E sad pravi ja

velikixx:
Veoma cesto i bezveze postavim glupo pitanje kako bih vide necije reakcije i necija razmisljanja, ono sto me iskreno zanim je to sta vas navodi da veliki deo vremena provodite uz komp i to na netu?
Prelistavam programerske forume pa pogledam malo lj&s, cisto onako da ne citam samo o IT-u.I ponekad nesto napisem.
 
velikixx:
Veoma cesto i bezveze postavim glupo pitanje kako bih vide necije reakcije i necija razmisljanja, ono sto me iskreno zanim je to sta vas navodi da veliki deo vremena provodite uz komp i to na netu?

Mislim da necu tebe sigurno cekati da ti kazem, ej znas ja sam u stvari, takav i takav...
 
velikixx:
Veoma cesto i bezveze postavim glupo pitanje kako bih vide necije reakcije i necija razmisljanja, ono sto me iskreno zanim je to sta vas navodi da veliki deo vremena provodite uz komp i to na netu?
Heh.. a $to si ti siroma ovo pitanje postavio na Ljubav&Sex, a ne na Turizam i putovanja ili Rekreacija? Prichaj ko te poslao
 
Ту сам јер тражим било шта што је занимљивије од мојих данашњих обавеза и живим у нади да ће оне нестати и да ће их неко други одрадити уместо мене........
патетика
 
Ovde sam dosta vremena na forumu, ako mozete da zamislite, ako ste gledali u filmovima, kao razmazena bogatshica, koja voli sve na gotovo i ima svoju omiljenu igrachku kompjuter.Kao princeza na zrnu grashka, u dvorcu gde se samo oblachi i shminka se,i naredjuje.
 

Back
Top