Dokle ce Grci da se inate, i negiraju Makedoniju???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
,,Душмани'' нису натакарили ове карте подела већ БЈРМ-овац .Али то засада није важно већ ова 5-6 узастопна постова. Није ли то неко литерарно вече , па имаш своји тачку - Монолог. Видим да се сам питаш, сам одговараш,.... баш ти није досадно.
Баш ти је стало да ти тема има велики број постова па у недостатку саговорника, ти сам са собом. И лепо ти је.


sta tebe bole sta ja pisem na mojoj temi, ako ti se nesvidja sikterrrrrr!!!
 
sta tebe bole sta ja pisem na mojoj temi, ako ti se nesvidja sikterrrrrr!!!

Стварно, шта мене ,,боле'' шта ти пишеш и делиш сопствену земљу. Када поделиш на равне части, доћи ћемо и ми и они да свако узме своје. Када већ делиш дели поштено да се не свађамо.
 
735px-Ethnicmacedonia.jpg


Сам си са овим (не)историјским картама одговорио зашто се Грци буне, Буниће се и остали на које ове безвезне карте указују: поред Грка, Бугари, Албанци, Срби. Заносите се неким нереалним жељама..
Теби је очито стало до македонског питања као до лањског снега. Постови са садржином лавирају од пасуља тетовца до борбених песама и неких исцртаних карата које приказују територијалне претензије. Али, сигуран сам, јако ти је важно да се хвалиш како си темом заинтересовао вели број коментара. Ако хоћеш да решаваш македонско питање, што не одабра неки грчки Форум и тамо Грцима објасниш да су у заблуди него давиш по српском Форуму Крстарице.
За качење ових (не)историјских карата са очитим претензијама према суседним државама, лако може да ти тема буде затворена. Ваљда ће Модератори да уоче твоју и још неколико Ваших јуришника-пропагатора да то шта радиоте је БРЈМ пропаганда са територијалним претензијама. А онда - Лооок.
 
kako moze Grci danegiraju nesto sto nepostoji. Koji moj makedonci, mi ih zovemo Cokalije. Ono malo sto je ostalo da nisu Siptari to su pola Srbi pola Bugari.
Te seljacine ne mogu da se porede sa aristokratskim Grckim narodom koji su dali civilizaciju i kulturu celom zapadnom svetu.
Kad su Cokalije imali jednog Sokrata, Aristotela ili Arhimeda?
Pravoslavni svet nece nikada da im prizna njihovu komunisticku fantomsku crkvu.
 
Draga moja ARISTOKRATKA gospodo, pa vi mrzite sve oko vas a sebe najvise. Otkacili vas Crnogorci,Kosovo a sad ce i Vojvodina pa ostacete samo Beogradska banovina i zato se sad lizete Grcima. Koji bre aristrokati sve su to cigani a vi mozete da nas zovete kako god zelite samo ima jednu veeeeeeeeliku razliku, nasu malu zemlju svi zele i vi i Grci i Bugari i Albanci (ne znam iz kojeg razloga ali svi nas vole) a vas su svi otkacili a to vas uf boli.Vidis ja imam prijatelje Srbe i ne razmisljaju svi kao tebe i takvi poput tebe au vas inat mi smo bili i ostacemo Makedonci pa makar nas sto put okupirali i delili takvi kao tebe i tvoje prijatelje. A Grci,nemoj o njima to su bre sve samo nisu aristrokrati a danasnji Grci veze nemaju sa Sokratom,Aristotelom itd.
 
kako moze Grci danegiraju nesto sto nepostoji. Koji moj makedonci, mi ih zovemo Cokalije. Ono malo sto je ostalo da nisu Siptari to su pola Srbi pola Bugari.
Te seljacine ne mogu da se porede sa aristokratskim Grckim narodom koji su dali civilizaciju i kulturu celom zapadnom svetu.
Kad su Cokalije imali jednog Sokrata, Aristotela ili Arhimeda?
Pravoslavni svet nece nikada da im prizna njihovu komunisticku fantomsku crkvu.

A sa kojeg planiskog sela si poreklom moj ARISTROKRATE??????????????
 
kako moze Grci danegiraju nesto sto nepostoji. Koji moj makedonci, mi ih zovemo Cokalije. Ono malo sto je ostalo da nisu Siptari to su pola Srbi pola Bugari.
Te seljacine ne mogu da se porede sa aristokratskim Grckim narodom koji su dali civilizaciju i kulturu celom zapadnom svetu.
Kad su Cokalije imali jednog Sokrata, Aristotela ili Arhimeda?
Pravoslavni svet nece nikada da im prizna njihovu komunisticku fantomsku crkvu.

Srbija priznala pod imenom REPUBLIKA MAKEDONIJA kao i jos 129 drugih drzava ;)
 
Poslednja izmena:
Грци вам негирају историју,име државе и народа, Бугари "опште постојање" и бројне историјске личности (као и историју), Срби вам негирају "МПЦ"...

Имате ли какав стратешки план ? :neutral:

ma neka negiraju, ko i hebe :super:

Nasao zaludan, onaj koji se pravi pametan, i glup da negiraju nesto.

zaludan-grk, pametnica-srbin, glup-bugarin


ma ko ih hebe...:mrgreen:
 
Problem u ex yu Makedoniji pravi Grujevski tvrdoglavim odbijanjem promene imena sto dovodi zemlju u situaciju da je bez sansi postane clanica EU.

Ankete pokazuju da je tesna razlika kod stanovnistva i da Grujevski cak ni referendum ne sme da raspise, inace dva naroda u Makedoniji su strogo polarizovana po pitanju imena, sto se moze videti na nedavno otvorenoj temi: Makedonija bez sansi da se nadje u EU:

Dva glavna naroda u Makedoniji imaju suprotne stavove o promeni imena.

Prema istrazivanjima, a to pise i u petom postavljenom linku u uvodnom postu:

90% Albanaca zeli da se promeni ime Makedonija

57% Makedonaca odbija da prihvati promenu imena Makedonija.


Problem ex yu Makedonije i promene imena danas i ulaska zemlje u EU najvise pravi Grujevski i njegova ekipa.

Ali rekao sam vec samo neka Grujevski ceka, ... vreme ce iscureti kao u slucaju pescanog sata.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top