Dobrodosli u Hrvatsku: Stranom turisti naplatili votku-tonik skoro 3000 evra

2009-05-05-2093.jpg
 
SPLITSKA policija istražuje slučaj prevare, koju je prijavio 27-godišnji njemački turist. Prije tjedan dana završio je u splitskom klubu La Mirage. Popio je jednu votku tonik i račun platio karticom. Nakon par dana, neugodno iznenađenje. Otkrio je, naime, da mu je konobar s kartice skinuo - 20 tisuća kuna!

Nijemac je slučaj prijavio policiji. Tvrdi da je bio malo pripit, ali da je vrlo dobro znao što naručuje i koliko je popio. Upozorili su ga da je lažno prijavljivanje također kazneno djelo, ali on je ostao pri svom.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...-nijemcu-naplatili-20-tisuca-kuna/503581.aspx

-------------------------------

tako lijepo - tako blizu - tako OPLJACKANO z:D

To je taj hrvatski mentalitet - ukradi turistu koliko god mozes, a ostatak godine ne radi nista z:D

srecan put z:D

Nije da branim Hrvate ali nesto mi se cini da dnevno sa kartom mozes platit' do 500€. :roll:
 
Она и Вук Драшковић су ишли на исти курс енглеског. :lol:

izgleda da su ova matorka i vuk draskovic pohadjali isti TJECAJ engleskog :mrgreen:

tzv BROKEN ENGLISH z:D

Vuk je za nju Oksford besednik :hahaha::hahaha::rotf:
prepun tjub njenih gluposti...redak primer medijokriteta koji ispliva na površinu :dash:
 
Kako to ja vidim uvijek!!! I dje i kad i sto... Imam kartu od Hypo Alpe banke...

Pa to i kažem gde, kad i koliko...Na slipu koji štampa POS terminal vidi se samo zbirna cifra... Na računu koji dobijaš u kafani, prodavnici itd vide se artikli....Na listingu od banke ti piše da si u Guštima mora potrošio 500 eur, al se nevidi dal si je zubatac i pio Tvrdoš....:think:
 

Back
Top