Drugarica mi ima problem!:(

Samo morash da vodish racuna da je ne uvredish "odjednom"

Polako, postepeno, kruzi oko teme, ne znam tipa "e ima jedan extra shampon koji koristim..." itd itd.)

Onda tipa "e kupicu ti jedan da probash stvarno je extra" a sve to dodash kada ste priclai o nekim totalno levim temama.

Postepeno i takticki. Razmisljaj na tu temu kako u ublazenoj formi da joj to saopshtish i bice sve u redu.

Srecno :)
 
Verujem da smo svi imali nekakve probleme sa drushtvom,male velike,ili kakve vecj!
Ovako,prvo da se izvinim ako neke od rechi ne budu primerene.
Moje drugarice i ja,imamo jednu prijateljicu koja ima problem.
Naime,svi je zezaju i podsmevaju jer ima vashke.(izvinjavam se na izrazu)
Sad ne znaju bash svi,i ne zezaju je svi ali loshe vesti se brzo shire.
Pa sad moja kuma i ja smo neshto razmishljale i ne znamo shta da uradimo.
Mislile smo da porazgovaramo sa njom.Jednom nam se chak i obratila da joj pomognemo(raniji razredi slichan problem(ne vashke ali u vezi kose)).
Mislile smo da joj kupimo neki shampon ili neke dobre preparate,jer ona bash i nema neku finansisku pomocj od roditelja,naime,ima samohranu majku i josh sestru i brata.
Ali nismo sigurne da li bi smo to trebali uraditi,jer ona vishe nije 6 razred(kada nam je zatrazila pomocj),mozda cje se uvrediti ili neshto.Molimo vas ako imate neki savet ili neshto kako bismo joj mogli pomocji....:|:|.

Pa, to uopste ne bi bilo lose sa vase strane. I mislim da ne bi trebala da se uvredi, jer to je za njeno dobro! Pokusajte tako. Srecno!
:)
 
jao, booooozee...koliki problem, ***!!!! :shock:
ja sam imala vashke....i kad sam imala, bilo me je mnoooogo sramota, stavljala sam i prashak, i shampone, i trebila se...i ne znam ni ja shta sam sve uradila.... najblizim prijateljima sam sama rekla, da ne bi i oni dobili od mene, od drugih sam naravno krila (tj, pokushavala)...
a onda sam se ofarbala.....pa je bilo- ja te sprzi, mrcho :mrgreen:
kazite joj da bi trebalo da uradi neshto po tom pitanju, kupite joj ako ona ne moze, pomozite joj....ili je jednostavno ofarbajte :mrgreen:


kad si se ofarbala waske su nestale???
 
Nije losa ideja da joj kupite sampon.
Ali ja bih pre svega toga prvo nju upoznala malo sa planom,sela bih,rekla bih joj da znam da prolazi kroz probleme,jer je okolina zeza,da zelim da joj pomognem da su oni idioti,itd...
Sve to zbog toga sto ljudi koji cu izlozeni podsmehu drugih vremenom pocinju da veruju da su svi protiv njih,i zatvaraju se u sebe...Zato da ona ne bi vasu dobru volju protimacila na pogresan nacin vi njoj prvo malo objasnite da zelite da joj pomognete...
 
*** pa kad joj se sprdaju da ima vaske valjda bi ucinjela nesto po tom pitanju. Ma jedno je sigurno,ona nema vaske 99% je neko prosuo pricu i to je to :)

Ima,dobra vest je to shto nam se danas obratila za pomocj.
Naravno svi smo se slozili,da cje joj svaka od nas kupiti po jedan preparat.
Ako ne pomogne,odveshcjemo je kod poznanice(frizerka koja necje proshiriti vest o njenim podstanarima na glavi),pa cjemo je ofarbati....
Hvala Bogu sve je krenulo samo od sebe....
P.S.Srecjna slava onima koji je slave,,,,,JA DA!!!!:mrgreen::mrgreen::grin:
 
vashke nisu weliki problem...u wrticu je bilo dosta djece koj su to imala...pokusaj da joj kazes da to nije nista strasno,cak mozes da slazes da si ih i ti imala...ponudi joj pomoc..onaj ko je swjestan swogproblema,nece pogresno shwatiti pomoc........
 

Back
Top