Doc Holliday ponovo jaše

Grandfather:
biu sam vido samo iz satelita-cia snajka cia ili bese google earth :-D a za zelenog pojma nemam,nisam bas aktivan ovde pa i nemam pojma o toj qrcini.Doduse cuo sam pre nekoliko godina za jedan slucaj al je to bilo sa dzukcem :-D :-D :-D
Sta je ovde posredi?


Pa prosetaj topice koje je vispak postavio, pa vidi sta je danas popodne bilo elaborirano. :lol:
 
Pa to ceo dan pokusavamo da pronadjemo na svim vispakovim topicima i ustanovili smo zasigurno da je bila magareca *******, bosnjacko magare-nista po nacionalnoj osnovi da se razumemo. E sad primarijus veksla je otisao po vrbopuc da joj stavi na klejbezablu i da pokusa da odvali, ali bula ga ne pusta, mislim kurcinu. :lol: :lol: :lol:
 
Zanimljivo je zasto uvode jedan tako "nazadan" zakon divljeg zapada i koji razlog u pozadini.Mozda po sledecem scenariju:akcija-reakcija-solucija sto bi bilo puskaranje na sve strane-bunt protiv drzanja i nosenja oruzja-razoruzavanje amerikanaca.
To bi bio dobar uvod u totalnu demokratsku vlast velikog brata? :-D
 
:lol: :twisted: :twisted: mislim da bi neko mogo vrlo olako
dobiti po picci jer prekoreda upada u ordinaciju :lol: :lol: :lol:
jos jedna stvarcica ko je ispred kuce
parkiro jednog nervoznog brava
decak je svezan za kandalaber
za vlastito spolovilo u mrtvi cvor
vidi se samo cep od coca cole :lol: :lol:
 
ih da dobije po picci!!
U NAPREDNOM americkom drustvu to je prevazidjeno,imaju pumparice,uzije heklere i naravno jos cujvaju cuvene koltove Doc-a.Pa samo pogledaj popreko i bum :-D

Kazu da je Holivood direktno ostecen tim zakonom jer Vestern iz zanra igranog filma prelazi u dokumentarce :-D :-D
 

Back
Top