Dobra devojka - losha devojka....

Ih sad. Nikad se nisi napalila (pritom mislim napalila :D) na glupog ili neobrazovanog muskarca?
Dobro, mozda nisi. Ja jesam. I stvarno me ponekad bilo briga je l tip procitao knjigu u zivotu ili sta radi u zivotu jer ga nisam ocenjivala kao potencijalnog nego sam prosto u stanju da se prepustim trenutnom porivu.
Cini mi se da, gde krene razmisljanje o tim stvarima, to vise nije nesto trenutno nego se vec tu razmislja o mogucoj buducnosti.
I onda se upropasti cela poenta kres seme :lol:.
 
Ih sad. Nikad se nisi napalila (pritom mislim napalila :D) na glupog ili neobrazovanog muskarca?
Dobro, mozda nisi. Ja jesam. I stvarno me ponekad bilo briga je l tip procitao knjigu u zivotu ili sta radi u zivotu jer ga nisam ocenjivala kao potencijalnog nego sam prosto u stanju da se prepustim trenutnom porivu.
Cini mi se da, gde krene razmisljanje o tim stvarima, to vise nije nesto trenutno nego se vec tu razmislja o mogucoj buducnosti.
I onda se upropasti cela poenta kres seme :lol:.

Pazi kad nisam. :confused: Nije mi bitno obrazovanje ali inteligencija jeste.
Ne, nije suština u pročitanoj knjizi, nego o onom "nečem" u tonu razgovora.
Ybg, možda ne greše kad kažu da sam komplikovan igrač... ali volim komplikovane suigrače.:lol:
 
Ih sad. Nikad se nisi napalila (pritom mislim napalila :D) na glupog ili neobrazovanog muskarca?
Dobro, mozda nisi. Ja jesam. I stvarno me ponekad bilo briga je l tip procitao knjigu u zivotu ili sta radi u zivotu jer ga nisam ocenjivala kao potencijalnog nego sam prosto u stanju da se prepustim trenutnom porivu.
Cini mi se da, gde krene razmisljanje o tim stvarima, to vise nije nesto trenutno nego se vec tu razmislja o mogucoj buducnosti.
I onda se upropasti cela poenta kres seme :lol:.
Користите нешто као ''говор тела'', без речи..:D

Постоји још један форумаш који заговара ту теорију.. беше ли то Психолог..:think:
 
Ja sam uvrnuta...:lol: ..ne razmisljam uopste o tome niti druge devojke stvrstavam medju dobre ili lose...a ako vec sretnem neku "losu" ja kazem da je caknuta...:lol:

Zadovoljna sam sobom pa bila losa ili dobra...ali dok sam zadovoljna znaci da sam jako dobra i da ne bi nista da menjam...:lol: :p
 
Stvarno? Cak i za povrsno privatavanje? Meni nije bilo bitno za te stvari, ali stvarno.
A znate sta je najinteresantnije? Kad izuzetno inteligentnog i obrazovanog muskarca tretirate kao komad mesa :mrgreen:. Ali samo kao komad mesa. Bez obzira sto imate da kazete svasta o baroku, savremenoj umetnosti i ekonomiji Burme.
Sad mi palo nesto na pamet. Da bi nekog tretirala kao meso, moram i ja tako da se ponasam. I meni je to u redu :D. Koliko ste u stanju da se izrazavate samo telom a zaboravite na sopstvenu pamet, obrazovanje, uspesnost i zelju da komunicirate na odredjenom nivou?

(Sta znaci mentalno superioran? U odnosu na koga?)
 
eh, žene..
najlepši muškarac (možda) koga sam videla uživo,
a svakako najlepši koga sam imala prilike da.. dodirnem
je bio tako fenomenalno glup.. čak možda ne ni glup, nego kao da mu je neki deo ličnosti falio, ne umem da objasnim..
mislim, i dan danas se stresem kad ga se setim.. sve je na tom čoveku bilo lepo.. lice čak ničim nije odavalo tu unutrašnju prazninu, telo vitko, kao izvajano, čak i.. znate..

kako tome da odoliš?
 
Stvarno? Cak i za povrsno privatavanje? Meni nije bilo bitno za te stvari, ali stvarno.
A znate sta je najinteresantnije? Kad izuzetno inteligentnog i obrazovanog muskarca tretirate kao komad mesa :mrgreen:. Ali samo kao komad mesa. Bez obzira sto imate da kazete svasta o baroku, savremenoj umetnosti i ekonomiji Burme.
Sad mi palo nesto na pamet. Da bi nekog tretirala kao meso, moram i ja tako da se ponasam. I meni je to u redu :D. Koliko ste u stanju da se izrazavate samo telom a zaboravite na sopstvenu pamet, obrazovanje, uspesnost i zelju da komunicirate na odredjenom nivou?

(Sta znaci mentalno superioran? U odnosu na koga?)


A kako da zaboravis sebe...prvo Ti pa onda svi drugi...a ako vec zaboravis ko si , sta si....itd ostaje gorak ukus u ustima....ne bih se upustala u tako nesto....
Ja sam ipak ja...

Samo sa sebi slicnim mogu da zaboravim na sve...
 
Stvarno? Cak i za povrsno privatavanje? Meni nije bilo bitno za te stvari, ali stvarno.
A znate sta je najinteresantnije? Kad izuzetno inteligentnog i obrazovanog muskarca tretirate kao komad mesa :mrgreen:. Ali samo kao komad mesa. Bez obzira sto imate da kazete svasta o baroku, savremenoj umetnosti i ekonomiji Burme.
Sad mi palo nesto na pamet. Da bi nekog tretirala kao meso, moram i ja tako da se ponasam. I meni je to u redu :D. Koliko ste u stanju da se izrazavate samo telom a zaboravite na sopstvenu pamet, obrazovanje, uspesnost i zelju da komunicirate na odredjenom nivou?

(Sta znaci mentalno superioran? U odnosu na koga?)
Чуј комад меса. Када би ми требао комад, не би ме било брига да ли је од меса, пластике или од чега се оно беше прави ''онозаоно''..:mrgreen:

Супериорнији у односу на мене - не. Волим равнотежу. :)
 
Чуј комад меса. Када би ми требао комад, не би ме било брига да ли је од меса, пластике или од чега се оно беше прави ''онозаоно''..:mrgreen:

Супериорнији у односу на мене - не. Волим равнотежу. :)

O komadu mesa smo i poceli. Tj poceli smo od kres seme :D.
Ovo sve se ne odnosi na vezu (kod mene).
 
A kako da zaboravis sebe...prvo Ti pa onda svi drugi...a ako vec zaboravis ko si , sta si....itd ostaje gorak ukus u ustima....ne bih se upustala u tako nesto....
Ja sam ipak ja...
jesi ti ti,
ali svi mi funkcionišemo na različitim nivoima.
nije tu u pitanju zaboravljanje sebe, nego davanje prednosti svom telesnom u trenutku dok se telesnim baviš. ja moram da priznam da ima trenutak kad sam žena, možda čak i ženka i ništa više. ima trenutaka kad sam dete. ima (mada retko=D ) trenutaka kad funkcionišem samo intelektualno.
 
Pa ti si i tvoje telo sa svim svojim nagonima, porivima i slicnim. Nisi samo glava valjda.


Ne znam dal je ovaj post meni upucen...ali..sve sam to nabrojano + glava....ne "odvajam" glavu od emocija...ja sve to trazim u jednom komadu..:lol:.tj. ne mogu da budem sa nekim ko nije na mom "nivou" u bilo kom smislu, pa i da je najlepsi na svetu...
Time bih izdala sebe, jer ja nisam kao taj komad mesa..:lol:
 
jesi ti ti,
ali svi mi funkcionišemo na različitim nivoima.
nije tu u pitanju zaboravljanje sebe, nego davanje prednosti svom telesnom u trenutku dok se telesnim baviš. ja moram da priznam da ima trenutak kad sam žena, možda čak i ženka i ništa više. ima trenutaka kad sam dete. ima (mada retko=D ) trenutaka kad funkcionišem samo intelektualno.

Dajem ja prednost samo telesnom ali ne sa bilo kim....jbga kad biram....
 
O komadu mesa smo i poceli. Tj poceli smo od kres seme :D.
Ovo sve se ne odnosi na vezu (kod mene).
Па каква је онда разлика да ли је месо или пластелин?
Може бити и серијски убица са све својим телом, нагонима и поривима? :lol:

Мораш макар сама да му пришијеш неке особине, ако их већ не познајеш..:)
 
Stvarno? Cak i za povrsno privatavanje? Meni nije bilo bitno za te stvari, ali stvarno.
A znate sta je najinteresantnije? Kad izuzetno inteligentnog i obrazovanog muskarca tretirate kao komad mesa :mrgreen:. Ali samo kao komad mesa. Bez obzira sto imate da kazete svasta o baroku, savremenoj umetnosti i ekonomiji Burme.
Sad mi palo nesto na pamet. Da bi nekog tretirala kao meso, moram i ja tako da se ponasam. I meni je to u redu :D. Koliko ste u stanju da se izrazavate samo telom a zaboravite na sopstvenu pamet, obrazovanje, uspesnost i zelju da komunicirate na odredjenom nivou?

(Sta znaci mentalno superioran? U odnosu na koga?)

Nikad ne tretiram muškarca kao komad mesa. Onda je to, možda, i odgovor na tvoje pitanje ("koliko ste u stanju da se izražavate...?"). Ali, izražavanje telom nikad nije samo ... hm.. telesno, nikad samo na tom nivou. Pogledaš nekog u oči, i šta vidiš tamo? Ako vidiš tupost, prazninu... ne vredi telo.
***, kad ste me povukle za jezik - volela sam "lošeg" muškarca (inteligentnog, lepog tela, ali vrlo "problematičnog" mentalnog sklopa), i mogla sam da biram da li ću ga posmatrati samo kao meso, ili kao mozak... a nisam imala čak ni tu potrebu. Sjajno smo komunicirali i na jednom i na drugom nivou. Jedno nije isključivalo drugo. Štaviše.
Ali, to je moje polazište, naravno.
 
je bio tako fenomenalno glup.. čak možda ne ni glup, nego kao da mu je neki deo ličnosti falio, ne umem da objasnim..mislim, i dan danas se stresem kad ga se setim.. sve je na tom čoveku bilo lepo.. lice čak ničim nije odavalo tu unutrašnju prazninu, telo vitko, kao izvajano, čak i.. znate..

kako tome da odoliš?
sretala primere... meni je to lako, cim uocim ovo boldovano... ti lepi a tupavi ili praznjikavi muskarci su mi kao neki lepo ukraseni predmeti... nemam nikakav odnos prema njima, o privlacnosti da i ne govorimo... mislim, meni pre nekog prvog seksa uvek dodje prvi razgovor... a razgovor moze da bude leden tus. obicno i jeste.

(da ne bude da ne cenim lepo telo - cenim - i to vec nekoliko godina svakodnevno... ali, jebi.ga, to me u.sralo sto je i zgodan... volela bih ga i bio bi mi privlacan i da nije...)
 
sretala primere... meni je to lako, cim uocim ovo boldovano... ti lepi a tupavi ili praznjikavi muskarci su mi kao neki lepo ukraseni predmeti... nemam nikakav odnos prema njima, o privlacnosti da i ne govorimo... mislim, meni pre nekog prvog seksa uvek dodje prvi razgovor... a razgovor moze da bude leden tus. obicno i jeste.

(da ne bude da ne cenim lepo telo - cenim - i to vec nekoliko godina svakodnevno... ali, jebi.ga, to me u.sralo sto je i zgodan... volela bih ga i bio bi mi privlacan i da nije...)
:) :) :)
 
Па каква је онда разлика да ли је месо или пластелин?
Може бити и серијски убица са све својим телом, нагонима и поривима? :lol:

Мораш макар сама да му пришијеш неке особине, ако их већ не познајеш..:)

Uuuuu, serijski ubica, to bi bilo interesantno :D.
Plastelin...valjda ima razlike izmedju zivog coveka i plastike, majku mu?
Da probam da objasnim. Ne zagovaram kres varijante ali pokusavam da odvojim kres varijantu od veze i sta to dvoje razlikuje (slozicete se da ima razlike).
Strast ne mora da se rodi u glavi, to moze da bude reakcija tvog tela na necije. To ne mora biti savrsen izgled ali je nesto sto te privuce. Mene ne mora inicijativno da privuce inteligencija ili necija licnost a ovo je najiskrenije sto mogu da kazem. I smatram da je telo od punopravne vaznosti u odnosu na glavu, osecanja i licnost. Ne mislim da je ruzno tretirati nekog kao "meso" i ne mislim da je to neko spustanje na nizi nivo. Naravno da ne bih mogla da prozivim zivot sa nekim samo na tim osnovama, ali cenim i svoja iskustva koja su bila cista strast i nista vise od toga.
Osim toga, seks je dobar a ne los i mislim da vecina stavova proizilazi iz toga da je sam seks nesto nisko, da je telo samo po sebi nizeg ranga ako se ne upari sa glavom i licnoscu pa su nam stalno potrebne nekakve nadogradnje na sam cin.
Nadam se da nikog nisam ovim uvredila, ali to je kako ja vidim stvari.
 

Back
Top