DSS poziva na ujedinjenje svih Srba protiv otcepljenja Vojvodine i ulaska u NATO!

Da li podrzavate inicijativu DSS-a za ujedinjenje opozicije protiv Tadicevih namera ?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Samo oko 5. tačke.

Ako ti nije teško molio bih te da mi opišeš, kako ti zamišljaš tu poštenu privatizaciju i preispitivanje dosadašnje?

Treba li to da shvatim kao poziv da se dosadašnje privatizacije ponište pa da neki drugi, tebi simpatični, likovi dobiju te već privatizovane firme u nekoj novoj "poštenoj" privatizaciji?
Ako je to ideja, onda mi objasni odakle ti pare da ih vratiš (neko je tu ipak nešto i platio, manje ili više, ali je platio) sadašnjim učesnicima u privatizaciji ili na umu imaš neku novu nacionalizaciju privatizovanih firmi?
Оно што је незаконито приватизовано преиспитаће се и понудити на новом тендеру, по принципу ко да бољу понуду. Надам се да би новац од продаје на новом тендеру био довољан да покрије део тих трошкова. :)
 
Оно што је незаконито приватизовано преиспитаће се и понудити на новом тендеру, по принципу ко да бољу понуду. Надам се да би новац од продаје на новом тендеру био довољан да покрије део тих трошкова. :)

Mislim da ti redosljed nije dobar.

Obično se u takvim slučajevima ide sledećim redom, preispitaš, poništoš, vratiš pare i tek onda kad je stvar dovedena na stanje 1/1 ponovo prodaješ.
 
SRBIJA TONE ! Političke stranke ionako treba da propadnu i nestanu :thumbdown:

То је једини спас за Србију, јер грађани као прво немају ни кога да бирају. Све партије заједно у тренутку немају подршку ни 50% грађана, а они би да представљају народ. За Србију би најбоље решење била војна диктатура на четири године - да се уништи криминал (и политичке странке које данас постоје).
 

Back
Top