DOMINACIJA

GospodarBgd:
Više od petnaest godina živim jednim specifičnim načinom života, koji se napolju zove BDSM lifestyle.

Dominacija nije samo fizička kategorija. Naravno, uvek je uzbuljivo vezati, izšamarati ili išibati robinju. Medjutim, mnogo veće uzbudjenje postiže se na psihičkom planu, budući da svest o submisivnosti kod potčinjene osobe izaziva izuzetno uzbudjenje. Npr, objašnjenje tokom telefonskog razgovora sa robinjom šta je čeka prilikom susreta, naredjivanje & bespogovorno ispunjenje naredbi, verbalno ponižavanje, naredjivanje masturbacije bez dozvole za svršavanje, molba Gospodaru za orgazam, pravilno oslovljavanje, ponašanje u društvu, na javnim mestima, oznake pripadnosti, sve to su uzbudjenja koja su van dosega klasičnog odnosa.
Ja sam se malo naježila od ovoga ovde pročitanog :? U redu je, ako kažeš da si bio u vezama sa devojkama kojima odgovara sve to; OK - znam da ja nikada ne bih mogla, kao i većina ovde pretpostavljam... Ali, zanimljivo je pročitati... Imam ja nekoliko pitanja; čista radoznalost je u pitanju:
Kažeš - lifestyle; jel' to znači da je to stvarno način života, da se ti i tvoja partnerka u svakom momentu života i veze ponašate prema tim, nazovimo pravilima?
Pomalo sam neupućena u takve odnose, mislila sam da se takva dominacija ispoljava samo u krevetu, u toku sexa; a sad mi je ovo baš jezivo - pravilno oslovljavanje, ponašanje u društvu i na javnim mestima... I to je tako stalno?

I šta su 'oznake pripadnosti'?

I šta god, ali ne mogu da razumem to šamaranje i bičevanje... Yebeš ga; kao bespogovorno poverenje - pa, mislim šta možeš da uradiš da bi to poverenje iskoristio; kad je već tučeš :?
 
VisionOfDisorder:
GospodarBgd:
Medjutim, mnogo veće uzbudjenje postiže se na psihičkom planu, budući da svest o submisivnosti kod potčinjene osobe izaziva izuzetno uzbudjenje.

Veoma... To me bash i zanima. Nego, kazi mi kako izbeci ekstremizam... tj. da li su bash neophodne sve one oznake i markiranje teritorije. Nekako mi se kompromis chini lepshim/prirodnijim. Pretpostavljam da bi mi odgovorio da sa kompromisom uzbudjenje opada. Greshim li?

Pazi ovako: svako je individua za sebe, kako klasičari, tako i oni koji upražnjavaju BDSM. Dakle, svoje postupke prilagodjavam konkretnoj osobi, potrebno je odjedjeno vreme da se ona dobro upozna, da se shvati šta voli, šta ne, kakvi su joj tabui, i gde se nalaze granice. A zatim, uvek se kreće postepeno, pa se polako dižu zahtevi. Dakle UVEK postoji kompromis. Ukoliko zaista želiš da budeš GOSPODAR, ne možeš misliti samo o sebi. U svakom trenutku moraš misliti i o potrebama robinje (da li će to biti poljubac, šamar, milovanje ili bič nije bitno). Inače, tokom dresure, uzbudjenje konstantno raste, kako polako otkrivate jendno drugo.

Ljudi često ne shvatajau da je jako teško biti Gospodar. (Tu mislim pre svega psihički, a manje fizički). U svakom trenutku je potrebno da u očima robinje budeš esencija onog što ona smatra da jesi - dakle, tu ima malo mesta za opuštanje. Ukoliko nemaš snage, strpljenja i moći da odgovoriš takvim zahtevima, bolje je i ne upuštati se u takvo nešto.

Što se markiranja teritorije i oznaka tiče, to ne mora biti ništa posebno, mada često i jeste. To može biti pseća ogrlica sa njenim imenom na pločici i potpisom vlasnika, ali može biti i prsten, lančić ili nešto drugo za šta samo vas dvoje znate šta znači.

Što se ekstremizma tiče, tu su verovatno za svakoga različita mišljenja. Npr., ne upražnjavam nanošenje stvarnih ozleda, ožiljaka i sl., ne volim nehigijenu i slično tome.
 
Nisam govorila o "prljavim igrama" nego o " malim igricama". To potpuno- bezuslovno poverenje i uopste takvi vidovi potcinjenosti su nerealni i suprotni normalnom nacinu zivota i komunikacije.Ja imam poverenje u partnera i prepustam se zadovoljstvima i da toga nema ne bi bili partneri ali ono o cemu ti pises vec zalazi u domen perverzije i teskog sexa kome vegetira relativno ogranicen broj ljudi.Biti sexi obucen u crno naprimer, korset, carape , maska na licu i slicno da sada ne pametujem je ok ali pri tom vezati i bicevati nekada do pucanja koze,krvarenja i sl. dozvolices da se to moze tebi svidjati i to je ok, ali meni ne, i ja kao i jos neko odavde mogu javno da iznesem svoje neslaganje.
 
kučka:
Nisam govorila o "prljavim igrama" nego o " malim igricama". To potpuno- bezuslovno poverenje i uopste takvi vidovi potcinjenosti su nerealni i suprotni normalnom nacinu zivota i komunikacije.Ja imam poverenje u partnera i prepustam se zadovoljstvima i da toga nema ne bi bili partneri ali ono o cemu ti pises vec zalazi u domen perverzije i teskog sexa kome vegetira relativno ogranicen broj ljudi.Biti sexi obucen u crno naprimer, korset, carape , maska na licu i slicno da sada ne pametujem je ok ali pri tom vezati i bicevati nekada do pucanja koze,krvarenja i sl. dozvolices da se to moze tebi svidjati i to je ok, ali meni ne, i ja kao i jos neko odavde mogu javno da iznesem svoje neslaganje.

Apsolutno se slažem sa tobom, nikakav problem nije u neslaganju sa mojim načinom života i onim što radim, gore sam se bunio protiv trolovanja teme i bezveznog sarkazma. Smatram da su svi smisleni komentari dobro došli. Naravno, u moju grupu spada mali broj ljudi (cca 10-20%, a i od toga je manje od polovine eksponirano), i to je nešto što ili jesi ili nisi, to osetiš veoma rano.
 
GospodarBgd:
Pazi ovako: svako je individua za sebe, kako klasičari, tako i oni koji upražnjavaju BDSM. Dakle, svoje postupke prilagodjavam konkretnoj osobi, potrebno je odjedjeno vreme da se ona dobro upozna, da se shvati šta voli, šta ne, kakvi su joj tabui, i gde se nalaze granice. A zatim, uvek se kreće postepeno, pa se polako dižu zahtevi. Dakle UVEK postoji kompromis.

Odlichno. Sada sam josh neshto nauchio o tematici koja me interesuje.


GospodarBgd:
Naravno, u moju grupu spada mali broj ljudi (cca 10-20%, a i od toga je manje od polovine eksponirano), i to je nešto što ili jesi ili nisi, to osetiš veoma rano.

Okej, josh jedno pitanje. Kako se nalazite? Pretpostavljam da je teshko.
 
GospodarBgd:
kučka:
Nisam govorila o "prljavim igrama" nego o " malim igricama". To potpuno- bezuslovno poverenje i uopste takvi vidovi potcinjenosti su nerealni i suprotni normalnom nacinu zivota i komunikacije.Ja imam poverenje u partnera i prepustam se zadovoljstvima i da toga nema ne bi bili partneri ali ono o cemu ti pises vec zalazi u domen perverzije i teskog sexa kome vegetira relativno ogranicen broj ljudi.Biti sexi obucen u crno naprimer, korset, carape , maska na licu i slicno da sada ne pametujem je ok ali pri tom vezati i bicevati nekada do pucanja koze,krvarenja i sl. dozvolices da se to moze tebi svidjati i to je ok, ali meni ne, i ja kao i jos neko odavde mogu javno da iznesem svoje neslaganje.

Apsolutno se slažem sa tobom, nikakav problem nije u neslaganju sa mojim načinom života i onim što radim, gore sam se bunio protiv trolovanja teme i bezveznog sarkazma. Smatram da su svi smisleni komentari dobro došli. Naravno, u moju grupu spada mali broj ljudi (cca 10-20%, a i od toga je manje od polovine eksponirano), i to je nešto što ili jesi ili nisi, to osetiš veoma rano.
Pokusao sam vec da ti objasnim da je sarkazam za mene bio jedini smislen odgovor na tvoju temu. Bolje je da tako odgovorim na ideju o povredjivanju i ponizavanju partnera, nego da upotrebim teze reci. Odakle ti informacija o tako velikom procentu ljudi koji su tvoji istomisljenici?
 
GospodarBgd:
kučka:
Nisam govorila o "prljavim igrama" nego o " malim igricama". To potpuno- bezuslovno poverenje i uopste takvi vidovi potcinjenosti su nerealni i suprotni normalnom nacinu zivota i komunikacije.Ja imam poverenje u partnera i prepustam se zadovoljstvima i da toga nema ne bi bili partneri ali ono o cemu ti pises vec zalazi u domen perverzije i teskog sexa kome vegetira relativno ogranicen broj ljudi.Biti sexi obucen u crno naprimer, korset, carape , maska na licu i slicno da sada ne pametujem je ok ali pri tom vezati i bicevati nekada do pucanja koze,krvarenja i sl. dozvolices da se to moze tebi svidjati i to je ok, ali meni ne, i ja kao i jos neko odavde mogu javno da iznesem svoje neslaganje.

Apsolutno se slažem sa tobom, nikakav problem nije u neslaganju sa mojim načinom života i onim što radim, gore sam se bunio protiv trolovanja teme i bezveznog sarkazma. Smatram da su svi smisleni komentari dobro došli. Naravno, u moju grupu spada mali broj ljudi (cca 10-20%, a i od toga je manje od polovine eksponirano), i to je nešto što ili jesi ili nisi, to osetiš veoma rano.

Ne moguce je da je to 10-20%....jer bi onda isti taj procenat ljudi koje ja poznajem , a znam ih dosta , to radilo...Za moga zivota sam upoznala samo tog JEDNOG coveka...sto je 0.0001 % ljudi koje znam...
Znaci ne izmisljavaj...i ne pravi se kao neko ko je obican..a pri tom ipak -poseban- ..i sada ces kao sve da impresioniras ovde....Rekla sam da je to psiholosko oboljenje....i bas zato se i ispolji VEOMA RANO, jos u detinjstvu....to je jedino sto ti odobravam....
Nisam psiholog ali ZNAM da takvi poremecaji nastaju isto pri nezdravom vaspitanju....i u dva slucaja-
1-ili je tebe majka maltretirala pa sada -vracas
2-ili je otac majku...pa ti to dodje -normalno-
Ako si covek, i iskren reci ces nam koji je od ta dva slucaj kod tebe...jer NEMA trece.
 
mackica ns:
GospodarBgd:
Više od petnaest godina živim jednim specifičnim načinom života, koji se napolju zove BDSM lifestyle.

Dominacija nije samo fizička kategorija. Naravno, uvek je uzbuljivo vezati, izšamarati ili išibati robinju. Medjutim, mnogo veće uzbudjenje postiže se na psihičkom planu, budući da svest o submisivnosti kod potčinjene osobe izaziva izuzetno uzbudjenje. Npr, objašnjenje tokom telefonskog razgovora sa robinjom šta je čeka prilikom susreta, naredjivanje & bespogovorno ispunjenje naredbi, verbalno ponižavanje, naredjivanje masturbacije bez dozvole za svršavanje, molba Gospodaru za orgazam, pravilno oslovljavanje, ponašanje u društvu, na javnim mestima, oznake pripadnosti, sve to su uzbudjenja koja su van dosega klasičnog odnosa.
Ja sam se malo naježila od ovoga ovde pročitanog :? U redu je, ako kažeš da si bio u vezama sa devojkama kojima odgovara sve to; OK - znam da ja nikada ne bih mogla, kao i većina ovde pretpostavljam... Ali, zanimljivo je pročitati... Imam ja nekoliko pitanja; čista radoznalost je u pitanju:
Kažeš - lifestyle; jel' to znači da je to stvarno način života, da se ti i tvoja partnerka u svakom momentu života i veze ponašate prema tim, nazovimo pravilima?
Pomalo sam neupućena u takve odnose, mislila sam da se takva dominacija ispoljava samo u krevetu, u toku sexa; a sad mi je ovo baš jezivo - pravilno oslovljavanje, ponašanje u društvu i na javnim mestima... I to je tako stalno?

I šta su 'oznake pripadnosti'?

I šta god, ali ne mogu da razumem to šamaranje i bičevanje... Yebeš ga; kao bespogovorno poverenje - pa, mislim šta možeš da uradiš da bi to poverenje iskoristio; kad je već tučeš :?

Izvini što sam zapostavio tvoj post, prevideo sam ga, jer ide uz citat. Ovako, već duže od dve godine živim sa robinjom, punim BDMS lifestyle-om. Znači, živimo na taj način 24/7, sem u prilikama kada to jednostavno nije moguće, znači kada smo u društvu koje nije upućeno u naš odnos, sa roditeljima, rodjacima i sl. Društvena i kulturna klima u Srbiji nije takva da bi mogla bez posledica po naš društveni status i položaj da prihvti takav životni stil i ponašanje. Inače, evo daću ti primer, ona me i na javnim mestima oslovljava sa "Vi", a kada smo u društvu sa prijateljima koji nas dobro poznaju oslovljava me sa "Gospodaru". Naravno da se u sexu to podrazumeva.

Moram da naglasim: to ona shvata kao nešto sasvim prirodno, budući da me istinski prihvata kao Gospodara - znači, veći je problem da me oslovljava imenom ili sa "ti" kada je to neophodno, nego obratno.

Dalje, sledeća greška je što većina ljudi smatra da tu nema ljubavi. Ima je i te kako. Izuzetno volim svoju robinju i za nju bih sve učinio, a takodje smatram da bi isto učinila i ona.

Pogrešno shvataš ono što sam napisao o poverenju - ono je zaista izuzetno duboko, znači, robinja uvek ima tkz. "safe word" - reč koja jednom izgovorena znači da sve aktivnosti momentalno prestaju. Ona se koristi da bi robinja bila zaštićena. Npr. tokom seksa, ili bičevanja ili sl., desi se nešto što prevazilazi njene limite. "Safe word" izgovorena u tom trenutku momentalno prekida svaku aktivnost.

Da se vratim na poverenje. U dosadašnjem odnosu sa mojom robinjom, ona nijednom nije upotrebila tu reč. To znači da sam poštovao njene limite, a da ona ima dovoljno poverenja da ZNA da ih neću preći niti ću je zloupotrebiti na način koji je za nju nepodnošljiv.

Što se šamaranja, bičevanja, lupanja po guzi (spanking) tiče, moraš shvatiti da je to nešto u čemu i ona uživa, a inače može biti zbog kazne ili zadovoljstva. Nanošenje fizičke boli, naročito kada je partner izuzetno uzbudjen, u ovom slučaju samo izaziva još veće uzbudjeje.

Medjutim, ovo poslednje teško mogu tačno da ti opišem, jer ako nisi u tome ne možeš da osetiš šta to tačno znači.
 
Suzy:
GospodarBgd:
kučka:
Nisam govorila o "prljavim igrama" nego o " malim igricama". To potpuno- bezuslovno poverenje i uopste takvi vidovi potcinjenosti su nerealni i suprotni normalnom nacinu zivota i komunikacije.Ja imam poverenje u partnera i prepustam se zadovoljstvima i da toga nema ne bi bili partneri ali ono o cemu ti pises vec zalazi u domen perverzije i teskog sexa kome vegetira relativno ogranicen broj ljudi.Biti sexi obucen u crno naprimer, korset, carape , maska na licu i slicno da sada ne pametujem je ok ali pri tom vezati i bicevati nekada do pucanja koze,krvarenja i sl. dozvolices da se to moze tebi svidjati i to je ok, ali meni ne, i ja kao i jos neko odavde mogu javno da iznesem svoje neslaganje.

Apsolutno se slažem sa tobom, nikakav problem nije u neslaganju sa mojim načinom života i onim što radim, gore sam se bunio protiv trolovanja teme i bezveznog sarkazma. Smatram da su svi smisleni komentari dobro došli. Naravno, u moju grupu spada mali broj ljudi (cca 10-20%, a i od toga je manje od polovine eksponirano), i to je nešto što ili jesi ili nisi, to osetiš veoma rano.

Ne moguce je da je to 10-20%....jer bi onda isti taj procenat ljudi koje ja poznajem , a znam ih dosta , to radilo...Za moga zivota sam upoznala samo tog JEDNOG coveka...sto je 0.0001 % ljudi koje znam...
Znaci ne izmisljavaj...i ne pravi se kao neko ko je obican..a pri tom ipak -poseban- ..i sada ces kao sve da impresioniras ovde....Rekla sam da je to psiholosko oboljenje....i bas zato se i ispolji VEOMA RANO, jos u detinjstvu....to je jedino sto ti odobravam....
Nisam psiholog ali ZNAM da takvi poremecaji nastaju isto pri nezdravom vaspitanju....i u dva slucaja-
1-ili je tebe majka maltretirala pa sada -vracas
2-ili je otac majku...pa ti to dodje -normalno-
Ako si covek, i iskren reci ces nam koji je od ta dva slucaj kod tebe...jer NEMA trece.


Treba biti "open mind". Što se statistike tiče, ako ne veruješ meni prelistaj malo nezavisne izvore.

Što se tiče mog detinjstva, sem što sam jedinac, nikakvih drugih interesantnih/devijantnih stvari nije bilo u mojoj porodici, ma kako ti to neverovatno zvučalo.

Inače, to što misliš da samo 0.00001 posto onih koje poznaješ upražnjava ili interesuje ono o čemu govorim, takodje grešiš. Jedino se niko ne hvali sa time nego to čuvaju kao svoju initmu.
 
VisionOfDisorder:
GospodarBgd:
Pazi ovako: svako je individua za sebe, kako klasičari, tako i oni koji upražnjavaju BDSM. Dakle, svoje postupke prilagodjavam konkretnoj osobi, potrebno je odjedjeno vreme da se ona dobro upozna, da se shvati šta voli, šta ne, kakvi su joj tabui, i gde se nalaze granice. A zatim, uvek se kreće postepeno, pa se polako dižu zahtevi. Dakle UVEK postoji kompromis.

Odlichno. Sada sam josh neshto nauchio o tematici koja me interesuje.


GospodarBgd:
Naravno, u moju grupu spada mali broj ljudi (cca 10-20%, a i od toga je manje od polovine eksponirano), i to je nešto što ili jesi ili nisi, to osetiš veoma rano.

Okej, josh jedno pitanje. Kako se nalazite? Pretpostavljam da je teshko.

Da, u pravu si, u principu je problem nalaženja partnera. Dakle, u ranijem periodu, (negde do 2000), uglavnom je bio princip promašaj/pogodak. Dakle, u susretima in vivo, a posle nekog vremena u vezi, počneš da primećuješ kako je devojak orijentisana. Kasnije, počneš sa naredjivanjem, krene se od sitnih stvari ka krupnijim, a u seksu polako prelaziš na grublji seks, pljeskanje po guzi, vidiš kako reaguje, vezivanje itd, i potrebno je najviše mesec-dva da znaš na čemu si.

A otkad je interneta, to više i nije problem, lako je naći se sa srodnom dušom.
 
GospodarBgd:
Apsolutno se slažem sa tobom, nikakav problem nije u neslaganju sa mojim načinom života i onim što radim, gore sam se bunio protiv trolovanja teme i bezveznog sarkazma. Smatram da su svi smisleni komentari dobro došli. Naravno, u moju grupu spada mali broj ljudi (cca 10-20%, a i od toga je manje od polovine eksponirano), i to je nešto što ili jesi ili nisi, to osetiš veoma rano.


Како? Имао си потребу да мучиш животиње у детињству? Чупао крилца мувама, закопавао живе мачке, и тако то? :? Како се то осети?
 
Koliko sam ja shvatila - mučenje nije isto što i dominacija... Mučiš nekoga ko ne pristaje na to što radiš, neko kome to smeta; a ako je zadovoljstvo obostrano - niko nije mučenik, zar ne?

Mada, stvarno - kako se to otkrije kod sebe? Kako se takve stvari priznaju sebi?
Možda bi mogao da nam ispričaš svoj 'početak'...

A i ladyN bi mogla da ispriča obećanu pričicu.
Ako ništa drugo, bar nešto novo na forumu.
 
Hellen:
GospodarBgd:
Apsolutno se slažem sa tobom, nikakav problem nije u neslaganju sa mojim načinom života i onim što radim, gore sam se bunio protiv trolovanja teme i bezveznog sarkazma. Smatram da su svi smisleni komentari dobro došli. Naravno, u moju grupu spada mali broj ljudi (cca 10-20%, a i od toga je manje od polovine eksponirano), i to je nešto što ili jesi ili nisi, to osetiš veoma rano.


Како? Имао си потребу да мучиш животиње у детињству? Чупао крилца мувама, закопавао живе мачке, и тако то? :? Како се то осети?

Hi, hi...pa sta mislis zasto je jedinac??... :wink:

Elem...tip em izmisljava neke svoje statistike...em je neiskren....znaci..nimalo zanimljiv.... :?
 
GospodarBgd:
...
Da, u pravu si, u principu je problem nalaženja partnera. Dakle, u ranijem periodu, (negde do 2000), uglavnom je bio princip promašaj/pogodak. Dakle, u susretima in vivo, a posle nekog vremena u vezi, počneš da primećuješ kako je devojak orijentisana. Kasnije, počneš sa naredjivanjem, krene se od sitnih stvari ka krupnijim, a u seksu polako prelaziš na grublji seks, pljeskanje po guzi, vidiš kako reaguje, vezivanje itd, i potrebno je najviše mesec-dva da znaš na čemu si.

A otkad je interneta, to više i nije problem, lako je naći se sa srodnom dušom.
Pa ne znam baš koliko je to pitanje srodnih duša. Možda, obogaljenih srodnih duša. Pre će biti društvena nemoć, u smislu tehničke i sociološke nemogućnosti stručnjaka za pružanje adekvatne psihološke pomoći.
Kome je to lep zakržljali cvet listova izvijenih i izraslih na jednu stranu, rešetkast od skakavaca, proređenih latica? Takva je i zakržljala ljudska 'duša', iliti psiha, skoncentrisana samo na niži stepen manipulacije svog i partnerovog emotivno-sexualnog naboja.
 
Moram da kažem da kao kučkoljubac mogu da razumem potrebu ovog čoveka za dominacijom, ali brate, ti si otišao mnoooooooooogo daleko.
To što radiš apsolutno nije normalno, mada ne znači da ne deluje uzbudljivo. 8) Ipak, iole zdrava osoba će svoje najmračnije strasti umeti da iskontroliše i savlada, a ti si se svojim predao.
Nemoj mnogo da pametuješ. Ti si najveći rob ovde - rob svoje tamne strasti.Koliko potčinjavaš druge,potčinio si i sebe.
Da, mislim da u stvari mnogo mrziš žene.Jer, tako možeš mučiti i ponižavati samo onog koga mnogo mrziš. Ajde, ako te neka žena mnogo povredi, a ti je mnogo voliš pa hoćeš da joj se tako osvećuješ, to bih te razumeo(mada to ne bih radio), ali zašto bi maltretirao nekog ko ti nije kriv, osim ako ga iz nekioh pobuda duboko mrziš.E sad, zašto je to tako, ne znam, možda nešto iz porodice, možda nešto drugo.
Ok je što si izložio svoju intimu s nama (izgleda da SM scena kreće u javnost), ali to ipak treba skloniti u deep underground.Čuo sam da je cela bg SM scena mnoooogo bolesna.
Mada, iskreno, s druge strane, ovde te žene napadaju, ali ako su sve te tvoj cice dobrovoljno pristale na takav odnos, onda ove bi ove gospodje trebale malo da razmisle i o tome.
Svakakvih kučki ima i svašta se tu mota po glavi. Očigledno, nije svako sposoban ni za samokontrolu niti da jasno odredi šta je za njega zaista dobro a šta ne.A nisi baš ni ti.
 
LadyN:
Sta mislite o dominaciji u seksu?
Hajde da zapocenemo price na ovu temu otvoreno i iskreno jer smo drustvo koje, cini mi se, ima dosta predrasuda kad je u pitanju javni stav.
Isla sam poslednjih mesec dana na neke chatove i uvidela da jako inteligentni i uspesni ljudi imaju dosta fantazija na temu dominacije. Narocito muskarci koji su mocni i dominantni u zivotu zele da probaju submisivni polozaj u krevetu. Granice su razlicite.
Ja sam, iskreno znaci, dugo imala licnu unutrasnju zabranu da razmisljam na ovu temu ali sam konacno resila da priznam sebi ono sto sam potiskivala i .......:)))))) Ispricacu Vam rado ali kad se okupi vece drustvance na ovu temu :wink:

U Mosvki je bio trend da ruski tajkuni (jako intelegentni i uspešni ljudi) kupuju devojčice iz bivših SSSR repubilka (Kirkizija, Uzbekistan ...) u svrhu robinja.

A isti ti jako intelegentni i uspešni ljudi nemaju potrebe da čatuju osim ako nisu na zadatku

Ovo ovde mi više ličin na "program nove stranke" nego na interesovanje u vezi submisivnih položaja.
 
Veliko hvala Gospodaru!
Pomogli ste nam da spoznamo sebe.
"Vanila" sex cak smesno zvuci naspram BDSM - B&D-*******&discipline, D&S-dominance&submission i S&M-Sadism & Masochism. Wow! :lol:

Krenuli smo. Stidljivo, ali napredujemo.
Smislili smo i safe word.Prvo smo mislili da bude otorinolaringolog, ali bilo nam je predugacko posto je moj Gospodar bivsi bokser pa bih zaradila frakturu nosa dok bih izgovorila tako dugacku rec. Na kraju je On odlucio da stane dok sam rekla "piksla"!To je ta rec koja ce da me zivotno osigura...
 
Zasto ima toliko zajedljivih komentara kad je chovek sve lepo objasnio?
Odakle ikom pravo da ljude koji su odabrali svoj nachin (seksualnog) zivota (i koji nikog sa strane ne ugrozava) kachi na nekakav stub srama kao "nenormalne" i sklanja u "deep underground"?
 
Pa, koliko vidim vi bash reshili da se bavite raznoraznim igricama u krevetu, vezivanje i sl. Dominacija u seksualnoj vezi, po mom mishljenju ogleda se prevashodno u znacaju same veze za svakog od partnera, bez obzira da li je on gore ili dole, vezan ili ne.
Mislim da je sasvim moguce u krevetu imati pasivnu ili podredjenu ulogu a pritom potpuno kontrolisati tj. dominirati partnera, shto ce reci da ti pije (ili jede, ne znam tachno) iz ruke :D
 
Ovo je vise perverzija, nisam za te varijante sa vezivanjem, ali me mnogo pali pomisao da devojka sutne tipa izmedju nogu. Moja devojka je to provalila i povremeno me udari tako, mada obicno rukom, u svemu tome isto ima dosta poverenja i kontrole, jeste da boli, ali me i strasno uzbudjuje.
Znam da veecina ljudi misli da je to apsolutno bezveze, ali znam i da nisam jedini koji se lozi na to
 
alibaba:
Ovo je vise perverzija, nisam za te varijante sa vezivanjem, ali me mnogo pali pomisao da devojka sutne tipa izmedju nogu. Moja devojka je to provalila i povremeno me udari tako, mada obicno rukom, u svemu tome isto ima dosta poverenja i kontrole, jeste da boli, ali me i strasno uzbudjuje.
Znam da veecina ljudi misli da je to apsolutno bezveze, ali znam i da nisam jedini koji se lozi na to
Videh negde video-klip te sadrzine. Bila sam u šoku sat vremena posle toga...
No dobro... :lol:
 

Back
Top