Ekonomski vs Megatrend

Novosti.
I ako imam pet ispita sa Ekonomskog koji se poklapaju sa Megatrendom fali mi ta dva diferencijala koja bi polagala za nedelju-dve a tamo su mi rekli da bi verovatno polagala neka dva predmeta koja su poprilicno obilna,i oni sami su mi rekli da mi to bas nije najpametnije.Lako mi se moze desiti da padnem bilo koji od ta dva,a u tom slucaju nemam neophodnih sedam ispita i ne mogu da se upisem na drugu.Dakle moram da obnovim prvu,pri cemu bi mi priznali ono sto sam polozila.
I sta je manje zlo?Da nastavim na Ekonomskom na koji ne da mi se ne ide,nego strasno ili da obnovim prvu na Megatrendu i da je naravno platim?
Ne bih da gubim godinu,a opet ni na Ekonomski mi se ne vraca.Saterali su me u cosak.E sad,oni kazu da se prebacim posle druge,ali tek tada mi je razlika u ispitima velika.
Nemam pojma sta da radim.
 
Ja jos nisam cuo da se neko prebacio na Megatrend a da je imao vise od tri diferencijalna ispita.

Upisi drugu na ekonomskom pa onda vidi da li ces da se prebacujes. Ovako gubis jednu godinu. Rad u banci 700 evra puta 83.3 dinara za evro puta 12 meseci jednako 699.720,00 dinara...JOOOOOOOOJ :shock: Odoh da ucim! :lol: :wink:
 
roxy135:
Ja jos nisam cuo da se neko prebacio na Megatrend a da je imao vise od tri diferencijalna ispita.

Upisi drugu na ekonomskom pa onda vidi da li ces da se prebacujes. Ovako gubis jednu godinu. Rad u banci 700 evra puta 83.3 dinara za evro puta 12 meseci jednako 699.720,00 dinara...JOOOOOOOOJ :shock: Odoh da ucim! :lol: :wink:
Ne daju mi da polazem tri diferencijala,samo dva,a osim toga nemam vremena,oktobarski rok samo sto nije.Ej poludecu majke mi,cas odlucim da ne radim nista,cas odlucim da se prebacim.Glava mi puca.A najbolje od svega je sto smo sve to mama i ja organizovale,celu pricu oko prebacivanja,kada tata cuje slogirace se.
 
ja sam se prebacila na mega trend i nisam se pokajala. jeste da non stop slušam priče kako je taj fax na lošem glasu i slično. verujte mi, ovaj fax mi je ponudio najbolje uslove što se tiče prebacivanja, čak nisam ni imala diferencijalne ispite. jeste da je školarina 900 eura i da je svaki ispit 900 din ali nadam se da će se isplatiti. evo sad upisujem 4 godinu, ostao mi je samo 1 ispit iz treće. ne želim da omalovažavam nikog, ali jednostavno ne bih mogla da se pomirim sa tim da studiram ekonomiju 7 godina i onda sam kao neko i nešto. jednostavno kad se sve zbroji, cena studiranaj dodje isto, bili na budžetu ili ne
 

Back
Top