DOBAR DAN! DA LI STE SE DANAS OKUPALI?

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
CaLiMeRo:
inspirion:
Ala ste damice....
Zao mi je za trudnice,ali ti ljudi mozda nemaju vremena ni novca da bi se istusirali...

E Inspirione, nemoj te fore.
Verujem da pajamaca nije govorila o ubogim skitnicama što spavaju pod mostom, nego o ljudima u banci, pošti itd...

Meni se od neprijatnih mirisa povraća. Bukvalno. Nebrojeno puta sam izašla iz busa ili neke zagušljive čekaonice da ne bih povratila. :roll:


hehehe - kad bi bili iskreni, rekli bi
leti jednom
zimi malo ređe
:D

btw. to, kad tako BESRAMNO dignu ruke se zove
"vidi, uključio klimu" :lol:

pridružujem se fujevima, dakle 8)
iz istog razloga ne putujem autobusima (međugradskim), jer sediš tesno pribijen uz nekog, najčešće dosadnog, koji ne smrdi nego KISI, i ćega mu kise....aaaa... :twisted: a preko svega ĆIRILICA kojoj ni najjače odvrnut zvuk na diskmenu ne pomaže :cry:


eeee, patriote!

ah, da - što se ne prebacite iz pošti u banke? Većina ima klimu, i ništa se ne oseća u njima.
 
sanja:
inspirion:
:lol:

A kad vidis nekog matorog komunistu kako zadovoljno se oblizuje sto sedi.Dok se raja gura....Ti su mi za odstrel.

i jos sedi na mestu gde je nalepnica "rezervisano za trudnice i osobe sa decom". ja stojim i ne verujem. onda me pita sta se iscudjavam.(jutros u 17)
jedino sto sam komentarisala je da je super sto je u tim godinama trudan. razumem ga zasto mu ne prija cimanje.

Ako nece da ustane,digni ga.
Ne mogu da verujem :shock:
 
Joooooojjjjj ne spominjite mi sve ovo... :roll:
Putovanje Beovozom do BG je avantura sama za sebe!!!
Posto cesto idem u BG na neke preglede treba mi nekih 40-60min do Karadjordjevog parka...puhhhhh :P :evil:
Provalio sam foru...
Uzmem parce tkanine natopljene nekim mirisom obmotam oko prsta i na nos...DRUGACIJE NE MOZE!!!
Takodje se trudim da apelujem na ljude svojstveno teenagerima...Kupio sam one extra fat markere za tagiranje pa uvek u javnom prevozu napisem na prozoru, sedistu ili vratima: LJUDI KUPAJTE SE!!! :oops: :x
 
E pa moram da se prikljucim temi, jer dosadno mi je samo da citam sta pisete :D
Dakle, juce ujutru, putujem ja tramvajem (sedmicom) ka Bulevaru, a ljudi milion – neverovatno!!! Prvo poceh da se preslisavam koji je dan, otkud u 10h toliko ljudi, no pomirih se sa ’mirisnom’ sudbinom (ponekad mi i nedostaju kise, hladno vreme i sl., samo zbog ovakvih stvari). Usla sam na treca vrata, blizu one harmonike (tu mi je uvek najudobnije, svi se nesto guraju kod vrata), ali ne vredi, jutro je toplo, a opojni mirisi svuda oko mene. Uhvatili se za shipke, a mirisi se samo shire. Htela sam da se ugusim. Okrenem glavu na jednu stranu, a ono smrdi covek neverovatno (znoj + neki alkohol), okrenem glavu na drugu stranu, a tamo neka dva cigancica. Uh, nisam znala sta da radim. Krenem ka prozoru, malo da udahnem svezeg vazduha, no, nema sanse, stala neka zena, malo bucmastija, a ona isto smrdi na znoj. I pokusah da nadjem izlaz u svojoj majici, naslonih nos na svoj rukav (koji hvala Bogu uvek mirise na Lenor), uspela sam par sekundi da upijem taj miris, no ovi mirisi sa strane kao da su ga ’gusili’, a i mene isto tako. Na zalost, nije vredela ni moja majca, vec samo zelja da sto pre stignem na utvrdjeno mesto.
Kako kaze Shinoda: „Uzmem parce tkanine natopljene nekim mirisom obmotam oko prsta i na nos...DRUGACIJE NE MOZE!!!“, ali ne deluje ni to u ovim toplim danima!!!

Ne znam da li je toliko u pitanju (ne)redovna higijena, ali ono sto sigurno znam je da postoje ljudi koji bez obzira kupali se ili ne imaju sto zbog ishrane, sto zbog hormona ili sta vec, zaista tezak miris koze (drug, za koga zaista znam da bas vodi racuna o higijeni, uvek kada dodje leto pocne uzasno da se oseca, cak i par minuta nakon tusiranja)...
U svakom slucaju slazem se sa pocetnom parolom i nazivom ove teme! :wink:
 
sanja:
fora je sto sam trudna, pa ako mi neko zasmrdi mogu da povracam u busu bez blama. stojeci naravno, sedista cuvaju penzosi.
Stvaro se iznerviram kad cujem nesto ovako. Moja zena se skoro porodila i odmah zamisljam nju u toj situaciji. Ja sam je doduse vozio kolima kad god mogu, sve ukupno jednom je isla autobusom, ali reci cu ti sto i bih i njoj rekao. Ne vredi se sa stokom objasnjavati. Jedino sto mozes je da ga zamolis da ustane jer si trudna i nije ti lako da stojis. Stoka mozda nije ni primetila da si trudna. Probaj fino, mozda upali.
 
meni smeta sto se prozori ne otvaraju, ne vozim se tako cesto, a i kad se vozim nije spic, ali desavalo mi se, guzva, toplo, a odskrinut jedan prozorcic. onaj gornji zaptiven. e to ne razumem bash. mada mozda covek ogugla od ceste voznje pa ne obraca pazhnju, mozd ani ja ne primetim to svaki put.
a sto se ne organizujete pa se vozite nekako kolima ako ste iz istih deova grada. mada to bi neko vec uradio
 
citam vase postove i pitam se da li ste ikad bili u sitaciji da vam smrdi neko blizak? ja jesam pa nisam znala sta da radim. MOja dobra drugarica ``midi`` i to ne primecuje. Jos prica o parfemima, ne voli kopije samo originale :?: Ja u cudu, ne znam sta da kazem. Na civiluku joj visi jakna a ceo hodnik mi usmrdela!!! Ali, dobre smo vec godinama, nije los covek, draga mi je ....ali. I sta sad? Otvorim prozor i malo se odmaknem :wink:pa se slatko ispricamo o tome kako ljudi smrde :lol:
 
pop2005:
citam vase postove i pitam se da li ste ikad bili u sitaciji da vam smrdi neko blizak? ja jesam pa nisam znala sta da radim. MOja dobra drugarica ``midi`` i to ne primecuje. Jos prica o parfemima, ne voli kopije samo originale :?: Ja u cudu, ne znam sta da kazem. Na civiluku joj visi jakna a ceo hodnik mi usmrdela!!! Ali, dobre smo vec godinama, nije los covek, draga mi je ....ali. I sta sad? Otvorim prozor i malo se odmaknem :wink:pa se slatko ispricamo o tome kako ljudi smrde :lol:
a da joj kazesh da smrdi ???
 
xpajamacax:
imala sam nervni slom :evil:
prvo sam isla nesto do grada busom,i jedva sam disala od opojnih mirisa nasih sugradjanki :evil: naravno i sugradjana,ali zene su me zapanjile!
sve to nosi neku sintetiku pa ko ziv ko mrtav :shock:
onda sam otisla u banku i stajala u redu iza jedne opasno picnute smrdljuse!
da bi usao neki covek nesto da pita...i ostavio trag :evil:
posle sam isla u postu i htela da povratim,em ustajao vazduh,em ga svakomalo neko ''osvezi''....
resila sam da odstampam kratko i jasno pitanje i da ga polepim po gradu!
mislite li da ce da pomogne?
kako se izboriti sa sve opstom nehigijenom?
pa ako ima love za versace cvike,zar ne moze da kupi deo?

dakle
DOBAR DAN! DA LI STE SE DANAS OKUPALI?
ILI IMATE NEKU PAMETNIJU IDEJU DA NAPISEM?
Božeee!!!Pa,zašto bi se kupali,nije valjda danas nedelja!??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top