Dodik treba da vodi BiH!

mislim da sa godinama "ide" iskustvo... ali u ovim godinama...:think::think:

Arie Livne was born in 1921 in northern Serbian province of Vojvodina and emigrated to Israel in 1956. He worked at the Jewish agency for 40 years — an institution which by strengthening ties between the Jewish Diaspora and Israel largely contributed to the creation of the present day Jewish state.
 
Sigurno ne svi Srbi. Ako ne računaš Srbe u sljedećim političkim strankama: SDP, Naša stranka, SDU, SPRS, DP(stranka D.Čavića), jednog dobrog dijela SNSD predvođenih frakcijom Špirić-Radojičić-Radmanović, dijela PDP...! Dakle, nisu svi Srbi jedinstveni po tom pitanju, pa čak ni onih u RS-u!

Ali su zato Bošnjaci jeinstveni po pitanju ukidanja RS-a jer su njenom teritoriju '91 činili oko 45% stanovništva.

Pa ti vidi kako to bez krvi izdvojiš...!

Ko o cemu,vi samo o krvi,toliko ste zedni Srpske krvi,a?Obrni,okreni minimum 90% Srba je za jacanje r.Srpske i udaljavanje od Bosne,na kraju krajeva i za nezavisnost.....
A Srbi su na teritoriji cele Bosne pre genocida u ww2 cinili 45% stanovnistva,pa sta sad...?
U Sarajevu je od 150.000 pre rata,koliko ostalo,reci mi,kazes da si kompetentan za Sarajevo?
Koliko ih je ostalo u Tuzli,Mostaru,Sanskom Mostu,Bos.Petrovcu?Pre rata ni u jednoj ovoj opstini nisu bili ispod 20%,sada ih nema ni 2%
 
Naravno da nije normalno,nije normalno da niko nije odgovarao ni za Jasenovac i ustaske logore,niti za Oluju i etnicko ciscenje,meni to nije normalno....samo nenormalan covek moze da kaze da jeste...jel sad jasnije

Pa tako reci jer si ocigledno htio da napravis komparaciju izmedju nastanka entiteta koji je nastao na genocidu usporedjujuci taj isti entitet sa NDH iz drugog svjetskog rata.Nisi valjda mislio na Hrvatsku iz perioda 1990 pa na ovamo.
A da te dopunim iz ww2 cetnicko divljanje po hercegovini ubijanje a pogotovo u Trebinju i njegovoj okolici jos samo da Bosnjaci naprave genocid i da su svi kompletni..jelde?
 
Pa tako reci jer si ocigledno htio da napravis komparaciju izmedju nastanka entiteta koji je nastao na genocidu usporedjujuci taj isti entitet sa NDH iz drugog svjetskog rata.Nisi valjda mislio na Hrvatsku iz perioda 1990 pa na ovamo.
A da te dopunim iz ww2 cetnicko divljanje po hercegovini ubijanje a pogotovo u Trebinju i njegovoj okolici jos samo da Bosnjaci naprave genocid i da su svi kompletni..jelde?

Objasnio sam ti ja u gore naavedenom postu sta je genocid,sa onim sto je ucinila NDH ni Pol Pot ne moze da bude pandan,a i tvoj nova "neovisna" hrvatska nije imala radikalne metode ko njena prethodnica NDH,vec je na kulturan nacin resila proterivanjem i oduzimanjem imovine...
Rep,Srpska nije nastala na genocidu,to serviraj svojim domoljubima,u Srebrenici nije bilo genocida,bilo je etnickih ciscenja na obe strane,i niko nema pravo da proziva rep.Srpsku za ono sto je i sam radio,nije ni pederacija bila imuna na to,nista vise,nista manje od rep.Srpske,zato nadji neki drugi argument a o to o genocidu okaci macku o rep:hvala:
 
polako, sacekati ovaj popis, pa da vidimo koliko koga gdje ima-usput totalno razotkriti harisove lazi, pa demokratski referndum, pa pravo na samooprdjeljenje po UN povelji i tako......e, vrijeme je cudo. kaze lik 600 mudzosa a sa hrvatima se tuklo nakon utakmice sa turskom po mostaru ,sarajevu i ostalim gradovima desetine hiljada ostrascenih fundamentalista. nes lagat:mrgreen: ili je samo nijh par navijalo za tursku a ostala djeca povodljiva?:rotf::rotf::rotf::rotf: mos' ti lagati, al' samo sam sebe
 
Objasnio sam ti ja u gore naavedenom postu sta je genocid,sa onim sto je ucinila NDH ni Pol Pot ne moze da bude pandan,a i tvoj nova "neovisna" hrvatska nije imala radikalne metode ko njena prethodnica NDH,vec je na kulturan nacin resila proterivanjem i oduzimanjem imovine...
Rep,Srpska nije nastala na genocidu,to serviraj svojim domoljubima,u Srebrenici nije bilo genocida,bilo je etnickih ciscenja na obe strane,i niko nema pravo da proziva rep.Srpsku za ono sto je i sam radio,nije ni pederacija bila imuna na to,nista vise,nista manje od rep.Srpske,zato nadji neki drugi argument a o to o genocidu okaci macku o rep:hvala:

Dobro,dobro vidim negira se genocid zato cemo se zbog takvih uskoro opet naci u rovovima proslosti a za bolju buducnost.
 
u jednoj od tema sam ljepo napisao RS nikad nece biti nezavisna jer ima omcu oko vrata zbog genocida i netolerancije prema drugima ... a ako mislis da 500-600 muja(krenucemo od tvoje zatucane pretpostavke da svako nosi bradu je muja ili terorista) moze napraviti nesto u BIH onda si ti ili paranoican ili si se naglo razbolio ,ozbiljni su to simptomi ..cuj saud ar :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: ni to nije moguce kao ni nezavisna RS

To za genocid mozes okaciti macku o rep. Bih ce se raspasti, kad zapadne sile postanu umorne da ulazu novac i snagu na propali projekat Bih. Vec pojedini politicari i analiticari smatraju da ce sigurno doci do izdvajanja RS. Za izdvajanje RS je 98% srba, mozda 2 % razmislja ko bh ''srbin''. Znaci nezavisnost je neminovnost, e sad da li ce se ona desiti za 5, 10, ili 20 godina, nije uopste bitno
 
Pa tako reci jer si ocigledno htio da napravis komparaciju izmedju nastanka entiteta koji je nastao na genocidu usporedjujuci taj isti entitet sa NDH iz drugog svjetskog rata.Nisi valjda mislio na Hrvatsku iz perioda 1990 pa na ovamo.
A da te dopunim iz ww2 cetnicko divljanje po hercegovini ubijanje a pogotovo u Trebinju i njegovoj okolici jos samo da Bosnjaci naprave genocid i da su svi kompletni..jelde?

Ok ja sam iz Trebinja, navedi mi konkretna mjesta ''cetnickog'' divljanja, i reci mi ko su bile vojode koje su ''divljale'' , molim te prosvjetli me
 
imaju jame u koje su ustase i handzar divizije bacale srbe rasute po cjeloj hercegovini, zatirana su cjela sela....zene, djeca. smjesno je kako teheranci selektivno vide istoriju, al bas smjesno. nema suzivota sa takvima

Pa ustase su citava trebinjska sela ugasila svojim zlocinima, ima tih jama, koliko hoces, mada je najpoznatija koricka jama. I normalno da nema suzivota, jos malo, pa cemo ih se osloboditi zauvjek. FREE SRPSKA
 
Dobro,dobro vidim negira se genocid zato cemo se zbog takvih uskoro opet naci u rovovima proslosti a za bolju buducnost.

mi smo demokrate, a valjda vi niste primitivne anadolijske zivotinje ? ti bi istjerao srbe za tvoju bolju buducnost? vidim, pita se srpski narod za misljenje ponovo? ako zelite biti agresori-samo izvolite, sehidsko groblje place za vama:per: i naravno, opet ce te organizovati zajednicku,gradjansku armiju "tekbir alahuegber"?:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
To za genocid mozes okaciti macku o rep. Bih ce se raspasti, kad zapadne sile postanu umorne da ulazu novac i snagu na propali projekat Bih. Vec pojedini politicari i analiticari smatraju da ce sigurno doci do izdvajanja RS. Za izdvajanje RS je 98% srba, mozda 2 % razmislja ko bh ''srbin''. Znaci nezavisnost je neminovnost, e sad da li ce se ona desiti za 5, 10, ili 20 godina, nije uopste bitno

Nisi u pravu eto ljepo Inzko rece BIH nikad nece biti centralizirana drzava nego ce ostati ovako dva entiteta i tacka s tim sto ce se do 2014 osposbiti drzava BIH kao funkconalnija i onda EU....Ljudi nam govore svaki dan i ko nas sta pita u ovome svemu...Genocid koliko god to tesko bilo tebi da prhivatis je cinjenica na ovim prostorima tj. Srebrenica i samo normalnom covjeku moze biti jasno da od RS kao nezavisne drzave nema nista.
 
Nisi u pravu eto ljepo Inzko rece BIH nikad nece biti centralizirana drzava nego ce ostati ovako dva entiteta i tacka s tim sto ce se do 2014 osposbiti drzava BIH kao funkconalnija i onda EU....Ljudi nam govore svaki dan i ko nas sta pita u ovome svemu...Genocid koliko god to tesko bilo tebi da prhivatis je cinjenica na ovim prostorima tj. Srebrenica i samo normalnom covjeku moze biti jasno da od RS kao nezavisne drzave nema nista.

To sto inzko kaze to me apsolutno ne interesuje, i to ne zavisi od njega, vec od velikih sila, u ovom slucaju PIk-a (vijece za implemetaciju mira) Meni licno za sada ne smeta da republika Srpska ostane u bih, ali sa svim svojim nadleznostima propisanim dejtonom, cak i da se vrate nadleznosti koje su antidejtonski prenjete na nivo bih. Vec sam ti rekao, da napadi iz federacije na Rs, samo povecavaju volju naroda da se odcjepi i postane samostalan. I to ce se desiti, sigurno ne u skorijoj buducnosti, neka se desi i za 50 godina, dobro, je, znas kako kazu strpljen -spasen
 
Ljubinje kod Trebinja tamo mi je citava familija bila zatvorena u kucu i zapaljenja u ww2...malo jasnije sada?

To si mogao izmisliti, bezveze se bacas sa tim cetnicima, a u stvari ne znas nista o njima. Ovo je samo los pokusaj da das neki argument. aj dobro, koja je kuca u pitanju, u kojem naselju u ljubinju, i pod cijom komandom je zapaljena ta kuca. Nemozes mene veslati, tebra:mrgreen:
 
To sto inzko kaze to me apsolutno ne interesuje, i to ne zavisi od njega, vec od velikih sila, u ovom slucaju PIk-a (vijece za implemetaciju mira) Meni licno za sada ne smeta da republika Srpska ostane u bih, ali sa svim svojim nadleznostima propisanim dejtonom, cak i da se vrate nadleznosti koje su antidejtonski prenjete na nivo bih. Vec sam ti rekao, da napadi iz federacije na Rs, samo povecavaju volju naroda da se odcjepi i postane samostalan. I to ce se desiti, sigurno ne u skorijoj buducnosti, neka se desi i za 50 godina, dobro, je, znas kako kazu strpljen -spasen

Ma djaba sve ko koga napada ili ne nama su ljudi odavno zacrtali svima gdje cemo biti i u kavom okruzenju cemo zivjeti, ocito je da su nama bili dali fore da se dogovaramo ovolike godine poslje rata ali posto je njihovom strpljenju dosao kraj pod floskulom specijalnog izaslanika ljudi ce nas staviti tamo gdje to oni zele na njima svojstven Europski perfidan nacin ..ostacemo u jednoj drzavi BIH sa dva entiteta jer se nasi nesposobni politicari nemogu dogovoriti oko nicega osim kako da sebi napune djepove.
Evropljani su vidjeli koliko je glup narod balkana kad moze birati ovakve tipove poput harisa i dodika i covica
 

Back
Top