Dve situacije....

Jes vala, ima tu logike... onda može i duLJina sexa da se prolongira :think:
Ako je prosecna velicina tukija 15 cm,a jedna dama ima oko 3 puta nedeljno odnos,a prosecan odnos traje 15 minuta,45 uboda po minuti=675 uboda po odnosu.
Pa puta 15 cm=1km tukija:D
Dalje,posto godina ima 52 nedeljex 3 puta nedeljni=156 odnosa.
156x1km=156 kilometra tukija za jednu godinu.
Za 15 godina to mu dodje 2340kilometara,znaci tukija odavde do Frankfurta i nazad :zimag:
Ajmo sad ban,pa da se smirimz:)
 
Ako je prosecna velicina tukija 15 cm,a jedna dama ima oko 3 puta nedeljno odnos,a prosecan odnos traje 15 minuta,45 uboda po minuti=675 uboda po odnosu.
Pa puta 15 cm=1km tukija:D
Dalje,posto godina ima 52 nedeljex 3 puta nedeljni=156 odnosa.
156x1km=156 kilometra tukija za jednu godinu.
Za 15 godina to mu dodje 2340kilometara,znaci tukija odavde do Frankfurta i nazad :zimag:
Ajmo sad ban,pa da se smirimz:)

Jok vec bod :lol:
Nasmeja me :lol:
 
Vidish, ja bih pre rekla da je interes u pitanju kod vrshnjaka (po godinama, ne mislim na maleckog)

Prvi sluchaj je kada stariji mushkarac ume da se ponasha sa zzenama jer je imao vremena da nauchi da prestane da se ponasha kao testosteronac

Drugi sluchaj je mnogo prirodniji, jer kod starijih zzena je jachi libido nego kod mladjih, tako da je kompatibilna sa napaljenim testosteroncem koji josh uvek misli donjom glavom. Osim toga, zzene vremenom olade i prestanu da shvataju mushkarce ozbiljno, shto je josh jedan plus za ovakvu vezu.

mislim da ne govorimo o malo starijim muškarcima i malo starijim ženama. govorimo o puno starijim. napaljeni mladić rado će doć do , starije gospođe (teško da će je uvatit za ruku i prošetat ulicom sa njom). jel misliš da je dolazak iz ljubavi??? isto tako jel mislis da ce neka mlada cura nać lika sa 60-tak godina iz ljubavi??? mene teško neko u to moze uvjerit
 
Ako je prosecna velicina tukija 15 cm,a jedna dama ima oko 3 puta nedeljno odnos,a prosecan odnos traje 15 minuta,45 uboda po minuti=675 uboda po odnosu.
Pa puta 15 cm=1km tukija:D
Dalje,posto godina ima 52 nedeljex 3 puta nedeljni=156 odnosa.
156x1km=156 kilometra tukija za jednu godinu.
Za 15 godina to mu dodje 2340kilometara,znaci tukija odavde do Frankfurta i nazad :zimag:
Ajmo sad ban,pa da se smirimz:)

..........bog te mazo ti cesh se leba najesti od te matematike ,znachi ne treba nam viza za frankfurt na majci .........................:zskace:........nikad nisam tako razmishljao o svom vrshnjaku .....................:snesko5:
 
Ako je prosecna velicina tukija 15 cm,a jedna dama ima oko 3 puta nedeljno odnos,a prosecan odnos traje 15 minuta,45 uboda po minuti=675 uboda po odnosu.
Pa puta 15 cm=1km tukija:D
Dalje,posto godina ima 52 nedeljex 3 puta nedeljni=156 odnosa.
156x1km=156 kilometra tukija za jednu godinu.
Za 15 godina to mu dodje 2340kilometara,znaci tukija odavde do Frankfurta i nazad :zimag:
Ajmo sad ban,pa da se smirimz:)

Silvere sta se desava?Zasto ova racunanja?hm:zgrudvanje:
 
mislim da ne govorimo o malo starijim muškarcima i malo starijim ženama. govorimo o puno starijim. napaljeni mladić rado će doć do , starije gospođe (teško da će je uvatit za ruku i prošetat ulicom sa njom). jel misliš da je dolazak iz ljubavi??? isto tako jel mislis da ce neka mlada cura nać lika sa 60-tak godina iz ljubavi??? mene teško neko u to moze uvjerit

...a shta cemo sa vrshnjacima ,ona ima on lep ,on ima ona lepa ,on jak ona zeli zashtitu ,on pametan ona priglupa ,on ***** ona nimfomanka ,....................nadje se vec neki interes .....................:zimag:
 
Ali... patent je patent ;)
@Sillver: El može onda i obilaznica oko BG-a da se napravi? :D

Za 20 godina staza,ide se i do Pariza i nazadz:)

..........bog te mazo ti cesh se leba najesti od te matematike ,znachi ne treba nam viza za frankfurt na majci .........................:zskace:........nikad nisam tako razmishljao o svom vrshnjaku .....................:snesko5:

Ja mog sad samo kroz kilometre gledam.Izdrzljiviji je od Mercedesaz:)

Silvere sta se desava?Zasto ova racunanja?hm:zgrudvanje:

Nemam pametnija posla,a foru sam dobio na sms od jednog pederaz:)
 
...a shta cemo sa vrshnjacima ,ona ima on lep ,on ima ona lepa ,on jak ona zeli zashtitu ,on pametan ona priglupa ,on ***** ona nimfomanka ,....................nadje se vec neki interes .....................:zimag:

otvori temuz;)
ova tema @
Situacija 1. Stariji tip, da ne kažem čiča i vrlo mlada đevojka- kažu da to je to ok jer muško treba da bude starije.z:hm:

Situacija 2. Starija žena, da ne kažem baba i dosta mlađi tip- kažu da to nije ok jer baba ne može da šeta mlađe tipove jer je baba.z:hm:

Šta vi mislite?z;)
 
mislim da ne govorimo o malo starijim muškarcima i malo starijim ženama. govorimo o puno starijim. napaljeni mladić rado će doć do , starije gospođe (teško da će je uvatit za ruku i prošetat ulicom sa njom). jel misliš da je dolazak iz ljubavi??? isto tako jel mislis da ce neka mlada cura nać lika sa 60-tak godina iz ljubavi??? mene teško neko u to moze uvjerit

Kao shto ima sluchajeva gde je iz "interesa" ima i sluchajeva gde je ljubav u pitanju. Potpuno isto kao i kad se godishta poklapaju. I da...ne samo da proshetaju s njom ulicom, vech se i zzene i srechni su. Ja lichno znam nekoliko brakova gde je ona 15 godina starija od njega, i vole se i poshtuju.
Shto se tiche ovog drugog, mnogo je cheshchi sluchaj, a znam i za devojku koja se udala za 70-togodishnjaka. I bili su srechni do pre par meseci kada je umro, ostao je mali sin kao rezultat, i sigurno nije bilo zbog novca, jer su teshko zziveli.

Ne treba nikad sve trpati u isti kosh.
 

Back
Top