce sa kratkim rukavima i bio polugo na koncertima ? Pa mislim, zar se ne bi videlo nesto?! ?


:rumenko::rumenko::rumenko:

On je nosuio neke kosulje poluraskopcane,a nekad je bio i bez majce,hocu da kazem samo kaaaaaako to njremu stoji...a uzivljavao se u muziku tako:heart::heart::heart::heart:

Ja se ovde potpuno raspamecena pisem kao da to ON cita,pa bi to bio jedini ON sa kojim ovde flertujem:);),za neupucene i one koji su skloni sebe da precenjuju.:)Toliko.:mrgreen:
 
Kako mi je bilo simpaticno kad je Firchi u emisji Tv lica rekao za Magi: najlepse bice na planeti

I meni je to bilo simpaticno,i ono kad je rekao;njena mala rukica na klavijaturi,:):D:heart:
i kada je pricao kako bregovic nije hteo da uzme CD,onako tuzno i malo ljutito.

Ajde, ne ljutim se vise sto ste stavili Cecinu sliku i pricali o njoj,nemam nista licno protiv
nje,samo sam mislila na njenu muziku,i to da njenoj slici nije mesto na temi o EKV.

Sta cu, ne mogu bez vas.:):heart:

Od ovih Maginih slika najlepsa mi je ova treca,gde joj pada kosa preko lica.:heart:
 

Back
Top