e sad i ja "vala" nesto da priupitam...

Srdj@n:
Ali nije to sreca,nije osmeh merilo srece...
A kapiram da je ona bila u istom fazonu kao ti,tj tako je i rekla,jednostavno sam pukla,pod uticajem raznih problema a i toga sto je ona pamtila samo ruzne stvari (ona ih je tako konstruisala i dozivljavala) Navlacila je mesecima,godinama bes na mene i naravno da je pukla i da joj to nije to...
Kad stalno tripujes da si sa nekim ko te ne voli,ko flertuje pred tobom sa drugim ribama,pravi kombinacije na poslu,posle posla i to pred svima a uz to si strasno ponosan da bi tako nesto podneo (sto inace ne postoji) a uz to si tvrdoglav i neces da prihvatis da to nije tako,tu jednostavno nema srece...

ja npr uopste nisam tripovala...smetalo mi je oduvek sto je nezreo,ali pod uticajem ogromnih problema to je pocelo da me iritira... nista drugo nisam zamerala,ali me je jednostavno gusila ta veza i proslo je tako kako je i opet kazem uopste mi nije zao..

a propo njenjih tripova,imala sam takvu vezu i sta god ja rekla on je imao svoje predrasude i zato je jednostavno i puklo,ja da se pravdam,objasnjavam nije mi padalo na pamet ako on posle godinu-dve nije shvatio kakva sam ja osoba i svoje tripove je projektovao na mene i od njih stvarao realnost,to je borba protiv vetrenjaca...

eto i tu te kapiram...
 
wet look:

:wink:

ste imali neki osecaj da ste sa nekim,volite se,super je,zaista,vi ste posle duuuugo vremena - ponovo VI, zadovooljni sobom i svojim zivotom i imate snage da se "borite" za jos bolje... ali negde u sebi znate da to nije THE LjUBAV,da ce se zavrsiti (ne znate kad i ne zanima vas,lepo vam je,ali osecate da je kraj neminovan i vama to uopste ne smeta)... ?

:roll: :roll: :roll:

Да...то је баш тужно...помало и покварено од особа које тако размишлјају ( вероватно 90% нас).
Управо из тог разлога треба бити искрен и на неки начин ставити то партнеру до знанја, али на изузетно тактичан и пажлјив начин...можда му баш рећи то што си написао/ла!
А опет, ако те нека/ко баш обори с ногу...не може се против емоција!
 
wet look:
Srdj@n:
Ali nije to sreca,nije osmeh merilo srece...
A kapiram da je ona bila u istom fazonu kao ti,tj tako je i rekla,jednostavno sam pukla,pod uticajem raznih problema a i toga sto je ona pamtila samo ruzne stvari (ona ih je tako konstruisala i dozivljavala) Navlacila je mesecima,godinama bes na mene i naravno da je pukla i da joj to nije to...
Kad stalno tripujes da si sa nekim ko te ne voli,ko flertuje pred tobom sa drugim ribama,pravi kombinacije na poslu,posle posla i to pred svima a uz to si strasno ponosan da bi tako nesto podneo (sto inace ne postoji) a uz to si tvrdoglav i neces da prihvatis da to nije tako,tu jednostavno nema srece...

ja npr uopste nisam tripovala...smetalo mi je oduvek sto je nezreo,ali pod uticajem ogromnih problema to je pocelo da me iritira... nista drugo nisam zamerala,ali me je jednostavno gusila ta veza i proslo je tako kako je i opet kazem uopste mi nije zao..

a propo njenjih tripova,imala sam takvu vezu i sta god ja rekla on je imao svoje predrasude i zato je jednostavno i puklo,ja da se pravdam,objasnjavam nije mi padalo na pamet ako on posle godinu-dve nije shvatio kakva sam ja osoba i svoje tripove je projektovao na mene i od njih stvarao realnost,to je borba protiv vetrenjaca...

eto i tu te kapiram...


To je ta prica, nju je to gusilo jer je ona to tako videla, mene nije htela da slusa i boooom!
A ja sam odustao od pokusaja rehabilitacije kad sam shvatio da je to ustvari "borba protiv vetrenjaca" i pomirio se sa njenom odlukom kao mozda i jedinim realnim resenjem, sve ostalo bi bilo mucenje!
 
Srdj@n:
To je ta prica, nju je to gusilo jer je ona to tako videla, mene nije htela da slusa i boooom!
A ja sam odustao od pokusaja rehabilitacije kad sam shvatio da je to ustvari "borba protiv vetrenjaca" i pomirio se sa njenom odlukom kao mozda i jedinim realnim resenjem, sve ostalo bi bilo mucenje!

and again...i know...

p.s.sad sam ponovo gledala "my big fat greek wedding" ... cool filmic...hihihihi ... :lol: :lol:
 
e posto ja veze nemam, imam knjigu. tamo pishe : prava veza ne mora poceti zaljubljenoscu. tj dobra veza. kao veza je vishe organizacija itd...istine i zablude o ljubavi..tako se valjda zove?? pogledacu
valjda sam u down shto nis ne radim, ev. navuchem nesto sto mi ne treba i tako. ako uopste jesam down. kapiram da cu se nesrecno udati ako to uopste uradim.ono iz ocaja:) kad ste bre navukli tolike veze?!??! koliko vi godina imate?!
nego...d ali vama "nevaranje" dolazi samo po sebi (nemate tu misao u glavi)...ili svaki put kad pomislite shto ne sme lupite sebi shamar?
 
jagodica:
e posto ja veze nemam, imam knjigu. tamo pishe : prava veza ne mora poceti zaljubljenoscu. tj dobra veza. kao veza je vishe organizacija itd...istine i zablude o ljubavi..tako se valjda zove?? pogledacu
valjda sam u down shto nis ne radim, ev. navuchem nesto sto mi ne treba i tako. ako uopste jesam down. kapiram da cu se nesrecno udati ako to uopste uradim.ono iz ocaja:) kad ste bre navukli tolike veze?!??! koliko vi godina imate?!
nego...d ali vama "nevaranje" dolazi samo po sebi (nemate tu misao u glavi)...ili svaki put kad pomislite shto ne sme lupite sebi shamar?

Ma mislish da su svi iskusni do bola...... neko prosto ima dobru kilometrazu, a misli da nije kvalitetan, neki imaju kratku kilometrazu sa raznim smerovima, pa opet nemaju neko mishljenje o kvalitetu ljubavi ili sexa, i sve to obratno... ako neko stvarno nikada nije pomislio o varanju makar malo, verovatno je vec pocheo da vegetira... ja non-stop mislim o tome(virtuelno - ipak shta sve ima na netu :lol:
hug.gif%20
)pa kad chivek vidi sve one cice kako da ostane ravnodushan...ja bih trebao da se shamaram non-stop....ne ide to tako...tako smo programirani da moramo da se borimo sa sobom...a protiv chega :?: .....ne daj se vocko
 
draga wet look, ti bas ne znas sta oces.

kako mozete biti u vezi sa nekim, a da ne mislite da ce te ziveti sa partnerom? kao ceo zivot.ako pukne u procesu pukne.veza-to tako zvuci prosecno.po meni, bolja i kratka veza gde se nadas.nego duga veza. gde je veza samo veza.je ne mogu da tako koristim nekoga.ili odmah reci istinu.

to je dokaz da sam nesposoban da nadjem nekoga ko mi se zaista svidja.

ljubav to je gde su dvoje jedno, a zadrzavaju sebe.
 
wet look:
ja njega volim i lepo mi je i sve je super...ali imam onaj osecaj da on nije THE ONE... ne razmisljam o kraju etc. samo ZNAM u sebi da ce kad-tad kraj...
ne ogranicavam sebe,zelim da ga cinim sretnim i nasmejanim,ali osecam u sebi to sto osecam...

e on zna da ja ne planiram buducnost unapred,zna da ne razmisljam o zajednickoj buducnosti ali naravno ne zna za "taj osecaj"... mislim,zaista bi bilo glupo da mu kazem "ma sve je super,volimo se mi,uzivamo,srecni smo,ali znas puci cemo kad-tad"...
ali npr cuje stvari tipa "ne razmisljaj unapred,vec uzivaj u ovom sada" i zaista tako mislim...

eto,nadam se da sam pravilno shvacena :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Ma razumeo sam ja tebe savrseno dobro.. prvo uzasno si kontradiktorna.. kazes da ga volis ali da nije THE ONE?!? Da se razumemo, ti njega NE VOLIS, on ti je samo drag i prija ti njegova ljubav.. u principu si veliki slabic i ne smes da mu kazes istinu posto se plasis da ostanes sama, ali zato prvom prilikom ces ga sutnuti cim naidje neki "baja" kao kod one "Apotekarkine" koja je ostavila decka posle sest godina i odmah se udala za "bolju" priliku.. iskreno, i ti i ona ste najvece jadnice... mislite da su oni na gubitku sto ste ih ostavili i da njih treba sazaljevati, ma oni ce jednog dana zaliti sto nisu ranije raskinuli sa vama.. nazalost covek koji iskreno voli celim srcem ne vidi neke stvari koje mu posle postanu mnogo jasnije.. ali za razliku od vas njima ostaje kao sto je Srdjan rekao cista savest a vama nista, jer vise i ne zasluzujete..
 
svako ima pravo na svoje misljenje...
ja se u to ne mesam...

ja ZNAM da je meni savest vise nego cista,NIKADA nikoga nisam lagala ni obmanjivala,pa ni njega...

on VRLO dobro zna sve sto se vrzma u mojoj glavi jer sam takva osoba da "sto na umu to na drumu"...

ne znam kako neko moze zamisljati (svesno) zajednicki zivot posle 2meseca veze... ja ne znam ni sta cu sutra obuci...pored toga imam godina koliko imam,znaci ni to ne diktira...

nekada,kao mladjani idealista i ja sam mastala o zajednickom zivotu,ljubavi zauvek etc etc.,e a onda sam ZAISTA i zivela sa nekim i posle tog iskustva ZNAM da se drugi put na nesto sl. necu tako lako odluciti...

nikada nisam nikoga ostavila zbog nekoga,nikada nisam uletala iz veze u vezu uvek sam u nesto novo ulazila cistog srca i duse,pa tako i ovaj put...

prema tome,ovaj osecaj koji me obuzima,je nesto sasvim novo za mene,zato sam i pitala...
mlada jesam,ali nisam balavica,niti pacenica...

osoba sam VRLO svesna sebe i vrlina i mana i ne treba mi niko da mi govori sta da radim ili ne,samo sam pitala ima li nekog sa sl. iskustvom...

prema tome,da rezimiramo...hvala na iskrenim odgovorima,ma kakvi oni bili...

''zdrav svima i nasmejanim (iskreno) i nasmejanim (sinicno) ,ja se smejem VESELO

:wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ne treba preterivati. u ljubavi pravila nema.tako da postene borbe nema.i normalno je da trazimo bolje.ali si u pravu za cistu savest. on se nece nikad okrenuti. a apotekarina drugarica mozda hoce. a verujem da ako se to desi, da ce je bas boleti.ali ne daj boze.ako zasluzuje bolje,nek ide za time.

a wet look, zao mi je ali gresis u nekim stavovima.i to veoma ozbiljno. kad su um i srce u rascepu,onda ljudi imaju najvece nedoumice.i ne fukcionisu najbolje.
 
inspirion:
ne treba preterivati. u ljubavi pravila nema.tako da postene borbe nema.i normalno je da trazimo bolje.ali si u pravu za cistu savest. on se nece nikad okrenuti. a apotekarina drugarica mozda hoce. a verujem da ako se to desi, da ce je bas boleti.ali ne daj boze.ako zasluzuje bolje,nek ide za time.

a wet look, zao mi je ali gresis u nekim stavovima.i to veoma ozbiljno. kad su um i srce u rascepu,onda ljudi imaju najvece nedoumice.i ne fukcionisu najbolje.

I (ako smem da dodam) donose pogresne zakljucke zbog kojih se posle kaju... :wink:

Inspirion, zbog ljudi poput tebe stvarno ponekad pozelim da postanem *****.. hahahaha u najpozitivnijem smislu receno.. :D naravno salim se.. :P
 
Dlakava_Strvina:
apotekarka:
Pisala sam o mojoj prijateljici kojaje bila sa dečkom 6 godina bez želje za udajom, decom i sl a onda je naišao baja, prvo su se malo švalerisali a onda definitivno smuvali, ostavila je dečka i sad je udata za "baju"i imaju devojčicu od 2 godine :wink:

Боже, Боже, шта све женско може!?
[color=blue]Moze moze!!! i bez koze..i carsafa i kad ga izvrne ko ko tarzan zmiju[/color] :wink:
 

Back
Top