Drugarica mi ima problem!:(

e da neka stawi sirce....ako nema za sampon jer i to pomaze..ipak je to kiselina....jedan moj drug imao waske u 7.razredu.....i to znala 2.decaka i oni sede pored njega i smeju se a nastawnica hemije pita shta je i oni nista....ona dodje widi wasku i pred swimka kaze da on ima waske...jadnik.....ja bih u zemlju propala

Bravo pameti, kiselina neće naškoditi kosi i koži?
Sirće će samo da sprži...
 
Stao na stranu slabijeg kao i uvijek, ukoliko bi taj neko odbijao pomoć onda bih se samo povukao, ali u svakom slučaju treba pomoći svakome koga zlostavljaju...
A i za te što maltretiraju druge postoji lijek...

a shta mu wredi da je brani ako i nisu neshto drugowi ajde da mu je neka dobra drugarica a owako sam sebi stwara druge neprijatelje ali shta on jedini da je brani kako on jedini moze protiw cele shkole.......mislim i ja mislim da bih bila neutralna
 
Stao na stranu slabijeg kao i uvijek, ukoliko bi taj neko odbijao pomoć onda bih se samo povukao, ali u svakom slučaju treba pomoći svakome koga zlostavljaju...
A i za te što maltretiraju druge postoji lijek...

Pre neki dan nije imala gumicu da obrise neki zadatak...Pa ga ona nije ni radila,sto je nastavnica primetila i rekla da nastavi a ona kaze "nemam gumicu"...niko nije hteo da joj da,jaj joj ponudim a ona kaze "MARS"...Dali to nesto znaci?? Normalno da necu da je branim kad se tako odnosi prema meni.
 
Imali smo mi jednu devojku u odeljenju sa istim slučajem
Samo što su se njoj svi smejali iza leđa
Onda smo nas 2-3 lepo razgovarale sa njom
Ona je otišla kući
Kupila šampon
Sredila to
I toliko
Jeste da je ona u poprilično lošoj materijalnoj situaciji i to, ali brate, toliko bar ima mozga u glavi...
Što kaže nensy to se sve može razgovorom rešiti
A to što je zezaju
Jednom budala - uvek budala :roll:
 
Izvinjavam se naizrazu, ali moram da kazem ne s**i, molim te! Chush tuku je, a neki su hteli da je i zapale i to zato shto ima plavu kosu i pegice po licu... Aooo kakve sve provale necu chuti:??? :mrgreen:
I zashto je na kraju nisu zapalili:???: :mrgreen:

to se svuda desava i desavace se.....i kod mene u skoli se desilo...U pravu je limunovo drvo jednostavno joj kupite sampon i nemojte nikome da kazete i sve ce biti...OK:D
 
Pre neki dan nije imala gumicu da obrise neki zadatak...Pa ga ona nije ni radila,sto je nastavnica primetila i rekla da nastavi a ona kaze "nemam gumicu"...niko nije hteo da joj da,jaj joj ponudim a ona kaze "MARS"...Dali to nesto znaci?? Normalno da necu da je branim kad se tako odnosi prema meni.

To ti je rekla zato sto ti ne veruje,misli da je to iz zle namere,da joj nesto namestas!! Zato se tako ponasa!! E da li vi razmisljate kad tako nekog maltretirate koliki mu bol nanosite i od takvih osoba se lako moze ocekivati da jedan dan dodju u skolu sa pistoljem i da jebu svima kewu!! Mene kad bi neko zapalio sutra bi ih sve pobio i izvukao se govoreci da sam lud i za 10-20 godina izasao bi iz ludnice!!
 
To ti je rekla zato sto ti ne veruje,misli da je to iz zle namere,da joj nesto namestas!! Zato se tako ponasa!! E da li vi razmisljate kad tako nekog maltretirate koliki mu bol nanosite i od takvih osoba se lako moze ocekivati da jedan dan dodju u skolu sa pistoljem i da jebu svima kewu!! Mene kad bi neko zapalio sutra bi ih sve pobio i izvukao se govoreci da sam lud i za 10-20 godina izasao bi iz ludnice!!

Sve je rečeno...
 
Ali ona nema vaske! Mrze je jer ima plavu kosu,pege po licu i plave oci...mislim stvarno nije u redu...
Ja sam ravnodusan prema tome,jer ako budem je branio,prvo:necu dobiti nista od toga,a drugo:mene ce spaliti.
E jadan ti sa takvim razmišljanjem :roll: Mislim, ako je mrze samo zbog toga, onda im očigledno nešto fali...a ako si ti ravnodušan prema tome znači da nisi ništa bolji od njih. Ko zna koliko ima takvih koji misle kao ti, ali ne smeju da reaguju. Najlakše je okrenuti glavu :roll: Ja bih je sigurno branila, pa makar me cela škola pljuvala zbog toga. J***š takvo društvo, ako su takvi ni ne trebaju mi...

@ tema:
Znam ja kako je to gadno, i ja sam imala vaške pre 5-6 godina. Najbolje da joj kupite neki kvalitetniji šampon, ako već sama ne može, nije to sramota... i nema šta da se uvredi, jer je to za njeno dobro, što pre ih se reši to bolje :)
 
shta???nju mrze samo zbog plkawe kose????BOZE KOJI DEGENI e to jos nigde nisam cula ajde da imaju bar neki bar neki razlog ali palwa kosa,plawe oci,pa to je bas lepo,moje drugarica isto tako izgleda.....koji su to degeni ja nisam ni skonatala da je u tome stwar.......boze,a jel se bar sa nekim druzi????
 
jao, booooozee...koliki problem, ***!!!! :shock:
ja sam imala vashke....i kad sam imala, bilo me je mnoooogo sramota, stavljala sam i prashak, i shampone, i trebila se...i ne znam ni ja shta sam sve uradila.... najblizim prijateljima sam sama rekla, da ne bi i oni dobili od mene, od drugih sam naravno krila (tj, pokushavala)...
a onda sam se ofarbala.....pa je bilo- ja te sprzi, mrcho :mrgreen:
kazite joj da bi trebalo da uradi neshto po tom pitanju, kupite joj ako ona ne moze, pomozite joj....ili je jednostavno ofarbajte :mrgreen:
 

Back
Top