Dobro jutro, dobar dan, laku noć i dobrodošli vol 10

Ljubinka je pisala ono što je želela i koliko je želela, onoliko koliko sam pratila ne znam da je nekoga ugrožavala svojim pisanjem.
Svako ima prava da piše ono što želi i misli da treba.
Nema ni nje, ni Mede.
Меда је опет @Neda и на форуму је.
 
Мени само глупости уносе нервозу а ја сматрам да оно што пишем нису глупости већ само мање популарно мишљење.
Али, то није мој проблем.
Можда и остали који пишу сматрају да то њихово није глупост, ко смо ми да судимо шта је некоме глупост, а шта важно или просто у томе ужива. Стварно губиш живце на бесмислене ствари. А чиниш да људима буде непријатно.
 
Можда и остали који пишу сматрају да то њихово није глупост, ко смо ми да судимо шта је некоме глупост, а шта важно или просто у томе ужива. Стварно губиш живце на бесмислене ствари. А чиниш да људима буде непријатно.
Ок. Више се нећемо виђати на Женама.
 
Većina tema koje dodju do 15.000 postova su besmislene,chat teme. Stvarno ne znam sta vam smeta bilo čije pisanje. Jednostavno ne čitaš,ne učestvujes. Nije ljubinka sama ispisala 15 000 postova,svi smo. Dozvolite sebi malo širine,život je ljepše i ugodniji kad ne očekujemo da svi budu onakvi kakvi mi želimo da budu
Nije sama, ali trećinu od tih 15 000 jeste. :lol:
 
Joj zendeli :lol:
Tema je zamrla onog momenta kad je Ljubinka pisala blog na temi
Pri tome je pokazivala nula empatije za bilo koga i bilo sta
Ona ju je i ugusila

Svi mi manje vise chatujemo ali isto tako komentarisemo, suosjecamo i savetujemo jedni druge dok je njeno pisanje bilo isključivo jednosmjerno
Ali ona nije tu već dugo,ne vidim uopšte razlog da ona bude tema.
 
Ono što me zanima čitam, ono što me ne zanima ne čitam i ne komentarišem.
Naravno da ne znam sve i nisam stručnjak za sve, nemam potrebe bilo kome nametati svoje mišljenje kao jedino ispravno. Tolerancija je neophodna, u svakodnevnom životu, na poslu posebno.

Energija, vreme i misli su ograničeni resursi kojima raspolažemo, treba ih pažljivo trošiti.
 

Back
Top