Dodik treba da vodi BiH!

Eto zbog takvih kao sto si ti koji ne priznaju legitiman sud i sudsku presudu nije ni cudo sto ostajete u BIH a o nezavisnoj rs mozete onda samo da mastate.
Oko presude ne vazi buraz tvoj stav-moj stav.:bye:

dodji procitaj tekst presude u kravicama, bratuncu, sijekovicima,kazanima,konjicu,pofalicima,silosu,v, bubnju,dretelju, malovanu.................... pa ako se mrtvi duhovi srba,zena,djece i staraca sloze, nije problem
briga mene sto je podvalama i obmanama sakriven zlocin nad srpskim narodom u bih a koji je evidentan i dokazan, tvoje velicanje jednih je tvoj problem.
 
Pa šta i da je bilo genocida.To nema nikakav značaj za status RS-a.

jel ti imas mozda na uvid dokumentaciju za svaku pojedinacno eshumiranu osobu iz srebrenice gdje je iskopana, kada je tjelo kompletirano, da li je iz jedne grobnice, kada je dnk analizom utvrdjeno o kome se radi, da li je isti bio pripadnik arbih, da li je patolog nesumnjivo utvrdio smrt streljanjem itd,itd. ne sporim da je zlocin u srebrenici bio i da je streljanje i jednog covjeka zlocin ali bahacenje spram negiranja srpskih zrtava u istom regionu revoltira i najmanje ostrascene. ne moze meni niko tvrditi da je 80% ubijenih u naponu snage izmedju 19-45 godina bralo jagode u srebrenici i cuvalo krave. u zemlji u kojoj je proglaseno ratno stanje da ta populacija ne bude mobilisana? ma daj...
 
dodji procitaj tekst presude u kravicama, bratuncu, sijekovicima,kazanima,konjicu,pofalicima,silosu,v, bubnju,dretelju, malovanu.................... pa ako se mrtvi duhovi srba,zena,djece i staraca sloze, nije problem
briga mene sto je podvalama i obmanama sakriven zlocin nad srpskim narodom u bih a koji je evidentan i dokazan, tvoje velicanje jednih je tvoj problem.

Vidi buraz ti lazes da ja samo jedno velicam jer si takticar i namazan svim bojama ali meni s takvima kao sto si ti nije tesko nimalo jos si balavac u svakom smislu....ovo sto ti navodis su zlocini koji su za svaku osudu normalnog covjeka i ja ih osudjujem ali porediti zatrpavanje zrtava bagerima i vozanje mrtvih tijela kamionima po nekoliko stotina puta i bacanje u nekoliko jama na razlicite lokacije to samo moze znaciti jedno a to je genocid ali to tvoj balavi mozak ne konta...ti si jedan obican provokator a za ono sto si par puta i pokusao tipa djihad i jos nesto slicno...velika je razlika izmedju mene i tebe u nekim shvatanjima i pogledima.
Jednostavno bolji sam od tebe u svakom smislu:bye:
 
Vidi buraz ti lazes da ja samo jedno velicam jer si takticar i namazan svim bojama ali meni s takvima kao sto si ti nije tesko nimalo jos si balavac u svakom smislu....ovo sto ti navodis su zlocini koji su za svaku osudu normalnog covjeka i ja ih osudjujem ali porediti zatrpavanje zrtava bagerima i vozanje mrtvih tijela kamionima po nekoliko stotina puta i bacanje u nekoliko jama na razlicite lokacije to samo moze znaciti jedno a to je genocid ali to tvoj balavi mozak ne konta...ti si jedan obican provokator a za ono sto si par puta i pokusao tipa djihad i jos nesto slicno...velika je razlika izmedju mene i tebe u nekim shvatanjima i pogledima.
Jednostavno bolji sam od tebe u svakom smislu:bye:

ako si ti i mrvu od onoga sto mislis o sebi napisi gdje su u bosni prevozeni srpski obezglavljeni lesevi vise puta i gdje se od 600 izvozanih dosad kompletiralo 400 a dvjesto nema ama bas nigdje ? da vidim ciji je mozak balav, jer bogu hvala, ja sam sa vama bio na puskomet, slusao redovno alahuegber iz"zajednicke vojske"( te price mozete prodavati samo idiotima)
 
jel ti imas mozda na uvid dokumentaciju za svaku pojedinacno eshumiranu osobu iz srebrenice gdje je iskopana, kada je tjelo kompletirano, da li je iz jedne grobnice, kada je dnk analizom utvrdjeno o kome se radi, da li je isti bio pripadnik arbih, da li je patolog nesumnjivo utvrdio smrt streljanjem itd,itd. ne sporim da je zlocin u srebrenici bio i da je streljanje i jednog covjeka zlocin ali bahacenje spram negiranja srpskih zrtava u istom regionu revoltira i najmanje ostrascene. ne moze meni niko tvrditi da je 80% ubijenih u naponu snage izmedju 19-45 godina bralo jagode u srebrenici i cuvalo krave. u zemlji u kojoj je proglaseno ratno stanje da ta populacija ne bude mobilisana? ma daj...

Jasno je da se manipuliše brojem i strukturom žrtava rata tj,da se žrtve vojnici koji su poginuli na legalan način ili ubijeni kao ratni zarobljenici predstavljaju kao civilne žrtve.Toga ima na svim stranama i raspravljati o tome nema smisla.Uvek će jedna strana govoriti da je njoj više nepravde naneto i negirati svoje zločine.Problem je što se zločini pokušavaju iskoristiti u političkoj borbi.To je nedopustivo.
 
ako si ti i mrvu od onoga sto mislis o sebi napisi gdje su u bosni prevozeni srpski obezglavljeni lesevi vise puta i gdje se od 600 izvozanih dosad kompletiralo 400 a dvjesto nema ama bas nigdje ? da vidim ciji je mozak balav, jer bogu hvala, ja sam sa vama bio na puskomet, slusao redovno alahuegber iz"zajednicke vojske"( te price mozete prodavati samo idiotima)

E moj buraz pa tako reci da si imao pusku u ruci , na tvoju srecu ja nisam pa mi reci sada koje idiot u ovoj prici ...i ti si jedan od onih kojeg su drugi vrbovali da bi punili sebi djepove kako u ratu tako i danas.
Moja konverzacija je s tobom zavrsena.:bye:
 
Jasno je da se manipuliše brojem i strukturom žrtava rata tj,da se žrtve vojnici koji su poginuli na legalan način ili ubijeni kao ratni zarobljenici predstavljaju kao civilne žrtve.Toga ima na svim stranama i raspravljati o tome nema smisla.Uvek će jedna strana govoriti da je njoj više nepravde naneto i negirati svoje zločine.Problem je što se zločini pokušavaju iskoristiti u političkoj borbi.To je nedopustivo.

to ti i govorim, jeste zlocin i ne sporim. ali manipulisati sa svim a sakrivati podatke koje sam spomenuo je van svake pameti. tacno, nedopustivo a samo da bi se odrzao mit o srebrenici kao mjestu gdje je ubijeno 8000 civila. znas zbog cega? zat sto bolesni umovi misle da je zlocin manji ako je ubijeno i 1000 civila? nije-zlocin je zlocin. al daj istinu crno na bjelo i ne manipulisi sa rjecima tipa genocid jer je ozren 95 takodje genocid
 
E moj buraz pa tako reci da si imao pusku u ruci , na tvoju srecu ja nisam pa mi reci sada koje idiot u ovoj prici ...i ti si jedan od onih kojeg su drugi vrbovali da bi punili sebi djepove kako u ratu tako i danas.
Moja konverzacija je s tobom zavrsena.:bye:

to sam i mislio. ne priznavanje masakriranja srba je neizljeciva bolest u gradjanskoj federaciji. pih, sa takvima nema suzivota
 
Pa šta i da je bilo genocida.To nema nikakav značaj za status RS-a.

Tacno zato i ostaje samo BIH sastavljena od dva entiteta ljepo je to rekao Inzko nikad BIH nece biti centralizirana drzava.
To je ipak realnost . Sa to njegovom izjavom od juce stavljena je tacka na i ...i ko sto gledam od sada ce svi koji zagovaraju nacionalizam biti sklonjeni da bi se stvorila malo mocnija drzava BIH sa funkconalnim entitetima a ne sa lopovima na vlasti.
 
Eshumatoru...sta je sa koricanskim stijenama jelde i to nije zlocin po tebi?

Ne znaju o Korićanskim stijenama jer novie u Srbiji ne pišu o tome...!
Ali eto, i Korićanske stijene i zločina na njima su još jedan dokaz da Republika Srpska neće nikada moći biti nezavisna, to je realnost. Drugo je šta bi neko volio. I ja bih volio da imamo love kao Japanci, nafte kao Arapi, Hollywood kao U SAD...ali i to je puka mašta...
 
Eshumatoru...sta je sa koricanskim stijenama jelde i to nije zlocin po tebi?


jeste, ko je rekao da nije, isto kao i ostali zlocini NA SVE TRI STRANE U GRADJANSKOM I VJERSKOM RATU U BIH. to sto ti mislis da postoji red velicina medju zrtvama je tvoj problem

Ne znaju o Korićanskim stijenama jer novie u Srbiji ne pišu o tome...!
Ali eto, i Korićanske stijene i zločina na njima su još jedan dokaz da Republika Srpska neće nikada moći biti nezavisna, to je realnost. Drugo je šta bi neko volio. I ja bih volio da imamo love kao Japanci, nafte kao Arapi, Hollywood kao U SAD...ali i to je puka mašta...

molim moderaciju da stvarno poduzme nesto sa trolovima koji niti su duhoviti, niti su u temi, niti citaju temu , niti ista suvislo znaju napisati i na kraju niti su ono za sto se izdaju na forumu. podvuceno pitanje na koje sam dao odgovor, trol je iskoristio da u ime cjele srbije potvrdi navodno neznanje jer on zna da novine u srbiji ne pisu o tome:dash::dash: sve o cemu mi pisemo je dostupno apsolutno svima na planeti sto znaci, ne samo da gradjani u srbiji mogu citati o svim zlocinima u bosni nego i to da je on mogao procitati o zlocinima nad srbima u bosni. i koricanske stjene nisu nikakv dokaz za i protiv nezavisnosti
 
Dobili ste srbske teritorije oko Sarajeva i zapadne Bosne kao odštetu za genocid i to vam je sasvim dovoljno.Neko sa manje takta bi vam odgovorio - skinite nam se s qurca,vi i vaš genocid ali ja sam pristojan pa neču da tako kažem.

:ok: Naravno grubane , Mi srbi smo pristojni, i ne zelimo da kazemo bosnjacima da nam spanu sa qurca. Ljubi majka Grubana pristojnog:mrgreen:
 
Dodik ne treba da vodi nikakvu BiH !! Ta je drzava ionako na izdisaju , a bolesnika od drzave u zivotu jos drzi infuzija i tablete EU-a !!
Ovi sto ga proglasavaju neprijateljem BiH treba samo da se sjete da je Dodik legitimno izabrani predsjednik RS-a od strane srpskog naroda, pa je po toj logici cijeli srpski narod neprijatelj BiH.

Zaboli nas ona stvar sta ljubitelji unitarne (Citaj islamske) BiH misle ! Vazno je sta narod RS-a misli i cemu tezi. Uredjujte svoju Pederaciju kao god hocete , a nas pustite da uredjujemo RS kao mi hocemo !!
Hrvatsko cvijece ima jedan veliki problem, a to je : " Bastovani su prestali da zaljevaju cvijece i odlucili da isto posalju u istorijsko smece"!!

:bye:
 

Back
Top