Đukanović najavio povlačenje sa svih funkcija

Ма где сме да абдицира,
поступци против њега пред италијанским Судовима су у мировању док му не истекне мандат ....
Па још кад га нагазе Хрвати за Пуканића ....

Може му се врло лако десити да промени резиденцију ...

Примиће га у Колумбији за БоСС - а ....

Сви поступци који се воде и који би се могли водити против људи са толико пара су потпуно ирелевантни. Прво они ставе на страну пар мил..... за вађење, а онда наставе даље....,
а не би ме чудило пошто се овде уопште немају посла са глупим човеком..., да оде да у миру троши зарађено.

И још једну илузију треба разбити. То што Мило не сме, не постоји.
 
Djukanović najavio povlačenje sa svih funkcija
Vesti - Svet | Tanjug | 10 decembar 2009

Crnogorski mediji prenose danas tvrdnje premijera i predsednika Demokratske partije socijalista (DPS) Mila Djukanovića da će krajem godine započeti povlačenje sa svih državnih i partijskih funkcija.

Podgoričke "Vijesti" pišu da Djukanović namerava o tome da razgovara sa najbližim partijskim saradnicima i užim vrhom koalicionog partnera DPS-a, Socijaldemokratskom partijom čiji je lider predsednik crnogorskog parlamenta Ranko Krivokapić.

Povlačenje iz političkog i partijskog života aktuelizovao je sam premijer u nedavnom intervju britanskoj agenciji Rojters, podseća list. On je uoči predaje Upitnika Evropske komisije komesaru za proširenje Evropske unije Oliju Renu juče u Briselu rekao da očekuje da će Crna Gora naredne godine dobiti status kandidata.

Djukanović je tada rekao da se nada da će Crna Gora okončati pregovore sa EU za tri godine, ali da on ne namerava da toliko dugo ostane na premijerskoj funkciji jer, kako je rekao, smatra da nije neophodno da ispuni ceo premijerski mandat. On je podsetio da je politici dao dovoljno, više od dvadeset godina života.

"Vijesti" prenose jednog od Djukanovićevih najbližih saradnika koji je, kako se navodi, u neformalnom razgovoru s novinarima rekao da misli da će premijer,ako se bude povlačio, to učiniti pre Kongresa partije koji je planiran 2011. godine.

sto mi zao crnogoraca. izgubice status najgore zemlje na svetu po pitanju demokratije.
al ja u to ne verujem. mislim da ce milo da se preseli u beograd i da bude premijer i presednik i car i kralj i monarh.......u srbiji ................jer u crnoj gori nema vise sta da se pljacka. sve je pokupio.
 
dzabe se licimuri , sitne duse i ostali luzeri nadaju i ako se formalno povuce, Gospodar ce i dalje biti glavni:super:

Не, ја мислим да му је дошао КРАЈ и да ће врло лоше завршити и он и његов брат и његово друштвенце које је опљачкало ЦГ... досетиће се ваљда и ти луди Црногорци о чему се ту ради...
 

Back
Top