drugarica se zaljubila u manijaka

Ja sam Manijak,u dubokoj ilegali
Manijak,sto ga silovanje pali.
Ja sam kapitalan plen,mene jure psihijatri,
pribliziti se hoce mojoj destruktivnoj vatri.
Moja bolest,nema dijagnozu,
samo nominalnu zrtava prognozu.
Pale me smrti ilustracije,
jer sam plod SEKS devijacije.

Akt ljubavi,dva goluba se vole,
kosti arkade mi silaze na dole.
Kad me videla od straha stegla mu zivac,
Tom bolnom cinu,sam krivac.
Umrla od straha,on jauce od bola,
Iznad njega ruke mi otezava macola.
Mom izivljavanju na visokoj razini
je epicentar u margini.

Na televiziji se emituje traka,
masakr manijaka!
Samo sam ispunio norme,
Na grafikonu belezim stagnaciju forme
Psiha bolesnog ubice
trazi zrtve u rubrici za umrlice
Smrskano je sve stoga krenule su racije
Sve sem vida penetracije.

Moje zadovoljstvo ne donosi mi novac.
Nema zenjenog coveka koji ne postaje udovac.
Rentiranje meta na grobu hepienda
Od grobara meni sledi dividenta.
U fauni i flori moja pojava je retka
Zato jure me oni sa pocetka
Jer sam lider umobolnika
koje smiruje crna hronika.

Tek sada sam hteo napraviti lom,
Jer imao sam pik na staraca dom
Sve im smeta,nikuda bez osoblja,
Ma,sto bi ja to rado terao u groblja
Pobio,spalio,zdrobio sve,
Silovao medicinske sestre.
Nije bilo zivih ni zivota bilo vid,
Domom staraca izvrsio sam genocid.

Mrtvog mene gledaju stanari,
Moje nepomicno telo sada jedu lesinari.
Ubio sebe jer mi nije bilo leka,
Na obdukciji u jetri meni lezi apoteka.
Psihijatar moj olovkom HB
Dijagnozu mi ispisuje a to je sada dzabe
Dijagnoza duga devet,
I,zato znam za serum,
Pre kontrole ti u glavu ispalih
Parabelum.
 
:rotf:Mnogo jaka tema..:klap:

Udri jace, manijace,
Ubio te grom,
Otkad si me napastvovao,
U srcu si mom.

Udri jace, manijace,
Ti u ritmu tom,
Jer dok si me udarao,
Nastao bi lom.

Ne slusaj me, manijace,
Kad ti kazem stoj,
Jer ja zelim osjetiti,
Svaki misic tvoj.

Manijak, manijak,
To ne moze biti svak.
Kad ga vidim moje
Srce kuca tika-taka,

Kazem jace, jace, manijace,
Kazem jace, udri, manijace,

Djevojcice mlade,
Cuvajte vas brak,
Stuka zove kondora,
Ide manijak.
Svakoj ribi kad ga vidi,
Naglo skoci tlak,
I odozgo i odozdo,
On je pravi manijak.

On je dobar, on je jak,
On je pravi manijak,
Voli kozu, mrzi frak,
Gleda crtic Donald Duck.

Kazem, jace, jace, manijace.
Kazem, jace, udri, manijace.
 
Hm... A zašto je dotični manijak? :roll:
Zato što je stariji od nje, ili zato što je "sav dlakav, smrdi mu iz usta i prilično je debeo"?:roll:
A iz tvog posta smo saznali jedan veoma "bitan" detalj - da je tvoja drugarica "tako malo bucmasta, pa neće svako da joj priđe":roll:.

I kako to da je "matori" ne ferma ako je svaki dan zivka telefonom?
Ništa meni tu nije jasno...

p.s. I ne kaže se "krenpita", nego "kreMpita" :dash:

ne ferma je kada je sa njim zato je manijak. ona kad ga ostavi on onda nju juri kao da mu je zena zove je po ceo dan i tako to.A kad ona pristane da se pomire on onda nece nikako ni da se javi i ide i svalerise se a mama je tek posebna prica. a najace mi je sto kad ga ostavi on je onda prati i gleda da li neko oce da joj pride,nemoze devojka ni da cestito izade nigde da se on tu ne stvori . i sta ja da radim sto je dlakav i mator tako je ja samo ne znam sto je ona sa njim kad je takav.

I znam da nije krenpita to sam u brzini ukucala .
 
ne ferma je kada je sa njim zato je manijak. ona kad ga ostavi on onda nju juri kao da mu je zena zove je po ceo dan i tako to.A kad ona pristane da se pomire on onda nece nikako ni da se javi i ide i svalerise se a mama je tek posebna prica. a najace mi je sto kad ga ostavi on je onda prati i gleda da li neko oce da joj pride,nemoze devojka ni da cestito izade nigde da se on tu ne stvori . i sta ja da radim sto je dlakav i mator tako je ja samo ne znam sto je ona sa njim kad je takav.

I znam da nije krenpita to sam u brzini ukucala .

Nemoj se ti devojcice uzbudjivati...sta god da se desi probala si da joj pomognes...ako drugarica to ne zeli, nego srlja u nevolju neces ti biti kriva.
A ovaj narod ovde se samo malo shali...ovako nesto se ne dogadja bas cesto, eto meni deluje kao neki uvrnuti film Bigasa Lune...pa ljudi to neozbiljno shvataju i zabavljaju se na tudj racun...I kucaj kako hoces i sta hoces, ne moras nikom da se pravdas...
 
ne ferma je kada je sa njim zato je manijak. ona kad ga ostavi on onda nju juri kao da mu je zena zove je po ceo dan i tako to.A kad ona pristane da se pomire on onda nece nikako ni da se javi i ide i svalerise se a mama je tek posebna prica. a najace mi je sto kad ga ostavi on je onda prati i gleda da li neko oce da joj pride,nemoze devojka ni da cestito izade nigde da se on tu ne stvori . i sta ja da radim sto je dlakav i mator tako je ja samo ne znam sto je ona sa njim kad je takav.

I znam da nije krenpita to sam u brzini ukucala .
Е свашта се зове манијак...:roll:

А тебе није мувкао? Мислим... што си ти гора од другарице, њене маме или те тамо неке секретарице..:roll:

? ? ? ? ? ? ? ? ? daj palis me....pa sta je radio do sada ako nije jurio "mace"?
Чекао је да оне јуре њега. Чуо је да је то сада модерно...:lol:
 
Imam drugaricu kojoj bivsi decko neda mira.svaki dan je zove i uznemirava i ona je pre neki dan dosla da mi to kaze ali ja je nisam svatila ozbiljno,osim toga nisam nikada bila za tu njihovu vezu jer je on stariji od nje 17 godina.

ustvari se desilo da je njena mama mislila da joj je on profesor i stalno koketirala snjim.njemu nije smetalo i ne znam dali je ali moguce da je spavao sa njenom mamom . Ovo zvuci kao neka sapunica znam ali sta cu kad je tako.Ona se naravno naljutila na njega jer joj je mama rekla kako je on muvo i raskinula . a on je radio u nekoj firmi tada i izasao na los glas jer je kresnuo sekretaricu,ustvari tako su pricali ...
Uglavnom on je bas jedna teska kretencina i ja sad ne znam sta da je posavetujem jer vidim da se ona zaljubila a matori je ne ferma mnogo ili bar nece da prizna . Uz sve to bas i ne izgleda lepo a para ima taman toliko da ima vise od nje bas propalitet neki teski,sav je dlakavi smrdi mu iz usta I prilicno je debeo.ja stvarno ne znam sta ona vidi u njemu valjda sto je i ona tako malo bucasta pa nece svako da joj pride .mislim da kad zavrsi skolu da ce biti mnogo uspesnija od njega cak i da ce joj odna biti zao. a sta da joj kazem kad me pita imate li neki savet ?

sto bi rekli zli jezici...zlocinac mu je....no...drzi d0pe uza zid...


e a otkud znas da mu srdi iz usta
 
Nevin sa 24...?
conf (2).gif
conf (9).gif


Au...taj je vezan za majku garant...

Drugaricu lupi mokrim peškirom, da se povrati...
 
E dobre li teme... :lol: :rotf:
ko španska serija, u svakoj epizodi druga riba naebe, samo glavna junakinja nikako da dodje na red... :sad2:
Moram redovno da pratim, da vidim šta će se desiti.
A zna li se telefon ili adresa tog manijaka? Valjalo bi čoveku čestitati - nema para, debeo, smrdi mu iz usta, a prevrnuo sve što nosi suknju (osim Škota)! :ok:
 

Back
Top