DOBAR DAN! DA LI STE SE DANAS OKUPALI?

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
majcheki:
betty jel stvarno ono za žabe? Ja sam se kupala na adi, idem tamo godinama sa društvom, nikada nisam navukla ni jednu infekciju a imam baš, baš osetljivu kožu. Šta više ne retko viđam mame sa malim bebcovima ''zakačenim'' oko vrata kako ulaze... pa ono...

jeste!
frog.jpg



ovo bebcovu ne stane u ćega :mrgreen:
 
inspirion:
Ala ste damice....

Zao mi je za trudnice,ali ti ljudi mozda nemaju vremena ni novca da bi se istusirali.Mislite da samo vi znate sta je higijena?

Najveca glupost :shock: koju sam ikada cuo u svom zivotu. Pa valjda kad covek ustane iz kreveta prvo pogleda sebe u ogledalo kako izgleda, valjda se operu zubi, istusira, namesti frizura ili opere kosa, posto neki izlaze na ulicu masne kose kao da su cedili mast sa iste itd.... To je osnovna i elementarna kultura, za to nije potrebno neko vreme pola sata u vrh glave.
 
sanja:
inspirion:
:lol:

A kad vidis nekog matorog komunistu kako zadovoljno se oblizuje sto sedi.Dok se raja gura....Ti su mi za odstrel.

i jos sedi na mestu gde je nalepnica "rezervisano za trudnice i osobe sa decom". ja stojim i ne verujem. onda me pita sta se iscudjavam.(jutros u 17)
jedino sto sam komentarisala je da je super sto je u tim godinama trudan. razumem ga zasto mu ne prija cimanje.

Neki od njih ne mogu dupe da pomere kad udjes sa malim detetom i milion puta mi se desavalo da mi ustaju mladji ljudi kako bih mogao sa sestricom da sednem. Pritome te gledaju kao da su pali s Marsa. Nisu oni sa ove planete, a kamoli iz ovoga grada, a kad su oni u pitanju onda vicu na nas mlade kako smo smo nevaspitani ....
 
Na žalost, nema leka. Jedino možda još možeš da istreniraš sebe da prosto zažmuriš na sve te gluposti, da mirišiš svoj rukav i gledaš kroz prozor.

Ja ne idem više prevozom, to je ona druga, teža mogućnost... Prelazim 5-6km pešaka posle posla svakog dana. Raščistim misli i održavam kondiciju :wink:
 
buranijaTheOne:
Eeeeee..... :x :x :x :x :x :x
Promeni ja mail u profilu....
BOLjE DA NISAM

I neda mi da se ulogujem pod buranija.....

pa nema veze sto si promenio mejl,ides tamo negde na opciju "zaboravio sam sifru" ili tako nesto,onda ti posalju mejl na adresu sa novom sifrom u vidu nekih slova i brojeva,ti je aktiviras preko mejla,i onda je promenis iz profila.i ja sam nesto menjala mejl ranije ali i dalje imam isti nick.ajde vracaj buraniju!!! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top