Dulici ustaski jataci!

Ajde da se pravimo da je IDM, zena ustasa najgoreg kova.............
Ajde neka joj je i familija , ono skroz koljacka, gora od Maksa Luburica.................

Neka je sve to istina.............i???

Niko ne proziva premijera, u cijoj vladi se na potpredsednickom mestu nalazi ljuti ustasa, u liku IDM???
Pa sta je on???.........debilan? oslobodjen odgovornosti za to? Nije obavesten??


Pa valjda je logicno da prvo prozovete onog ko je bio toliko glup, ili toliko alav na fotelju, da je imenovao ustasu za potpredsednika vlade???

Ne, ova je ***** ustaska, a postavio je na mesto Zika Obretkovic, dok je Kostunjavi lumpovao u Guchi????..............Koji ste vi licemeri, i DSS dupeuvlakaci
 
Охо! Видим да су ми ослободили мој стари ник. Хвала. Елем, видим Кохене да те много боли ова вест. Ма шта се сада ту правдате. Усташки јатаци јесу и то је непобитна чињеница. Ви ту сада ништа не можете. Него на време почните да их мрзите.
 
U je@ote pa ovaj Kohen sanja Kostunicu

Pa sta je on Nostradamus pa da zna ko je bila porodica Ivane D.
Jbt, pa niko nije znao ovo, dok Kurir nije objavio.
Smesan si..

Inace da znate, ako sutra bude lose vreme, neko nevreme i sl. Kostunica je kriv bez pogovora...
 
Chedo Kokardic:
Inace ovi predsednici novinarskih udruzenja su svi do jednoga placenici zapadnih vlada i obavestajnih sluzbi, ko ne veruje nek proveri na sajtu americke vlade koliko se para da je za "informisanje" u Srbiji.

gospođo lenard, vidim da ste našli novo uhlebljenje posle otkaza na rts-u. molim vas nastavite da uveseljavate široke forumaške mase, svojim genijalnim izjavama. srećno u borbi protiv завере. :D
 
no_problem:
Охо! Видим да су ми ослободили мој стари ник. Хвала. Елем, видим Кохене да те много боли ова вест. Ма шта се сада ту правдате. Усташки јатаци јесу и то је непобитна чињеница. Ви ту сада ништа не можете. Него на време почните да их мрзите.

Ako se sagnes, i pogledas izbliza, videces da me boli samo kara.............za ovu vest........ :D
Znas koliko me interesuje IDM.............. :D :D

Nego , kazi ti meni, ko je postavio ustasu na mesto potpredsednika vlade???
Bruka ziva, .......... :D
 
urospo:
U je@ote pa ovaj Kohen sanja Kostunicu

Pa sta je on Nostradamus pa da zna ko je bila porodica Ivane D.

Jbt, pa niko nije znao ovo, dok Kurir nije objavio.
Smesan si..

Inace da znate, ako sutra bude lose vreme, neko nevreme i sl. Kostunica je kriv bez pogovora...

Znaci..............Kostunjavi se opet vadi na neobavestenost??
Yebote, ovo postaje zabrinjavajuce :D :D :D

Covek nista ne zna sta se oko njega desava..........mislis da je to malo za lecenje???

Pa kako , molim te, neko postaje potpredsednik vlade , u nekoj normalnoj zemlji, da mu se ne zna i rod i porod..........???
To samo u banana Srbiji moze.............nigde drugde na svetu............

A tvoja bezuslovna ljubav , prema mlohavom.......koja ne dozvoljava da se zapitas, kako je moguce da drzi ustasu do sebe...............to je opet za drugu vrstu terapije........ipak je premijer muskarac, smanji malo ljubavni dozivljaj..........ili bar ne izgleda kao zena
 
Kohen:
Znaci..............Kostunjavi se opet vadi na neobavestenost??
Yebote, ovo postaje zabrinjavajuce :D :D :D

Covek nista ne zna sta se oko njega desava..........mislis da je to malo za lecenje???

Pa kako , molim te, neko postaje potpredsednik vlade , u nekoj normalnoj zemlji, da mu se ne zna i rod i porod..........???
To samo u banana Srbiji moze.............nigde drugde na svetu............

A tvoja bezuslovna ljubav , prema mlohavom.......koja ne dozvoljava da se zapitas, kako je moguce da drzi ustasu do sebe...............to je opet za drugu vrstu terapije........ipak je premijer muskarac, smanji malo ljubavni dozivljaj..........ili bar ne izgleda kao zena

:D Pa nisu znali ni njene stranacke kolege, ona krila ko zmija noge i sad je ovaj trebao da zna :D

Simpaticno, bas se trudis...evo vec par meseci si u devetom mesecu :lol:
 
urospo:
U je@ote pa ovaj Kohen sanja Kostunicu

Pa sta je on Nostradamus pa da zna ko je bila porodica Ivane D.
Jbt, pa niko nije znao ovo, dok Kurir nije objavio.
Smesan si..

Inace da znate, ako sutra bude lose vreme, neko nevreme i sl. Kostunica je kriv bez pogovora...
Jok,ali mu kao premijeru pojedine sluzbe poput DB dostavljaju podatke o svom mogucim kandidatim za clanove vlade.To jes vrse kontrolu kandidata i do nekoliko kolena u nazad.Pa sad ako je DB radila svoj posao i obavestila o ovoj"mrlji"IDM Kostunicu a ovaj to nije smatrao kao stetno onda je to O.K.
A opet ako DB nije nasla nista sumnjivo i rekla Kostunici da je IDM cista onda je zena zaista cista.
Zasto ste toliko plitki pa ne shvatite da se svuda kandidati za vladu proveravaju od odredjenih sluzbi.Na premijeru je kog ce posle toga odabrati.Tu nije potreban Nostradamus
 
urospo:
:D Pa nisu znali ni njene stranacke kolege, ona krila ko zmija noge i sad je ovaj trebao da zna :D

Simpaticno, bas se trudis...evo vec par meseci si u devetom mesecu :lol:

Pa urose, brate, zar ti stvarno verujes, da svaku kafe kuvaricu u skupstini ne protrese bar tri tajne policije i sluzbe????

I sada je potpredsednik vlade, sakrio da mu je porodica , ustaska..........a DB, KOS i jos pet sluzbi bezbednosti , ne mogu to da provere................

Pa oni znaju kako premijerka ***** ujutro ili uvece, da li tanko ili debelo, a ne znaju joj familiju ............ :roll: :roll: :roll:

Naivan si do zla boga............
 
Kohen:
Ako se sagnes, i pogledas izbliza, videces da me boli samo kara.............za ovu vest........ :D
Znas koliko me interesuje IDM.............. :D :D

Nego , kazi ti meni, ko je postavio ustasu na mesto potpredsednika vlade???
Bruka ziva, daj da yebemo tog izdajnika........... :D


Зна се ко је поставио на власт ту особу. Зар мислите да је Коштуница тај који је пресудио? Ако заиста то мислите онда се у грдној заблуди.
 
no_problem:
Зна се ко је поставио на власт ту особу. Зар мислите да је Коштуница тај који је пресудио? Ако заиста то мислите онда се у грдној заблуди.

Ko je taj , koji je mocniji od Kosunice???
Ko je postavio IDM , a da Kostunica nije smeo da kaze, ne moze????

Reci nam ime...........da znamo i mi............
 
sumnjivo lice:
Jok,ali mu kao premijeru pojedine sluzbe poput DB dostavljaju podatke o svom mogucim kandidatim za clanove vlade.To jes vrse kontrolu kandidata i do nekoliko kolena u nazad.Pa sad ako je DB radila svoj posao i obavestila o ovoj"mrlji"IDM Kostunicu a ovaj to nije smatrao kao stetno onda je to O.K.
A opet ako DB nije nasla nista sumnjivo i rekla Kostunici da je IDM cista onda je zena zaista cista.
Zasto ste toliko plitki pa ne shvatite da se svuda kandidati za vladu proveravaju od odredjenih sluzbi.Na premijeru je kog ce posle toga odabrati.Tu nije potreban Nostradamus

Pa naravno, to je ok...i za pandura kad primaju postoji provera a kamoli za ovo.
DB i ostale l sluzbe su vrsile provere ali sigurno za ovo nisu znale ili nisu rekle(sto je manje verovatno) ipak je to bilo pre koliko godina pa jos za vreme rata, posle koga su na vlasti bili komunisti. JBG, nije on u DB pa da je kriv sto se to nije saznalo. Da se to znalo, predpostavljam da bi odmah iscurelo u javnost, ona je pre ovoga bila i ministar. Ne verujem ni da bi je u stranku primili da su znali za to. Da je Kostunije ovo znao ne bi je sigurno tu postavio.
 
no_problem:
Неко ко је моћнији и од Коштунице и од Тадића заједно, а то су Јевреји

Mislim..............
s25ld5.gif
s25ld5.gif
s25ld5.gif
s25ld5.gif
s25ld5.gif




hijackedaj0.gif
 
urospo:
Pa naravno, to je ok...i za pandura kad primaju postoji provera a kamoli za ovo.
DB i ostale l sluzbe su vrsile provere ali sigurno za ovo nisu znale ili nisu rekle(sto je manje verovatno) ipak je to bilo pre koliko godina pa jos za vreme rata, posle koga su na vlasti bili komunisti. JBG, nije on u DB pa da je kriv sto se to nije saznalo. Da se to znalo, predpostavljam da bi odmah iscurelo u javnost, ona je pre ovoga bila i ministar. Ne verujem ni da bi je u stranku primili da su znali za to. Da je Kostunije ovo znao ne bi je sigurno tu postavio.

Ajde, da prihvatimo tvoje naivno verovanje u Prepostenog Kostunicu...........

Prosto pitanje:............sada kada zna, sto je ne sutne sa mesta potpredsednika??? :confused:

Nije valjda neobavesten , pa da je i dalje drzi na tom mestu??? :confused:
Mislim da ti , ipak nemas pojma ko je Kostunica :-D
 
Kohen:
Pa urose, brate, zar ti stvarno verujes, da svaku kafe kuvaricu u skupstini ne protrese bar tri tajne policije i sluzbe????

I sada je potpredsednik vlade, sakrio da mu je porodica , ustaska..........a DB, KOS i jos pet sluzbi bezbednosti , ne mogu to da provere................

Pa oni znaju kako premijerka ***** ujutro ili uvece, da li tanko ili debelo, a ne znaju joj familiju ............ :roll: :roll: :roll:

Naivan si do zla boga............

Brate, to je bilo pre 60 godina, i to za vreme rata, njen otac nije ni osudjivan zbog toga, a ona tad nije ni bila rodjena.Sad je tehnologija otisla do neba, pa mogu da znaju sta neko jede i gde spava, ali onda...jbg
Bez obzira na politicki stav, ja mislim da se to nije znalo, ako ti mislis da je Kostunije znao ok, ne vredi sad da se ubedjujemo oko toga.
 
no_problem:
Неко ко је моћнији и од Коштунице и од Тадића заједно, а то су Јевреји
:shock: :shock: :shock: na treci stepen.
iz koje si ti ludare istrcao :lol: :lol: :lol: imas produzen vikend pa te zakacio i Ponedeljak kod kuce
Hebote nevidim nista od suza.Pa zar opet Jevreji :shock: pa nemojte ljudi ko Boga vas molim.Zvacu decu :-D
 
Kohen:
Ajde, da prihvatimo tvoje naivno verovanje u Prepostenog Kostunicu...........

Prosto pitanje:............sada kada zna, sto je ne sutne sa mesta potpredsednika??? :confused:

Nije valjda neobavesten , pa da je i dalje drzi na tom mestu??? :confused:
Mislim da ti , ipak nemas pojma ko je Kostunica :-D

Sad ce da vidimo sta ce da bude, sad se to objavilo....pitanje je i sta ce ona da kaze u vezi toga, dal priznaje ili ne i sl.
 
no_problem:
Неко ко је моћнији и од Коштунице и од Тадића заједно, а то су Јевреји

legendo! :D

jesi baš siguran da su moćniji od njih dvojice zajedno? jevreji su otprilike moćni kao 1.4 tadića ili 1.3 koštunice. proveri računicu, mislim da si negde pogrešio.
 
urospo:
Sad ce da vidimo sta ce da bude, sad se to objavilo....pitanje je i sta ce ona da kaze u vezi toga, dal priznaje ili ne i sl.

Pa , ona ne priznaje........cak je i tuzila radikale............
A vec dva meseca se o tome mrsi..................pa kada ce to Kostunica da odluci da je shutne??
Mislim , eto, sada zna, i nije u redu da nam ustasa bude u vladi??

Nije ti cudno , sto je i dalje gospodja ustasa , na mestu potpredsednika, a da se premijer ne oglasava????? :confused:
Priznaces da nesto tu nije u redu, nije logicno :roll:
 

Back
Top