Druga...???

Duso s obzirom na to da ti je 17 udri brigu na veselje...imas ti vremena da budes i druga i treca i peta...sve treba proci...ali samo da znas da ces ga tesko odvojiti od devojke..on na to gleda ovako: sa jedne strane ti, nova osoba u njegovom zivotu a sa druge ona sa kojom ima nesto sigurno..logicno je sta ce izabrati..nisu tu u pitanju ni emocije ni ljubav,danas je sigurnost najbitnija...
Ja sam godinu dana svesno nekom bila druga,a sto je jos crnje imala sam tad 4 godine vise nego ti sada..A taj neko je pored mene imao devojku sa kojom se vukao 5 godina..I onda se u njegovom zivotu pojavih ja luda mala koja je spremna na sve,i koja mu otvara neke nove vidike..Zaljubila sam se kao kreten,i bila sve ono sto ona nije..ma bre pre mene je taj isti moj dragi sa svojih 25godina govorio roditeljima kad ce doci kuci..Bukvalno sam ga naucila zivotu jer iako mladja od njega 4 god mnogo sam vise prosla..Ma davala sam sve od sebe...Pomagala,savetovala...DAVALA SAM CELU SEBE..i onse zaljubio , videlose provodio je sa mnom veeeeeliki deo svog vremena,sa njom se vidjao sto je redje mogao...ma sve je bilo savrseno..samo je ona i dalje bila tu..nisam htela da pricam,cutala sam i cekala..ali njemu nije palo na pamet da je ostavi...E onda sam posle godinu dana pukla,sve mu rekla i izbacila ga napolje iz svog stana..Zvao me je, molio,plakao cak je i nju ostavio..ali se nakon 5 meseci kad je video da sam odlucna vratio njoj..Sad su kao srecni..A on idalje okrece moj broj telefona,,
 
Duso s obzirom na to da ti je 17 udri brigu na veselje...imas ti vremena da budes i druga i treca i peta...sve treba proci...ali samo da znas da ces ga tesko odvojiti od devojke..on na to gleda ovako: sa jedne strane ti, nova osoba u njegovom zivotu a sa druge ona sa kojom ima nesto sigurno..logicno je sta ce izabrati..nisu tu u pitanju ni emocije ni ljubav,danas je sigurnost najbitnija...
Ja sam godinu dana svesno nekom bila druga,a sto je jos crnje imala sam tad 4 godine vise nego ti sada..A taj neko je pored mene imao devojku sa kojom se vukao 5 godina..I onda se u njegovom zivotu pojavih ja luda mala koja je spremna na sve,i koja mu otvara neke nove vidike..Zaljubila sam se kao kreten,i bila sve ono sto ona nije..ma bre pre mene je taj isti moj dragi sa svojih 25godina govorio roditeljima kad ce doci kuci..Bukvalno sam ga naucila zivotu jer iako mladja od njega 4 god mnogo sam vise prosla..Ma davala sam sve od sebe...Pomagala,savetovala...DAVALA SAM CELU SEBE..i onse zaljubio , videlose provodio je sa mnom veeeeeliki deo svog vremena,sa njom se vidjao sto je redje mogao...ma sve je bilo savrseno..samo je ona i dalje bila tu..nisam htela da pricam,cutala sam i cekala..ali njemu nije palo na pamet da je ostavi...E onda sam posle godinu dana pukla,sve mu rekla i izbacila ga napolje iz svog stana..Zvao me je, molio,plakao cak je i nju ostavio..ali se nakon 5 meseci kad je video da sam odlucna vratio njoj..Sad su kao srecni..A on idalje okrece moj broj telefona,,



No comment.. Pa ne ocekujem ja nista od ovoga.. CEkam da se javi, da mu kazem par stvari... Videli smo se u nedelju zadnji put i od tad se ne javlja... Al neka ga.. Ja samo cekam...
 
joj, e,
da ti kaže ivana nešto.
u tu vezu si ušla kao druga,
i druga ćeš i ostati,
uvek.

ne sanjaj da će devojku ostaviti
da bi bio sa tobom,
jer da je hteo tako nešto,
u startu bi to i uradio.
ali nije.
i to je sve što ti treba da bi donela odluku.


'ajde, bre, nadji sebi nekog slobodnog
i uživaj u životu.
a tog don žuana teraj u tri lepe.
 
nazovi ga, rasplaci se :cry: i reci mu zbogom milutineee, zbogom
on ce te se onda setiti posle 10 godina i reci ce ti :sad2:

Tvoje suze mi sude
Sta sam cili zivot kra
Cuv'o srce svoje
A tebi ga nisam da
Tvoje suze mi sude
Jer sam to zasluzija
A kaplja kad potece
U dusu me zapece
Ka i otrov ubija
Jer sam te izgubija
:sad2: :sad2:
 
Da li ste ikad u zivotu muskarcu bili druga...? Ili ste bili prva a osetili da postoji jos neko sa kim je vas decko..?

Koje su prednosti i mane toga...? Ili npr. kad jedna od te dve zna za ovu drugu.... Sta generalno mislite o takvim vezama izmedju momka i devojke koja m je druga...?


Muskarci komentarisite sa vase tacke gledista....

Ma to je super. :super: Kako ja uvek kazem - nema sigurice bez dve pice! ;) Samo sa dve zenske mozes da se nadas da ces imato siguran* sex.

_____________
* Sigurno ce ga biti
 
bila.
kad mi je trebala neobavezna prica bez emocija.
prekinula kad je hteo da budem prva i jedina.

imam iskustvo, pa zato i stav - ko jednom prevari, uvek ce.
povrsna prica da, a ozbiljna,, za takvu osobu nema mesta u mom zivotu.
 
Da li ste ikad u zivotu muskarcu bili druga...? Ili ste bili prva a osetili da postoji jos neko sa kim je vas decko..?

Koje su prednosti i mane toga...? Ili npr. kad jedna od te dve zna za ovu drugu.... Sta generalno mislite o takvim vezama izmedju momka i devojke koja m je druga...?


Muskarci komentarisite sa vase tacke gledista....

..............bio sam drugi mnogo puta ,tretirala me kao prvog a i ja sam voleo neobaveznu kombinaciju ,inache zdravog razuma to izbegavam .................al ne pitam se uvek ja ,kadkad ona dole glava vodi glavnu rech ...........:zag:
 
Da li ste ikad u zivotu muskarcu bili druga...? Ili ste bili prva a osetili da postoji jos neko sa kim je vas decko..?

Koje su prednosti i mane toga...? Ili npr. kad jedna od te dve zna za ovu drugu.... Sta generalno mislite o takvim vezama izmedju momka i devojke koja m je druga...?


Muskarci komentarisite sa vase tacke gledista....

Druga nisam bila nikad...
I nikad nisu imali vezu pored mene... a varanje... ne znam...

Nisam tip osobe koja bi mogla da podnese da bude druga... nema šanse...
 
e pa posto se nismo videli, a nije bilo ni traga ni glasa od njega ni poziva.... ja sam mu otkucala mejl i lepo ga iznapusavala(coveculjak, vidis da nije krivicno)... i onda mi je on blokirao nalog na tom sajtu, a ja sam se lepo ismejala, poslala mu poruku na mob "To rade samo kukavice.." i izbrisala broj.....
 

Back
Top