Докле је Србин у стању да трпи?

Заправо, Србе би могло да спасе када би имали животни век од 200 година... Овако, како која генерација буде намагарчена и сконта да је намагарчена, већ је стара и истрошена, а долазе нове, наивне, које немају појма ни о чему. :)
 
1. Волела бих да ми свако од Вас напише свој индивидуални праг толеранције !

2. Зашто смо ми , као народ, толико трпељиви?
(Грци порушише Атину због намета и задуживања власти, а веровали или не храна им је много јефтинија него наша, и три пута квалитетнија)

3. Шта треба да се деси па да Срби дигну ''буну на дахије'' ?

Ја не знам одговоре!:confused:

Evo sad ozbiljno da odgovorim.

1. Moj prag tolerancije je ustvari jako nizak. Dovoljno je da me neko malo vise uvredi i da ja pocnem da kujem tajne planove kako da ga ubijem.

2. Trpeljivi smo jer smo naviknuti da trpimo. Ustvari - samo u dva perioda mi smo bili srecan narod> pod Dusanom Silnim i pod Titom. A Tito je zapravo Srbima mazao oci bogatstvom i blagostanjem dok se Albanci ne nasele na Kosovo. Zapravo - Srbi su vec 20 godina u krajnjoj bedi i oskudici, beda se zapravo uvukla u kosti, i postala je norma zivotnog standarda za veci deo stanovnistva. Zadovoljni su tom crkavicom koju primaju, a svaki njihov pokusaj bunta se izjalovi time sto su ljudi mahom neslozni ili prodani.

3. Verovatno je potrebno da ih pomre dva miliona.
 
Poslednja izmena:
1. Волела бих да ми свако од Вас напише свој индивидуални праг толеранције !

2. Зашто смо ми , као народ, толико трпељиви?
(Грци порушише Атину због намета и задуживања власти, а веровали или не храна им је много јефтинија него наша, и три пута квалитетнија)

3. Шта треба да се деси па да Срби дигну ''буну на дахије'' ?

Ја не знам одговоре!:confused:
1.Tolerisem do jedne granice,onda se potucem :)
2.Nismo mi trpeljiv narod.Problem je kad se dodje na vlast,onda postanes trpeljiv za svakoga,lova je tu.. :manikir:
3.Kad ne budes imala 20evra za dzak brašna tip 400 da preživiš.Sad živimo luksuzno.:hahaha:
 
1. Волела бих да ми свако од Вас напише свој индивидуални праг толеранције !

2. Зашто смо ми , као народ, толико трпељиви?
(Грци порушише Атину због намета и задуживања власти, а веровали или не храна им је много јефтинија него наша, и три пута квалитетнија)

3. Шта треба да се деси па да Срби дигну ''буну на дахије'' ?

Ја не знам одговоре!:confused:

polako. tek je prošlo 20 godina
 

Back
Top