DOMINACIJA

pozdrav LadyN,
retko svracam na forum, ali me je stvarno zaintrigirala tvoja poruka. Skoro pa se 100% slazem sa tobom jer sam, cini mi se oduvek imao nagone ka dominaciji i vezivanju. Ljudi to kriju, pogotovo na ovim prostorima zbog visedecenijskog vaspitanja po kome je to lose i ne tolerise se. Imao sam 10-ak iskustava, ali ipak nisu bila prava. Moje partnerke su uzivale, ali samo poneki put, a ja sam hteo takvo iskustvo cesce. Nazalost, nisam nasao pravu partnerku na ovim prostorima.

kiss
 
Е, озбиљно сад...
@ГосподарБгд

Мени је скоро највише запарала уши изјава како се започиње са „дресуром“... Дресура, забога !
Ма ја скроз поштујем туђа опредељења, што сексуална, што друга, али ме интересује како изгледају ваше нежности и има ли их уопште? Како ти исказујеш нежност?
Да ли ти је она потчињена и у послу?

Мислим да је највећа чар секса разноликост, спонтаност, тренутак... Некад ти доминираш, некад он/она, а некад нико.. просто се упијете једно у друго. А ово ми личи на сценарио.. унапред познат ток радње.
И како бити емотивно близак са неким кога мораш ословљавати са „господару“ и персирати му? Зар није помало досадно и оптерећујуће имати некога ко нема своје мишљење, ко увек аминује? Али капирам да сте обоје срећни. Она – кад осети божанску милост јер си јој нешто одобрио, и ти – кад осетиш моћ коју имаш над другим бићем.


ПС – Не замери, нисам злурада, ценим кад имамо ретку прилику да нам неко (за промену) искрено говори о својој интими (каква год да је).
 
Stvarno sam bila zatrpana poslom do sada i prijatno sam iznenadjena sto je tema pokrenula raspravu.
Ono sto ja mogu reci iz svoga iskustva je sledece:
- dok sam se pojavljivala na chatu kao Domina, javilo mi se mnogo, mnogo prelepih, prezgodnih muskaraca, ozenjenih, mahom u vezama jer valjda oni cesce chatuju i, naravno, jako, jako mnogo slobodnih momaka od 18, najvise od 28 do 38 godina koji
1. mastaju o zenskoj dominaciji
2. probali su ponesto i ta zelja ih i dalje proganja,
3, probali su malo dublji dom/sub odnos i ne mogu da zaborave ili odustanu
4, nemali broj onih koji zele da imaju vezu sa dominom , neobaveznu ili ozbiljnu.
Mnogi, tj vecina su jako obrazovani, uspesni i dominantni muskarci u realnom zivotu.
Skoro da mogu reci da su najbolji momci medju onima koji zele dom/sub igru u toku ljubavnog zivota.
DAKLE, NE MESATI SA MALIM PROCENTNOM ONIH koji su ekstremni i na koje misle svi kada kazu BOLESNI,
Doduse, bolesnije je kad vredjate i ponizavate partnera i on zbog toga stvarno pati nego kada ga vezete, obucete seksi ves i silujete go dok on to prizeljkuje i danima se seca sa zadovoljstvom.
NE TREBA BITI LICEMER, nanosenje bola je sirok pojam a mnogi to rade svakodnevno. Ja ne povredjujem nikoga:) I zato sa podsmehom reagujem na muskarce koji bi da svojoj zeni ili devojci iza ledja odlaze na seanse jer nemaju petlju da rasciste sa sobom.
DAKLE ... POVREDJIVANJE..HA!!! Razmislite malo o tome sta je povredjivanje, sta je normalno a sta ne.Da li to sto vi radite drugima izgleda normalno. Ja bih rekla da je normalno sve u cemu ljudi uzivaju a ne povredjuju druge ljude.
I jos samo komentar na one koji osudjuju.. najcesce su to oni koji imaju duboko u sebi naboj, potisnutu radoznalost i strah da pocnu da razmisljaju na taj nacin. Kad bi mi pao saka, i kad bih imala dobru volju, mogla bih svakog sumnjicavog i "zgrozenog" da porvedem tim putam i da bude odusevljen, I danas tvrdim da je lepeza uzivanja u dom/sub odnosu nesto sto ima pet puta veci opseg nego klasican seks. Ljubav ne mesajte, ljbuav moze da postoji i kad je prisutan bdsm, mozda je sansa i veca jer je za takav pocetak potrebno veliko poverenje i duboko otvaranje drugom bicu. A moze i da bude cista seansa kao sto postoje i kres seme bez emocija i obaveza.
Posto je Gospodar u prici sa robinjama a njih ima mnogo manje, mogu sa dosta sigurnosti reci da je preko 40% muskaraca spremno da proba ili udje ili bude u sub fazonu, ( ne znaci da se odrice normalnog seksa) i da su to mahom veoma sredjeni i uspesni momci u relnosti. Mislim da su dom/sub igrice za inteligentne ljude koji zele da prosiruju granice.

:wink: Posto sam malo bacila rukavicu momcima koji se zgrazavaju, ocekujem da komentari barem budu na kakvom- takvom kulturnom nivou:))))
 
Ne bih da opterecujem dugim pisanjem ali
POZDRAV SVIMA KOJI ZELE DA PRICAJU NA OVU TEMU,
- koji zele da otkrivaju potisnute delove sebe,
- koji zele priliku da popricaju sa istomisljenicima.
- koji se plase da sa njima nesto nije u redu ako mastaju o lizanju tabana, stikle ili...
- koji zele da se pridruze,
jer:

OTVORIMO SOPSTVENE GRANICE, OTVORIMO NOVE SVETOVE KOJI OBITAVAJU U NAMA!!

Stari tibetanski ucitelji su ostavili zavet onima koji su na stazi:
PRODJI KROZ ONO STO TI JE POTREBNO
DA BI GA SE OSLOBODIO!
... a mozda i pronasao sebe.
Zivot nema popravni.
 
LadyN:
Stvarno sam bila zatrpana poslom do sada i prijatno sam iznenadjena sto je tema pokrenula raspravu.
Ono sto ja mogu reci iz svoga iskustva je sledece:
- dok sam se pojavljivala na chatu kao Domina, javilo mi se mnogo, mnogo prelepih, prezgodnih muskaraca, ozenjenih, mahom u vezama jer valjda oni cesce chatuju i, naravno, jako, jako mnogo slobodnih momaka od 18, najvise od 28 do 38 godina koji
1. mastaju o zenskoj dominaciji
2. probali su ponesto i ta zelja ih i dalje proganja,
3, probali su malo dublji dom/sub odnos i ne mogu da zaborave ili odustanu
4, nemali broj onih koji zele da imaju vezu sa dominom , neobaveznu ili ozbiljnu.
Mnogi, tj vecina su jako obrazovani, uspesni i dominantni muskarci u realnom zivotu.
Skoro da mogu reci da su najbolji momci medju onima koji zele dom/sub igru u toku ljubavnog zivota.
DAKLE, NE MESATI SA MALIM PROCENTNOM ONIH koji su ekstremni i na koje misle svi kada kazu BOLESNI,
Doduse, bolesnije je kad vredjate i ponizavate partnera i on zbog toga stvarno pati nego kada ga vezete, obucete seksi ves i silujete go dok on to prizeljkuje i danima se seca sa zadovoljstvom.
NE TREBA BITI LICEMER, nanosenje bola je sirok pojam a mnogi to rade svakodnevno. Ja ne povredjujem nikoga:) I zato sa podsmehom reagujem na muskarce koji bi da svojoj zeni ili devojci iza ledja odlaze na seanse jer nemaju petlju da rasciste sa sobom.
DAKLE ... POVREDJIVANJE..HA!!! Razmislite malo o tome sta je povredjivanje, sta je normalno a sta ne.Da li to sto vi radite drugima izgleda normalno. Ja bih rekla da je normalno sve u cemu ljudi uzivaju a ne povredjuju druge ljude.
I jos samo komentar na one koji osudjuju.. najcesce su to oni koji imaju duboko u sebi naboj, potisnutu radoznalost i strah da pocnu da razmisljaju na taj nacin. Kad bi mi pao saka, i kad bih imala dobru volju, mogla bih svakog sumnjicavog i "zgrozenog" da porvedem tim putam i da bude odusevljen, I danas tvrdim da je lepeza uzivanja u dom/sub odnosu nesto sto ima pet puta veci opseg nego klasican seks. Ljubav ne mesajte, ljbuav moze da postoji i kad je prisutan bdsm, mozda je sansa i veca jer je za takav pocetak potrebno veliko poverenje i duboko otvaranje drugom bicu. A moze i da bude cista seansa kao sto postoje i kres seme bez emocija i obaveza.
Posto je Gospodar u prici sa robinjama a njih ima mnogo manje, mogu sa dosta sigurnosti reci da je preko 40% muskaraca spremno da proba ili udje ili bude u sub fazonu, ( ne znaci da se odrice normalnog seksa) i da su to mahom veoma sredjeni i uspesni momci u relnosti. Mislim da su dom/sub igrice za inteligentne ljude koji zele da prosiruju granice.

:wink: Posto sam malo bacila rukavicu momcima koji se zgrazavaju, ocekujem da komentari barem budu na kakvom- takvom kulturnom nivou:))))

Znachi, ipak se radi samo o igricama. A neches na kraju da nam podelis flayere nekog opasnog linka koji je upravo otkrio toplu vodu?
 
Bravo LadyN, bas si to lepo kazala, najgluplje je biti sa nekim i zeleti da uraadis nesto "nenormalno", pa te zbog toga blam, i onda njoj/njemu iza ledja trazis to sto ti treba, iz straha da ne ostanes bez nje/njega.
Zato mi je drago sto sam svojoj devojci objasnio da me stvarno pali kada je agresivna, udara i steze dole, i shvatio da smo jos blizi jer i ona hoce tako da se ponasa, sto iz svog zadovoljstva, a sto da bi ugodila onome sto mi se svidja.

P.S.: Vi ostali sto ste dosli ovde da pisete poruke u kojima pljujete po svemu sto je makar malo nastrano, zapitajte se zasto trosite svoje vreme citajuci i pisuci poruke u ovom forumu, da li zato sto stvarno tako mislite, ili zato sto biste i vi tako ali nemate kome da kazete?
 
Shag Ivory:
alibaba:
Ovo je vise perverzija, nisam za te varijante sa vezivanjem, ali me mnogo pali pomisao da devojka sutne tipa izmedju nogu. Moja devojka je to provalila i povremeno me udari tako, mada obicno rukom, u svemu tome isto ima dosta poverenja i kontrole, jeste da boli, ali me i strasno uzbudjuje.
Znam da veecina ljudi misli da je to apsolutno bezveze, ali znam i da nisam jedini koji se lozi na to
Videh negde video-klip te sadrzine. Bila sam u šoku sat vremena posle toga...
No dobro... :lol:

Covece, kazes da si bio u shoku vise od sat vremena... Sta reci, da li si bio u "shoku" ili u "soku"?
Pa sta je tu toliko strashno?!
 
LePiaf:
Zasto ima toliko zajedljivih komentara kad je chovek sve lepo objasnio?
Odakle ikom pravo da ljude koji su odabrali svoj nachin (seksualnog) zivota (i koji nikog sa strane ne ugrozava) kachi na nekakav stub srama kao "nenormalne" i sklanja u "deep underground"?

Preporučio bih da sedneš i razmisliš šta po tebe, a zatim po društvo(a samim tim i po tvoju najbližu okolinu) znači pojam relativizam, i kakve posledice to donosi.
Stvari moraju da se nazovu pravim imenom - ja o tome govorim. A šta ko radi, gde to radi i s kim - to je već sasvim druga stvar.
Ne postoji više puteva, već samo jedan. Većina uglavnom ide pravo( i dobro je što to radi), neko švrlja levo - desno, a neko jednom skrene i više ne ume da se vrati.
U mnoštvu jednakih puteva vrlo lako može da se zaluta i izgubi.
 
alibaba:
Covece, kazes da si bio u shoku vise od sat vremena... Sta reci, da li si bio u "shoku" ili u "soku"?
Pa sta je tu toliko strashno?!
E, daa.. bio sam u shoku.. :D Scena je bila sledeca: on prvezan za plafon i pod, rasirenih nogu i ruku a ona ga iz voleja, svom snagom sutne u joja.. :shock:
I ne virkam ja ovde zato sto imam potisnutu zelju da i sama probam tako nesto, nego mi je fascinantna ta drasticna razlika u percepciji uzbudjenja. Jedno je ******* radi mucenja "slatkim" mukama, a drugo radi primanja i davanja bolnih senzacija. Mozda je u pitanju "bug" nekog covecijeg genoma...
 
Shag Ivory:
alibaba:
Covece, kazes da si bio u shoku vise od sat vremena... Sta reci, da li si bio u "shoku" ili u "soku"?
Pa sta je tu toliko strashno?!
E, daa.. bio sam u shoku.. :D Scena je bila sledeca: on prvezan za plafon i pod, rasirenih nogu i ruku a ona ga iz voleja, svom snagom sutne u joja.. :shock:
I ne virkam ja ovde zato sto imam potisnutu zelju da i sama probam tako nesto, nego mi je fascinantna ta drasticna razlika u percepciji uzbudjenja. Jedno je ******* radi mucenja "slatkim" mukama, a drugo radi primanja i davanja bolnih senzacija. Mozda je u pitanju "bug" nekog covecijeg genoma...

Pa i ja kazem da je neki -poremecaj-...i tu nema spora...imala sam dve predpostavke njegove -psihoanalize- ...i mozda i jesam pogodila..on tvrdi da nisam...ali kaze da je jedinac...moze biti i u tom -zecu grm-.Znala sam tipa, jedinac, razmazen, sve mu se dozvoljavalo.....lepile se sponzorusice za njega...imao ovakve-onakve...i svelo se vremenom na to da bez 2-3 zenske u krevetu nije mogao..-prijatelj- ga sa jednom uvek izneveri....Tako je i sa ovim...blazeni sincic koji je izgubio -osecaj- od silnog yeb.....
Njega bi ja 2 godine na Kosovo, 2 god. u rudnik i u njivu.....da nauci da ceni.... postuje....i zivot...i roditelje...i dinar....i partnerku.... :?
 
Vidim da se diskusija rasplamsala. Mislim da sam da bi trebalo da malo osvetlim neke stvari koje se pojavljuju u mnogo postova, a koje bi trebalo malo bolje razjasniti.

Moram još jednom ponoviti da je ovakva vrsta odnosa strogo konsenzualna. Znači, odvija se uz izričito slaganje i želju oba partnera

Što se tiče filmova koje je neko gledao na netu, moram odmah da stavim jednu veliku primedbu, a to je, da film(ovi) koje ste gledali veoma retko odslikavaju pravu situaciju i ono što se dešava u jednoj BDSM vezi. Treš koji na koji se najčešće nailazi uglavnom izgleda kako mali Perica zamišlja BDSM. Udri, tuci, lomi. Verujte da to u stvarnom životu baš i nije tako. Koga interesuje neki bliži uvid, neka pogleda film "Sekretarica" (skoro bio na Pinku), a ima ga i po video klubovima, to je već bliže stvarnom filingu.

Krv, povrede, igle, klešta, itd...su stvari kojim se zanimaju psihopate. Medju ljudima koje poznajem a koji pripadaju ovoj zajednici nema nikoga koga to interesuje.

Neko se je zgorzio kada sam pomenuo termin "dresura". Namerno sam iskoristio taj izraz, jer on znači obuku i prilagodjavanje robinje Gospodarevim zahtevima i potebama, i nije ništa neuobičajno kada se govori o ovoj tematici.

Napomenuću još jednu stvar: budući da postoji mnogo dušebrižnika koji se plaše da će ih obelodanjivanje ovakvih pojava ugroziti, reći ću jedno. Nikad se nisam napio pa pijan izlemao i izšutirao ženu ili devojku. Takodje, to nisam uradio ni trezan. Sasvim sam siguran da dobar broj onih koji drže moralne vakele na ovom forumu a i na drugim mestima ne mogu time da se pohale.

Ja i moja partnerka smo srećni u svojoj vezi, savršeno se razumemo, volimo se i napredujemo. Svojim ponašanjem i načinom života nismo ugrozili niti povredili NIKOG. Prema tome, živimo svoje živote i puštamo i druge da ih žive na način na koji smatraju da treba i da će ih usrećiti.

I na kraju, ne treba nikada biti zlonameran prema bilo kome. Ukoliko je neko zlonameran prema vama, to više govori o njemu nego o vama.

Sve ono što sam napisao namenjeno je boljem upoznavanju zainteresovanih sa manje poznatim aspektima naših života. Nije mi bio cilj niti da nekog sablaznim ni da uvredim. Otvoren sam za normalnu diskusiju, a ubuduće ću preskakati zlonamerne i uvredljive komentare.
 
Bez obzira što je jedinac, možda su ga roditelji kinjili i maltretirali čitavog života, pa usled toga tolika potreba da bude ''Gospodar'' i da ima ''Robinju''.

E sad, sexualno opredeljenje mi i nije toliko strašno u tom pogledu, koliko mi je njegova emotivna strana problematična. To zvanje gospodarom i stalno na ''vi'' mi je malo fuj. E tu leži neki problem.
 
Сасвим ми је све једно шта ко ради у кревету са својом женом ако је то на обострано уживање, али пропагирати садизам-мазохизам као ''начин живота''?! :roll:
Мајку му, једно је сексуално опредељење, а друго начин живота који се овде представља као нешто ''нормално'' и чак пожељно (јер ми, обични конзументи ваниле и не слутимо праве врхунце СМ! :? )
Обична навлакуша!
Макљај ти ту твоју робињу до сигурне речи, кад је то једно за шта знаш, само немојте сваког ко мисли да је то болесно (потврдили психолози) проглашавати за латентне садо-мазо-штатијазнам...
А тема је отворена за све, не само за присталице, зар не?
 
meni ovaj gospodar bas zanimljiv.
razumem ja o cemu ti pricas ali ne mogu bas da zamislim kako vi to funkcionisete.da li ona mora da radi sve po kuci?kako npr kad ti umre neko pa ti se place,ne smes da dozvolis da te robinja vidi takvog?sta onda radis?gde ona prazni svoj bes kad se nakupi,ne moze ljudsko bice non stop da bude potcinjeno.
daj malo primere :D
 
Nista bez stare, dobre ljubavi!
Mozete svuda po svetu da praznite svoj bes, da se izivljavate, da spavate sa stotinu njih, ali ako ste izgubili pravu ljubav, ili niste imali srece pa je niste ni sreli - ostadosmo mi na nivou zivotinja...
A one se bar ne tuku i ne ponizavaju zenku!
 
Primetio sam da kad god se na ovom forumu povede rasprava o nekim, hm... egzotichnim sklonostima, oni kojima dotichna nije po ukusu se skoro po pravilu osete ugrozeni.
 
LePiaf:
Primetio sam da kad god se na ovom forumu povede rasprava o nekim, hm... egzotichnim sklonostima, oni kojima dotichna nije po ukusu se skoro po pravilu osete ugrozenim.
Izvinjavam se sto cu se osetiti prozvanom... ali cinjenica je da je danas daleko lakse pronaci srodnu dusu ako si "egzotican", a ako si malo konzervativniji odmah spadas u odumirucu vrstu.
Pozdrav i jednima i drugima,sloboda misljenja i stavova! I jos nesto ... moze nirvana da se postigne u krevetu, ali kada je postignes u zivotu... e, to je nesto! Ali, to je verovatno za neku drugu temu.
 
Shag Ivory:
alibaba:
Covece, kazes da si bio u shoku vise od sat vremena... Sta reci, da li si bio u "shoku" ili u "soku"?
Pa sta je tu toliko strashno?!
E, daa.. bio sam u shoku.. :D Scena je bila sledeca: on prvezan za plafon i pod, rasirenih nogu i ruku a ona ga iz voleja, svom snagom sutne u joja.. :shock:
I ne virkam ja ovde zato sto imam potisnutu zelju da i sama probam tako nesto, nego mi je fascinantna ta drasticna razlika u percepciji uzbudjenja. Jedno je ******* radi mucenja "slatkim" mukama, a drugo radi primanja i davanja bolnih senzacija. Mozda je u pitanju "bug" nekog covecijeg genoma...
Ok, to je stvarno ekstremno, ali cemu shok, oni su se dogovorili da to rade. Znam par cura koje veoma pali kada nekog sutnu u jaja, jedna cak i uziva skroz u takvoj dominaciji nad muskarcem, doduse ne verujem da bi bilo koji muskarac voleo da bude tako udaren iz sve snage, ali pomisao o takvoj dominacije je prisutna kod relativno velikog broja ljudi.
Pa i meni se svidja kad me moja devojka tako udari iz zezanja ili dok vodimo ljubav, jednostavno, odgovara mi ta kombinacija uzivanja i malo bola
 

Back
Top