Dokle ce Boris Tadic da obmanjuje birace u Srbiji?

poenta je da svaka vlast ima svoj sljam u manjem ili vecem procentu i ona se tog sljama resava tako sto ode u opoziciju i onda nova vlast proceslja njene mutljavine i pohapsi ove sto su krali. zatim nakon 4-8 godina promene se ovi sad sto vladaju i nekadasnja opozicija onda procesuira njihove mutljavine i tako u krug.

samo se u srbiji bore protiv toga i smenu vlasti, sto je normalna stvar u svim drzavama predstavljaju kao nesto katastrofalno.

1. Stvarno veruješ u ove priče?
2. Nisam video da si igde pomenuo šljam iz desnih redova.
 
Odlično ti je ovo. Ne znam samo kako se 95% punoletnih Srba toga nije setilo.

p.s. Na koga si mislio pod ovim "mali partijski kreteni"?:D

На оне који, за разлику од Коштунице, НЕМИЛИЦЕ ЛАЖУ НАРОД и варају га да би се докопали власти - неки због тога добију метак а некога метак промаши (ДОС, СПО) ... варају се они који мисле да је "лако са Србима"...
 
Poenta izbornog procesa je da svako kaze za shta se zalaze a ne da laze po tom pitanju u najelementarnijim stvarima kao opshti stav.
Jedna je stvar kad obecavash ekonmski prosperitet,to je laz na koju su svi vishe manje navikli svuda u svetu.
Drugo je kad kazesh totalnu neistinu tipa"moze i evropske integracije i borba za Kosovo u Srbiji".
Laz je josh veca ako znash da je laz a tako kao shto govorish uopshte i ne mislish.
Ako Tadic smatra "realnot" drugachijom od te nebulozne svoje tvrdnje ali laze da bi doshao na vlast onda je ljiga gora i od Radikala i od Slobe i od LDP-a.Oni ma kakvi bili su bar javno iznosili svoje istinske politichke stavove uvek,ma koliko isti stavovi nebulozni bili.
Ta pricha oko Tadica je ko da neko kaze"ja sam u stvari za Hitlera jer nacisti vladaju svetom,ali cu svima da pricham da sam demkokrata jer ovde narod ne voli naciste,a ja hocu da vladam".
 
Pa nije, ali mora vetrić da dune, mora voda da nadođe da vatrica stane... A mi ni vatre ni vetra u sebe nemamo.


Aha tu smo.

Verovatno zato što su Karađorđe i Miloš zapalili Dinkićevu kasicu prasicu a despot Stefan Dečanski oduzeo Tadiću vojsku pa odjezdio niz vetar da traži makar gram srpske pameti i inteligencije.

Ili treba i dalje da slušamo neke demo-bljuvotine?
 
NAravno da je nebitno dokle god drži mesto verovatno najjače funkcije u zemlji, a gratis dobije i po par jačih firmi u svakom gradu (direktorska mesta mislim). Znaš li ti kakve mahinacije pravi DSS u Parking servisu u NS? E moj Eremita...

A 5% LJUDI GLASA ZA NJEGA! ;)

Ako si ti ovde neki supermuderator, sa kojim pravom forsiras jednu politicku opciju, pri tome bezocno izmisljajuci neistine (5%). Ako sam ja, recimo, glasac DSS, i dodjem ovde sa zeljom da ucestvujem, a ti si kao neki domacin, kakve veze sa mozgom ima tvoj politikantsko-huskacki (domacinski) nastup? (Znas, nov sam relativno, pa me ovo bas interesuje)
 
Poenta izbornog procesa je da svako kaze za shta se zalaze a ne da laze po tom pitanju u najelementarnijim stvarima kao opshti stav.
Jedna je stvar kad obecavash ekonmski prosperitet,to je laz na koju su svi vishe manje navikli svuda u svetu.
Drugo je kad kazesh totalnu neistinu tipa"moze i evropske integracije i borba za Kosovo u Srbiji".
Laz je josh veca ako znash da je laz a tako kao shto govorish uopshte i ne mislish.
Ako Tadic smatra "realnot" drugachijom od te nebulozne svoje tvrdnje ali laze da bi doshao na vlast onda je ljiga gora i od Radikala i od Slobe i od LDP-a.Oni ma kakvi bili su bar javno iznosili svoje istinske politichke stavove uvek,ma koliko isti stavovi nebulozni bili.
Ta pricha oko Tadica je ko da neko kaze "ja sam u stvari za Hitlera jer nacisti vladaju svetom,ali cu svima da pricham da sam demkokrata jer ovde narod ne voli naciste,a ja hocu da vladam".

Тачно тако, па сети се само прошлих председничких избора када је тртљао ДА ЋЕ ДОНЕТИ 500 000 НОВИХ РАДНИХ МЕСТА... а онда ударне вести у дневнику буду да је xy бизМисмен запослио 200 људи... и наравно чињеницу да су жути пре тога отустили заједно са Динкићем 1,000 000 људи нико ни не помиње. Тадић је патолошки лажов.
 
Tebi je izgleda pomakla definicjia pojma demokratski,ma shta stavljao posle.Zato ja demokrate uvek i stavljam pod znacima navoda.
Demokratija znachi da narod bira politichare u skladu sa svojim zeljamaa i stavovima,ne obrnuto.Obrnuto nije demokratija nego komunizam.
Ako Tadic smatra za deo svog programa kako ih lepo nazivash"proste istine na nivou svesti"a enormna vecina gradjana ove zemlje to tako bash i ne vidi,mozda nije problem u narodu nego Tadicu?
Od kada je to moralan neko ko laze svoj narod?

Vidi ovako svi lažu i niko od aktuelnih političara (mislim na ove značajnije, jer mora biti da ima i nekih neznanih izuzetaka) nije moralan.
I činjenica je da mnogi to rade upravo zato što ljudi ne žele da se u pravom momentu suoče sa istinom i prihvate je. A lažu i zato što im je to interes.
 
1. Stvarno veruješ u ove priče?
2. Nisam video da si igde pomenuo šljam iz desnih redova.

naravno da verujem. zato sam 2000te glasao za DOS jer sam smatrao da su nam trebale promene. isto tako mislim da nam trebaju promene i sad. vlast u srbiji treba menjati na 4 ili na najduze 8 godina...

vlast ti je kao mleko. cim stoji dugo na sporetu odma se pokvari...
 
Da su birači u Srbiji, posle svih nevolja koje su nas snašle počev od 1989 do danas (i to još traje), više svesni činjenice:
-da se problemi ne rešavaju na ulicama i sa puškama u rukama, niti nasiljem,
-da je jedini i neprikosnoveni lider SRBIJA,
-da niko ne ispunjava obećanja-osim lepotice u španskim serijama,
-da nema vraćanja unazad,
-da promene nužno ne donose samo dobro-nego da ima i promena posle kojih je još gore no što je bilo,
-da Srbi nikad nisu bili dobri političari niti će biti

e, u tom slučaju, ove teme ne bi ni bilo, a verovatno, ni ovog pdf.

Tada bismo mi razmenjivali poruke o iskustvima sa letovanja, zimovanja, putovanja, usavršavanja u inostranstvu i ostalo.

Ali avaj, daj malo da čaprimo, ko laže a ko govori istinu? Dobri majstore Đepeto, napravi jednog Pinokia samo za Srbe pred izbore...Ovo ne važi za g-dina Batića.

PS Za sve one čiji rečnik obiluje izrazima lopov, krimos, izdajnik i tome slično, ne bi bilo loše da obogatite rečnik drugim izrazima - prvenstveno radi činjenice da ovakve kategorizacije i etiketiranje ljudi mogu biti popularne samo u totalitarnim režimima primitivnih kultura. Nije to Srbija zaslužila. Ko tvrdi, neka dokaže, prazna puška ne opali...
 
Ako si ti ovde neki supermuderator, sa kojim pravom forsiras jednu politicku opciju, pri tome bezocno izmisljajuci neistine (5%). Ako sam ja, recimo, glasac DSS, i dodjem ovde sa zeljom da ucestvujem, a ti si kao neki domacin, kakve veze sa mozgom ima tvoj politikantsko-huskacki (domacinski) nastup? (Znas, nov sam relativno, pa me ovo bas interesuje)

Ja sam prvenstveno korisnik i učestvujem u diskusijama. Da se ponašam kao moderator kakvim me opisuješ, brisao bih teme poput ove. A ako umeš da brojiš do 20 ili čak 30, pogledaj koliko je tema na ovoj strani koje su napadi na demokrate, a koliko na radikale npr. Ili podrška, svejedno.
Prebroj, pa se javi.
 
Ja sam prvenstveno korisnik i učestvujem u diskusijama. Da se ponašam kao moderator kakvim me opisuješ, brisao bih teme poput ove. A ako umeš da brojiš do 20 ili čak 30, pogledaj koliko je tema na ovoj strani koje su napadi na demokrate, a koliko na radikale npr. Ili podrška, svejedno.
Prebroj, pa se javi.

Било је до скора и потпуно другачије - а ово је само знак да су се жути свима већ попели на врх главе...
 
Било је до скора и потпуно другачије - а ово је само знак да су се жути свима већ попели на врх главе...

Oduvek je ovako. Koga ne mrzi, neka pogleda poslednjih 500 tema kao uzorak. 1000, 2000, nebitno.
Ništa vi ne vidite i ne shvatate osim onoga šta želite.
Zato je... Ma znaš već ;)
A da je znak, jeste. Ali ne onaj što ti misliš.
 
U pravu si Jomini,recimo dok si ti ovde moderisao forum je bio bash bash onako demokratski nepristrasan.:lol::lol:
Zatvaranje teme o vestima s Kosova 17.Marta koja je do tada bila lepljiva,"Dok se Kosovo brani Panchevo umire"'i "Kosovo za patike" ko lepljive...treba li nastavljati?

Ko o chemu...neko tamo...o moralu.:lol:

Hmm, da. Tipičan komentar, čak šablonski.

Tema je stajala jako dugo Sklonjena je jer nekima nije moglo da uđe u glavu da je ta tema lepljiva baš da se ne otvaraju druge sa istom tematikom. O off-u da ne pričam.

A tema o Pančevu je bitnija od teme Kosova. Ovde nas niko ne šopa po ušima, pa opet ništa od rada po tom pitanju.
Međutim, ove ''proste'' i direktne stvari i problemi su minorni u poređenju sa spasavanjem sveta, aka Kosova, zar ne?
 
На оне који, за разлику од Коштунице, НЕМИЛИЦЕ ЛАЖУ НАРОД и варају га да би се докопали власти - неки због тога добију метак а некога метак промаши (ДОС, СПО) ... варају се они који мисле да је "лако са Србима"...

Nije ni tebi lako kad ti je jedini argument - metak. Jel to neka aluzija na "beretke" i "podršku doktorima u belim mantilima"?
 
P
Drugo je kad kazesh totalnu neistinu tipa"moze i evropske integracije i borba za Kosovo u Srbiji"..
To uopšte nije "totalna neistina", nego je tako tumače radikali i Zlobodanov "trojanac" Koštunica, u cilju obmanjivanja javnosti.

ljiga gora i od Radikala i od Slobe i od LDP-a.Oni ma kakvi bili su bar javno iznosili svoje istinske politichke stavove uvek,ma koliko isti stavovi nebulozni bili.
Da, uvek ćete na kraju naći načina da opravdate "divnog" Zlobodana" vašeg idola, i zdušne pomagače mu, radikale. I veoma bliske im zapravo ldp.

Ta pricha oko Tadica je ko da neko kaze"ja sam u stvari za Hitlera jer nacisti vladaju svetom,ali cu svima da pricham da sam demkokrata jer ovde narod ne voli naciste,a ja hocu da vladam"
Bla, bla.. nategnuta konstrukcija u kojoj ni "autor" ne zna šta je hteo reći.
 
Ja sam prvenstveno korisnik i učestvujem u diskusijama. Da se ponašam kao moderator kakvim me opisuješ, brisao bih teme poput ove. A ako umeš da brojiš do 20 ili čak 30, pogledaj koliko je tema na ovoj strani koje su napadi na demokrate, a koliko na radikale npr. Ili podrška, svejedno.
Prebroj, pa se javi.

Dobro, kontam te, ali onda bi bar bio red da postavljas neke standarde ponasanja i argumentovanog diskutovanja, umesto da se ponasas kao evro-zadojeni cinik i izmisljas neke procente...DSS ima jos uvek 17%, a koliko ce da dobije 11.05. to ti nikako ne mozes znati. Meni ne bi na pamet palo da citiram Velju koji je danas izjavio da se DSS/NS izjednacila sa DS&stuff po sansama...
 
Hmm, da. Tipičan komentar, čak šablonski.

Tema je stajala jako dugo Sklonjena je jer nekima nije moglo da uđe u glavu da je ta tema lepljiva baš da se ne otvaraju druge sa istom tematikom. O off-u da ne pričam.

A tema o Pančevu je bitnija od teme Kosova. Ovde nas niko ne šopa po ušima, pa opet ništa od rada po tom pitanju.
Međutim, ove ''proste'' i direktne stvari i problemi su minorni u poređenju sa spasavanjem sveta, aka Kosova, zar ne?

Ma verujem ja da je tebe situacija u Panchevu nekako spontano zabolela bash 17.Februara pa si zbog toga potencirao tu paralelu.:lol:i zatvorio onu temu o Kosovu..itd..:lol:
 

Back
Top