DOBRA MATORKA?

Captain Jack Sparrow:
Ja nikad nisam grdio matorke ! sto sam mnogo puta rekao !
Ja najvise volim matorke od 30-35 godinica ;-)
Matorka je relativan pojam,hm...za tipa od 22 je matorka ona od 35,za onog od 35 je ona od 45..pa sta sad...matorka moze imati i 35 ili 50 godina,sve zavisi sa kime se poredi......
Jack...cenim po tome da imas oko 25..he,he,....salim se,dobar ti je izbor...
 
dommino:
WOW,opijum....odakle ti snaga zenoooooo :shock: :shock: :shock:
Ma daj,.... ne mogu da verujem :!:

sta ne mozes da verujes, a , za godine, ma pojma ne znam oklen mi snaga :confused: valjda dobar metabolizam ;) 8-) ......eto npr danas, i kuvala i zimnicu spremala...ta sta da ti divanim, pekmez, ajvar i jos kolaci.....nedeljom nikako bez kolaca ;) a i mi Vojvodjanke smo ti vicne u kujni, ako ti ustreba neki recept samo kazi dete, znam da vi mlade danas i niste tako vicne u kujni, samo neka brza rana.....a to ne valja ;) 8-)
 
Aleksej_BASO:
PA to je vec previse.. :lol:

Mislim meni ne smetaju godine ali 60... :shock: Jel mogu da otkazem onaj poziv na kafu...? :P

Ta ne boj se dete, sta si se sokno, to si ti pobrko poziv za kafu, mora da te neko devojce pozvalo :D ajd' sad begaj, nemo mi samo smetas, moram da spremam zimnicu....trci sad brzooooooooo, da te ne ceka devojcica 8-)
 
Najbolja matorka je za mene žena od 45+ koja zna i kada treba da stane i kada da nastavi, kada da se prepusti a kada zagusti :lol: Naravno to ide prema godinama al po meni su prava mera godine kada sve može opušteno ;)
 
opijum:
Ta ne boj se dete, sta si se sokno, to si ti pobrko poziv za kafu, mora da te neko devojce pozvalo :D ajd' sad begaj, nemo mi samo smetas, moram da spremam zimnicu....trci sad brzooooooooo, da te ne ceka devojcica 8-)


Jes vala toliko me klinke spopadaju da im ni imena ne znam.... :lol:


Meni su ipak mnogo bolje tete... :lol: :P Ali oko 35-40...

Nekako su mi toplije! :):) Bolje me razumeju... :)
 
crna_mamba:
1308.jpg

evo kako treba da izgleda dobra matorka.:)..bez obzira na godine..
Dobra slika...za matorku... ako uopste ovo jeste....
Da sam mator zeleo bi ovakvu matorku pored sebe...
 
opijum:
Sto rece komsinica-----dobar ti izbor :lol: nisi ni ti bas od juce......ili ----prekjuce 8-) jes' da si malo zaboravan, al' ajd' da ti se oprosti :lol: :lol: :lol:
Zarad mojih kvaliteta moze mi se malo progledati kroz prste kad negde malo zaskripim :roll: a i zaboravan sam za sve sem za ono sto me jako interesuje ... posledice godina pod Slobom ... tada sam morao da zaboravljam da nebi poludeo.... :evil:
 
Captain Jack Sparrow:
Zarad mojih kvaliteta moze mi se malo progledati kroz prste kad negde malo zaskripim :roll: a i zaboravan sam za sve sem za ono sto me jako interesuje ... posledice godina pod Slobom ... tada sam morao da zaboravljam da nebi poludeo.... :evil:

Pa, jes' od otog doba smo svi postali zaboravni, imas ti pravo, a i kapetan si-----sto jes-jes' ;)
 
blizance:
Viiiidim ja da starosna granica za DOBRU MATORKU,rassssttteee!!!
Imam ja jos da gazim,mozda i budem DOBRA ko ce ga znati???

Ти си потаман :) У цвету си младости а најбоље ти тек долази. Сада си у најбољим годинама за неке си старка (не маторка) а за неке си пилетина. Тако да сада можеш да бираш. ;)
 

Back
Top