Durex preskup!!!

Tema je baš za politiku, ministar Milosavljević zatraži od Velje Kapitalca keš i neka uloži u ljude i mašine za razvoj i proizvodnju kondoma u nekoj od naši čuvenih fabrika-RumaGuma,Rekord,Trayal,Tigar....:lol: Kupujmo domaće!
 
pilgrim_kg:
A sta radi ova tema na politici?....znam da je jutro, ali pustite mozak da kaze nesto....

Па можда има везе јел' их Ивица Дачић увози... То некако има везе са политиком... Ваљда? А што се тиче цене, па видели смо да су паре у главном у разноразним ''коферима.'' 8) :grin:
 
PredatorBG11:
Pa trebala bi neka akcija da pojeftine...
Zasto radikali ne pokrenu neku akciju,Toma i Vucic se obuku kao veliki kondomi pa da dele propagandni materijal po Knez Mihajlovoj ili se napravi brend SRS kondomi,onako,plava kutija?

Подржавам! Али они су већ ипак људи у годинама, нарочито Тома, па ето можеш ти да нам помогнеш, да ти обучеш костим... Тома би се шлогирао у гуменом костиму на 40 степени, а за њега је ипак већа штета него за тебе... :-D :-D :-D
 
mrhappyhat.jpg

Isti Voja Seselj,samo bez cvikeva!
hahahaha.gif
hahahaha.gif
hahahaha.gif
 
Зар ово није увреда политичара и то директна. Ово се не може опростити. Молио бих модератора да одреагује тако што ће обрисати овај срамни пост где се директно вређа председник СРС Војислав Шешељ.
 
PredatorBG11:
Cinkarosu,meni je kum Jomini,ne gine ti cebovanje za ovo!

Па шта, ти и Јомини сте много опасни, јел'? Ма кад вам ја и мој кум доведемо још пар Радикала па вам извучемо уши... :grin: :-D :D А гавран је у праву, оваква слика се не може толерисати кад уз њу иде такав твој коментар... :x
 
PredatorBG11:
A ti vadikal sa Bezanije?Pazite da se ne strmeknete kada budete silazili u grad!

А у ком си ти делу града молим те? Мени је Нови Београд најготивнији од свих. Јесте комунистички, ал' ******, шта је ту је... А где ти је кум? Не јавља се. Ваљда се сакрио у мишју рупу... :-D :-D :-D ЈОМИНИ!!! Јави се човече, не бој се, не сме нико да те бије... Мислим, далеко од тога да ћу ја да те браним, сачувај боже, ал' ето твој кум је прилично решен... ;)
 
Pisalo da je cela prica oko side, samo prevara vatikana, cionista, i sorosevaca..............Plasirali su je u Srbiji , s ciljem da nas nestane, sve stiteci se kondomima................

Ljudi osvestite se..........za sidu niko nije ni cuo , van granica Srbije........to je izmisljena bolest, kojom nas plase, da se ne bi razmnozavali..................

Zato, bacite kondome, i svi na gomilu...........free sex.....za inat srBskim dusmanima...............
Neka prska na sve strane :):):)
 
jomini:
Predator, opomena zbog neprimerenih ''ilustracija'' (tako piše u Pravilniku), naročito uz onaj komentar!

A moras da priznas da malo lici...........
Ne kapiram, ako je uvreda reci da lici na ovog gospodina na slici.........automatski vredjas gospodina sa slike, jer ne verujem da bi se on slozio da je njegova fizionomija uvreda........

A posto gospodin sa slike nije nista manje covek , od Vojvode............braneci Vojvodu, vredjate neduznog gradjanina..............WHY IS THAT???
 
Кохен, опомена због непримерених ''илустрација'' и поређења која су крајње недолична овако озбиљном форуму...
 
PredatorBG11:
Jomini je u Japanu,ugovara da otvori svoj autosalon SUBARU u NS-u,zauzet je,sigurno na sastanku.A ja sam na Vracaru,gospodin beogradski od sada da mi se obracate,molicu uctivo.

На Врачару не би живео да ми неко плати. Само матори пензоси, наркоси, кобајаги нобл стара Београдска господа, аути на тротоару, пешаци на коловозу... Вода са клима уређаја капље за врат... Гужва, смарање, гушење... Дођи на НБГ да удахнеш мало свежег ваздуха и да видиш небо по први пут у животу ;) ...Господине.
 
Nece ti niko platiti ni da zivis u Borci a kamoli na Vracaru,kao da nema narkomana po NBG-u i parkiranih automobila svuda a to sto si ti na nekoj mansardi od mogucih 18 spratova pa gledaj nebo koliko oces dok ti ne poprave liftove da se posle mesec dana spustis na zemlju.
180px-NoviBeogradBlok61.jpg

Mislim,uzas.
 
PredatorBG11:
Nece ti niko platiti ni da zivis u Borci a kamoli na Vracaru,kao da nema narkomana po NBG-u i parkiranih automobila svuda a to sto si ti na nekoj mansardi od mogucih 18 spratova pa gledaj nebo koliko oces dok ti ne poprave liftove da se posle mesec dana spustis na zemlju.
180px-NoviBeogradBlok61.jpg

Mislim,uzas.

Ја сам на Безанијској коси, на другом спрату, са брда предиван поглед... Паркинзи тамо где треба да буду, бициклистичка стаза... Где би рецимо возио бајс на Врачару? Док би стигао до неке стазе крај Саве, пет пута би погинуо у саобраћају... А гужва је мисаона именица... Рај на земљи... Па ипак је ово некад била Аустро-Угарска, виде се остатци сређене земље... Али ми смо сине скренули са теме. Немам ја ништа ни против Врачара, али ти си први почео, као да си ти неки велики господин. Извини, али зашто и по чему си ти то бољи од мене? :-?
 
Bezanija je bilo selo sve dok nije sruseno i napravljni blokovi od 61 do 64 pored IMT-a,tvoje naselje pre dvadeset godina nije ni postojalo,jedno je fancy na Bezaniji tamo gde su kuce folk zvezda,ti jeste da imas pogled ali na NBG,na toplanu,IMT i sl.Austro-Ugarska,ostaci sredjene zemlje a ja sam iz ostataka turske zemlje?Vojvodjanski regionalni nacionalisto i sovinisto!
 
PredatorBG11:
Bezanija je bilo selo sve dok nije sruseno i napravljni blokovi od 61 do 64 pored IMT-a,tvoje naselje pre dvadeset godina nije ni postojalo,jedno je fancy na Bezaniji tamo gde su kuce folk zvezda,ti jeste da imas pogled ali na NBG,na toplanu,IMT i sl.Austro-Ugarska,ostaci sredjene zemlje a ja sam iz ostataka turske zemlje?Vojvodjanski regionalni nacionalisto i sovinisto!

Ок, ок, видим да си нешто накурчен, па да апсолвирамо. **** ми се где живиш и **** ми се да ли ти мислиш да си бољи од оних који живе у предграђу!!! Мени је сасвим ок где сам и не мислим да је ико са Врачара, Дорћола, Старог града или са било ког другог места бољи од мене... Да ти се обраћам онако како си написао раније нема шансе, јер се са поштовањем и учтиво обраћам само онима који поштују мене и узвраћају исто тако. А ако си нешто надркан, обиђи ме нисам расположен да ме смараш... :x
 

Back
Top