Država za B92 daje 42 miliona!

e pa ajd sad ti bato placaj porez i porezom finansiraj pederske i lezbo organizacije i casopise, gay parade u beogradu , bagru tadicevskih lopova kao i ustaski B-92

drago mi je u svemu jedino sto je b92 pred bankrotom.

Само гледај да што мање дајеш мафији.
Дај Боже да што пре пукне овакав накарадан ЕУропејски систем који промовише и финансира најдеструктивније ствари.
 
B92 treba da egzistira.
Kako bi teligencija znala da sutra ulaze u EU , da su Radikali zapocheli sve ratove od 1021 god. ,da je Sonja Licht najlepshe lice srpske politichke scene , da je Cheda preplanuo na moru a ne po rodjenju.................................
B92 je onakva , kakva je srpska INteligecija .
 
inače ne komentarišem navode iz Pressa ali ovaj puta moram, naime nema tih para koje ne zaslužuje B92 tj. Insajder, informacije tamo prikazane trebale već su odavno izazvati masovne demonstracije i proteste, trebale, da ne živimo u zemlji Srbiji i da imamo kritičku javnost.

Ne znam sta da mislim o tebi kad ti je INSAJDER potreban da ti otvori oci. Pa vecina ljudi u Srbiji zna daleko vise stvari o tome kako pljacka ova banda nego sto je taj INSAJDER ikada prikazao.

Inace B92 je privatan medij i kao takav neka se sam finansira ....tj njegovi vlasnici neka brinu brigu o njemu.
 
U ostatku Srbije egzistira zavidan broj elektronskih medija.Svaki ima svoju poslovnu politiku.Svakome su prema bilansu poslovanja i proceni poslovnih banaka dostupni ili nisu dostupni komercijalni krediti.To je zakon trzista.
Sta se tice subvencijske pomoci Vlade Srbije u realizaciji komercijalnog kredita za RTV B92,isto se moze gledati sa vise aspekata.
RTV B92 je dobio podrsku Vlade Srbije iskljucivo iz razloga sta je ta medijska kuca unela svezinu,profesionalnost,objektivnost,realnost u informativni RTV program u Srbiji.
To je kuca koja je sa opravdanjem i velikom podrskom uticajnih BG intelektualnih gromada,pokazala Srbiji da pre njih nista nije bilo dobro,da pre njih niko nista nije znao,i da samo oni znaju pravi nacin na koji treba da ova zemlja bude informisana.
To je medij koji je jedini dostupan intelektualnim gromadama uzeg dela grada BG,za koje niko nikada nije cuo,procitao a kamoli video.Ta kuca je svojim uticajem konacno omogucila da u Srbiji vaskrsnu intelektualne-politicke-kulturne-novinarske i ine velicine koje su Srbiji neophodne.
Vrednosti koje ta informativna kuca promovise su od tolikog znacaja,da ih jednostavno ne mozete porediti niti sa jednom medijskom kucom u zemlji,blizem okruzenju ,pa cak i do granica galaksije.
Svaka zemlja koja tezi demokratskim i civilizacijskim tekovinama koje se baziraju upravo na vrednostima koje ova medijska kuca protezira,ima opravdanja da se zaduzi,rasproda poslednju steonu kravu kako bi omogucila nesmetano poslovanje a time i prosvecivanje ostatka zaostale,slabo informisane,diskutabilno obrazovane Srbije,koja se vidi vraga jos usudjuje da govori,pise i misli drugacije nego sta bi trebalo,po njima !!!!!
 

Back
Top