Dobro jutro, dobar dan i laku noć 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Onda je gradjena manekenski, kao...ja:andjeo: kod mojih skromnih 185 imam celi metar duge noge:eek:, prosecna duzina za muskarce preko 196...
Zato drugar Dadi sa njegovih 197 nosi isti broj farmerica 34/36.

...zgodnica nasa Majce...sa sve tom svojom visinom...
...da mnogo igra ulogu duzina nogu za prvi utisak, a nama zenama je ipak nesto lakse uvek postoje stikle:)

...i kad se vec hvalis velicinom farmerica ja sad nosim 28:brus:..samo ne mogu da utvrdim onu drugu cifru...
 
...zgodnica nasa Majce...sa sve tom svojom visinom...
...da mnogo igra ulogu duzina nogu za prvi utisak, a nama zenama je ipak nesto lakse uvek postoje stikle:)

...i kad se vec hvalis velicinom farmerica ja sad nosim 28:brus:..samo ne mogu da utvrdim onu drugu cifru...

To bi znaci bilo...konfekcijska 36:D ili Italijanska 38:aha:, postajes djevojcica u tim Crnimgorama...
 
To bi znaci bilo...konfekcijska 36:D ili Italijanska 38:aha:, postajes djevojcica u tim Crnimgorama...

....tako nekako, mada ja malo sumnjam u originalnost farmerica koje sam probala iako su tvrdili da jesu original italijanske...

....a za ovo drugo, nedavno sam srela drugara kojeg znam godinama, i malo me prvo gledao zbunjeno pa tek onda kaze, aa ti si,
kao nije me prepoznao, posle rekao ceri...da me je video i da sam se podmladila 10 godina.....ja sam na to prokomentarisala
muska posla....al i drugi komentarisu slicno....pa pocinjem da verujem :D

...sve mi ovde prija...al' zivot ne da da uzivam jos dugo u ovoj lepoj zemlji....:(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top