Додик на седници НС РС: Прете ми хапшењем. Добио сам информацију да су ми поручили, ако моје обезбеђење пружи отпор, да ће пуцати у мене

Neće ni jednog ni drugog ... ne kažem da neće pokušati.
Biće rokada.

Konji/Skakači u uloge lovaca.
Jedan će biti svinja da lovi pečurke..
A drugi lovac da lovi svinje.

Zar su ova dvojica važniji od voštanih figura? Svako bilo ko ih može zameniti, njihovo je samo da podnesu ostavke na sve trenutne funkcije.

Šta je trivijalnije, svinja ili gljiva?
Ili kult lika?
 
Biće rokada.

Konji/Skakači u uloge lovaca.
Jedan će biti svinja da lovi pečurke..
A drugi lovac da lovi svinje.

Zar su ova dvojica važniji od voštanih figura? Svako bilo ko ih može zameniti, njihovo je samo da podnesu ostavke na sve trenutne funkcije.

Šta je trivijalnije, svinja ili gljiva?
Ili kult lika?
Te komparacije, dileme i trileme ... zadrži za sebe.
 
Ljudi da li vi provaljujete kako nasi izmisljaju probleme i razloge i kako se pripremaju za incidente i secesiju u buducnosti? Jel vama to normalno? Mislite li da ce poginula omladina u takvom ratu zajedno sa Dodom zasluziti carstvo nebesko?
 
Biće rokada.

Konji/Skakači u uloge lovaca.
Jedan će biti svinja da lovi pečurke..
A drugi lovac da lovi svinje.

Zar su ova dvojica važniji od voštanih figura? Svako bilo ko ih može zameniti, njihovo je samo da podnesu ostavke na sve trenutne funkcije.

Šta je trivijalnije, svinja ili gljiva?
Ili kult lika?
Nisu pojedinci meta napada nego narod.
 
Te komparacije, dileme i trileme ... zadrži za sebe.
Kult lika definitivno. Najtrivijalnije.

Zbog toga niko nije hteo njihovo mesto.

Osim putinovog, to su hteli....

Hoćeš trivia pitanje?
U koliko sati, minuta, i sekundi su razapeli Isusa Hrista na veliki petak?
 
Ljudi da li vi provaljujete kako nasi izmisljaju probleme i razloge i kako se pripremaju za incidente i secesiju u buducnosti? Jel vama to normalno? Mislite li da ce poginula omladina u takvom ratu zajedno sa Dodom zasluziti carstvo nebesko?
Izmišljeno je da je nelegitimni Nijemac nametnuo zakon u BiH? Drogiraš li se ti?
 
Potlačen od strane zapadnjaka koju nameću zakone narodu a ne Dodiku.
Kada bi zapadnjaci napravili izlazni korak iz Bosne, mi bismo automatski rasturili tu drzavu...Zato ga ne prave...A posto ga ne prave, izazivacemo mi probleme ovako...
 
Potlačen od strane zapadnjaka koju nameću zakone narodu a ne Dodiku.
Ne.

Privatna imovina je privatna imovina.

A država je upotrebljena za privatnu državu.
To ne pije ni izvorsku, ni hladnu, ni toplu, ni otrovanu vodu....

Dočekati sneg i zimu.
 
Kada bi zapadnjaci napravili izlazni korak iz Bosne, mi bismo automatski rasturili tu drzavu...Zato ga ne prave...A posto ga ne prave, izazivacemo mi probleme ovako...
Nije istina, postignut je dogovor o izmjenama izbornog zakona i čak je BiH dobila zeleno svjetlo za EU integracije i onda odjednom nepotrebno nametanje zakona i rušenje dogovora...
 
Ne.

Privatna imovina je privatna imovina.

A država je upotrebljena za privatnu državu.
To ne pije ni izvorsku, ni hladnu, ni toplu, ni otrovanu vodu....

Dočekati sneg i zimu.
Hajde dok te popuste ta narkotička dejstva pa ćemo diskutovati...
 
Kada bi zapadnjaci napravili izlazni korak iz Bosne, mi bismo automatski rasturili tu drzavu...Zato ga ne prave...A posto ga ne prave, izazivacemo mi probleme ovako...
Divljaci su divljaci....

A jagode, jagode.
 

Back
Top