Dulici ustaski jataci!

Jedno pitanje za sve vas
Da li ta Ivana Duli Markovic ima neke afere vezane za njen rad u vladi nevezano za njeno nacionalno poreklo?Koliko ja vidim zena se napada da joj je brat ustasa, a evo sad i otac.Medjutim nigde jos nisam cuo proneverila je ovo ili ono.Onako sa strane mi sve izgleda da je u pitanju samo nacionalnost
 
Kohen:
Pa , ona ne priznaje........cak je i tuzila radikale............
A vec dva meseca se o tome mrsi..................pa kada ce to Kostunica da odluci da je shutne??
Mislim , eto, sada zna, i nije u redu da nam ustasa bude u vladi??

Nije ti cudno , sto je i dalje gospodja ustasa , na mestu potpredsednika, a da se premijer ne oglasava????? :confused:
Priznaces da nesto tu nije u redu, nije logicno :roll:

Pa nesto nije, nesto i jeste...videcemo sta ce biti...ako ona ne priznaje onda ostaje da nadlezni iscimaju ove iz Kurira odakle im to i da se to sve vec jednom ispita i sazna prava istina, sta je i kako je....a inace ako su izmislili sve to, dozivotna zabrana i apsana
 
urospo:
Pa nesto nije, nesto i jeste...videcemo sta ce biti...ako ona ne priznaje onda ostaje da nadlezni iscimaju ove iz Kurira odakle im to i da se to sve vec jednom ispita i sazna prava istina, sta je i kako je....a inace ako su izmislili sve to, dozivotna zabrana i apsana

Ok...............dosli smo do toga da ne znamo sta je prava istina........to je vec napredak , kako je pocela tema, da je zena, ustasa 100 %...........

Eto, vidis, da sve moze da se razgovorom rasplete...............

Zakljucak:.." Ne zna se da li je IDM ustasko dete, i ustasa..........neka se ispita, a do tada, nije u redu , da se zena proziva na taj nacin.........."

BTW...Vlada Srbije je upravo veceras dala obrazlozenje da stoji iza IDM............
 
Kako se ne zna sta je istina? Pa Dulicka nije ni demantovala navode Radikala, a podnela je tuzbu zbog sirenja "rasne, verske.. blablabla"

Dulickina porodica je porodica ustasa, a ni ona nije nista drugacija jer je izjavila da se ponosi njima.
 
Pa ne mislis valjda da sam pomislio da razapnu zenu na osnovu teksta u bilo kojim novinama, a kamoli u Kuriru...rasprava je bila pod prepostavkom da je sve ovo istina,a pocelo je kad je receno da NVO nisu negirale, nego napadale sto je to izneto u javnost, a sve je predstavljeno kao govor mrznje.
A slozices se da to nije govor mrznje i da gradjani imaju pravo da znaju ko je IDM?
 
urospo:
Pa ne mislis valjda da sam pomislio da razapnu zenu na osnovu teksta u bilo kojim novinama, a kamoli u Kuriru...rasprava je bila pod prepostavkom da je sve ovo istina,a pocelo je kad je receno da NVO nisu negirale, nego napadale sto je to izneto u javnost, a sve je predstavljeno kao govor mrznje.
A slozices se da to nije govor mrznje i da gradjani imaju pravo da znaju ko je IDM?

pa,evo..........odgovor ti daje antacibl........



A ja opet moram da pitam..........zasto je premijer ne razresi funkcije, kada na to ima pravo po ustavu????
Zasto drzi ustasu u vladi Srbije???? :confused:
 
untouchable:
Kako se ne zna sta je istina? Pa Dulicka nije ni demantovala navode Radikala, a podnela je tuzbu zbog sirenja "rasne, verske.. blablabla"

Dulickina porodica je porodica ustasa, a ni ona nije nista drugacija jer je izjavila da se ponosi njima.
Pa sigurno da se ponosi porodicom.To svako normalan radi.Recimo da su tvoji bili komunisti,iskreni iz ubedjenj.Mlatili cetnike gde su stigli.Da li bi se ti stideo svoje porodice?
Kazes nije demantovala tvrdnje radikala.Pa zar treba da demantuje tvrdnje lazova,prostaka i kretena.Pa to je sam po sebi nepotrebno ;) Pa i Seselj je demantovao da nije Hrvat.
 
sumnjivo lice:
Pa sigurno da se ponosi porodicom.To svako normalan radi.Recimo da su tvoji bili komunisti,iskreni iz ubedjenj.Mlatili cetnike gde su stigli.Da li bi se ti stideo svoje porodice?

Ma ok je to, ima ona pravo da gotivi ustase, ali nema pravo da se kao takva bavi politikom u Srbiji.

sumnjivo lice:
Pa i Seselj je demantovao da nije Hrvat.

I ne samo on vec i Srpska akademija nauka i umetnosti.
 
sumnjivo lice:
Pa sigurno da se ponosi porodicom.To svako normalan radi.Recimo da su tvoji bili komunisti,iskreni iz ubedjenj.Mlatili cetnike gde su stigli.Da li bi se ti stideo svoje porodice?
Kazes nije demantovala tvrdnje radikala.Pa zar treba da demantuje tvrdnje lazova,prostaka i kretena.Pa to je sam po sebi nepotrebno ;) Pa i Seselj je demantovao da nije Hrvat.



:D :D :D :D Ma,jos smesnije, on je debil, trazio od SANU da mu izdaju potvrdu da je Srbin.......... :D :D :D :D :D

Ko da je SANU........maticarski ured, yebote..........sto je najsmesnije, ovi matori metuzalemi mu stvarno izdali takvu potvrdu........... :D :D :D

To je jedini lik ,koji poseduje potvrdu SANU da je Srbin............to ti je kao da ti udruzenje pecarosa na Savi izda potvrdu da si cistokrvni Srba :D :D :D
 
Kohen:
[/B]

:D :D :D :D Ma,jos smesnije, on je debil, trazio od SANU da mu izdaju potvrdu da je Srbin.......... :D :D :D :D :D

Ko da je SANU........maticarski ured, yebote..........sto je najsmesnije, ovi matori metuzalemi mu stvarno izdali takvu potvrdu........... :D :D :D

To je jedini lik ,koji poseduje potvrdu SANU da je Srbin............to ti je kao da ti udruzenje pecarosa na Savi izda potvrdu da si cistokrvni Srba :D :D :D
Pa to i mozes samo dobiti od udruzenja pecarosa kad se ovi veliki Srbi ponasaju ko Somovi
 
untouchable:
I sa jedne strane imamo tvrdnju SANU a sa druge bljuvotinu koju je lansirala Srpska rec....Pametnom dosta.
a ti smatras da si pametan :confused:
Odgovori mi onda gde je to ivana Dulic Markovic ucinila nesto stetno za Srbiju.Konkretno neka afera na racun njene nekometentosti rada u vladi.Zaista malo znam o IDM,samo iz ovih afera.Ali moze li neko od vas veliko Srba da mi kaze gde je pogresila u poslu? :confused:
 
Kohen:
pa,evo..........odgovor ti daje antacibl........



A ja opet moram da pitam..........zasto je premijer ne razresi funkcije, kada na to ima pravo po ustavu????
Zasto drzi ustasu u vladi Srbije???? :confused:

Pa to moras njega da pitas:)...
Ozbiljno, sad ce da vidimo sta ce da kaze povodom toga, i on i Vlada.
Otpilike znam kako ce sve da se zavrsi i dobro ce biti ako tako bude, al nemam sad vremena da idem dalje u raspravu.
A dobro je da si shvatio da ono nije govor mrznje...iako su ovi iz Kurira malo sirovi
 
sumnjivo lice:
a ti smatras da si pametan :confused:
Odgovori mi onda gde je to ivana Dulic Markovic ucinila nesto stetno za Srbiju.Konkretno neka afera na racun njene nekometentosti rada u vladi.Zaista malo znam o IDM,samo iz ovih afera.Ali moze li neko od vas veliko Srba da mi kaze gde je pogresila u poslu? :confused:

Kako da ne, evo sta su o njenom radu rekli njeni sadasnji koalicioni partneri:
http://www.srpska-rec.co.yu/arhiva/341/dajstranu.php?a=13
Nakon petooktobarskih promena Savezno ministarstvo poljoprivrede preuzeo je G 17 Plus (Saša Vitošević), a na mesto direktora Saveznog zavoda za biljne i životinjske genetičke resurse imenovana je sadašnja ministarka poljoprivrede, gospođa Ivana Dulić - Marković, takođe iz G 17 Plus, jedna od onih koji su na mala vrata u našu zemlju uveli genetski modifikovane proizvode, čiji su uvoz i upotreba zabranjeni u čitavom regionu, pa i u Hrvatskoj, inače matičnoj ministarkinoj domovini. Ona je već u julu 2001. godine uveliko potpisivala rešenja kojim se odobrava uvoz sojine sačme od genetički modifikovanog sojinog zrna, iako za to nije imala saglasnost nadležnog Saveznog inspektorata. Naprotiv, postojala je zabrana za to.

Zbog protivljenja takvom uvozu, ali i protivljenja da se prihvati donacija američke vlade u vidu sojine sačme od modifikovanog sojinog zrna, u septembru 2002. godine smenu Miroslava Maleševića, pomoćnika saveznog ministra za privredu i trgovinu, tražio je čak i tadašnji ministar srpske poljoprivrede Dragan Veselinov.

Posao Zavoda na čijem se čelu gospođa Dulić Marković nalazi bio je da donese tehničke propise kojima se reguliše i usklađuje ova oblast sa pravilima u Evropskoj Uniji, a ne da odobrava uvoz genetski modifikovanih proizvoda. Zakoni EU, ali i SAD, u ovoj oblasti krajnje su rigorozni. Moguće je proizvoditi, prerađivati, uvoziti i izvoziti je u treće zemlje, ali ne i upotrebljavati u ishrani građana koji žive u tim zemljama. Meso proizvedeno od stoke hranjene GM proizvodima zabranjeno je u svom zemljama EU, što jasno govori o cilju američke donacije, da ograniči tržište našim proizvođačima mesa. Najveći uvoznici GM sačme kod nas su upravo naši najveći proizvođači stočne hrane, i to: "Krmivo-Produkt" Dragoljuba Markovića iz Beograda, "Narcis-Popovići" DOO Šabac (iza kojeg je Čeda Jovanović), "MK-komerc" iz Novog Sada (Miodrag Kostić), "STO POSTO" Beograd, "Sojaprotein"iz Bečeja, "DELTA DMD" DOO Beograd, STIV-PRED iz Beograda...

Dakle steta koja ta ustasica cini Srbiji je ocigledna, ali to ne bi trebao ni biti predmet rasprave. Po defaultu jedan ustasa ne moze zeleti dobro Srbiji.
 
untouchable:
A zasto ne bi mogla?

Ali ova tema nije o necijoj nacionalnoj pripadnosti vec o ustaskoj porodici Dulic i o tome ko protezira ustase po Srbiji.

Pa, ne moze nikako da daje SANU potvrdu o nacionalnosti...........to nema veze sa SANU........eto, zato ne bi mogla..........

A drzim se teme, jer , isto tako postoji opravdana sumnja da je Vjekoslav Vjeko Seselj hrvat, a bogami i ustaski spijun u Srbiji, ubacen, da nacini sto vise stete imidzu Srbije.........sto se i vidi iz njegovih postupaka........i uspelo mu je.....

Stvarno......u pravu si.......ko to protezira ustase po Srbiji? :confused:
 
Nedodirljivi opet mi nisi odgovorio ni ti ni uros ni ostali kriticari.Nema rekla kazala.nema price iz trecerazrednih novina.Ako je nesto uradila mimo zakona, tuzba.Ima li protiv nje podignutih tuzbi za malverzaciju i slicno.Ja od 90ih slusam rekla kazal a nigde tuzbi.Rekla kazala mozda prolazi kod Srba zato sto su po prirodi alapace i torokuse koji naklapaju po ceo dan o svetskoj politici.Dakle imali neko iz opozicije,zurnalistike ,bilo ko nekakav opipljiv dokaz da se podigne tuzba protiv te zene :confused:
 
DJURIĆ: 'KURIR' NANOSI OZBILJNU ŠTETU UGLEDU SRBIJE

DRUŠTVO - AKTUELNO - Ponedeljak, Septembar 11, 2006 19:19 RTS

Svojim pisanjem 'Kurir' se nije samo teško ogrešio o potpredsednika Vlade Srbije Ivanu Dulić - Marković, nego nanosi i ozbiljnu štetu ugledu naše zemlje, zbog čega Vlada izražava najoštriju osudu, rekao je Tanjugu direktor vladine Kancelarije za odnose s medijima Srdjan Đurić.

'Vlada Srbije, koja se dosledno zalagala i zalaže za slobodu medija, ima obavezu da se odlučno suprostavi teškim prekoračenjima svih dopuštenih granica civilizovanog ophodjenja u javnosti, do kojeg u poslednje vreme dolazi u pisanju nekih tabloida', rekao je Đurić.

On je upozorio da 'najnoviji, izrazito težak slučaj te vrste, predstavlja klevetnički i huškački napad 'Kurira' na potpredsednicu Vlade Ivanu Dulić - Marković'. 'Grubo vredjanje ličnosti i iznošenje neistina nedopustivo je u demokratskom društvu, kakvo nastojimo da izgradimo u Srbiji', naglasio je Đurić.
(nazad - [čitanja: 32] - štampa)
 

Back
Top