ЂИЛАС ТЕЖАК 1,2 МИЛИЈАРДЕ ЕВРА

Не знате ви какав је све бизнис Господар Пилона могао да развије перући прозоре. Можда је неки директор једног дана приметио симпатичног младића како пере прозоре на његовој канцеларији and the rest is history...
 
Ako informacije cure, a izgleda da je to slucaj, neka to urade bar sa stilom. Ako informacije cure iz tih nekakvih novih "timova za borbu protiv korupcije i kriminala", onda od tog posla nema nista.
Samo se dize buka na jednoj strani da bi se nekako pokrila original dosledna DS politika prema KiM (a mozda cak i gora).

Djilas nece da bude smenjen barem mesec dana posle zavrsenog posla oko KiM. Necu da se kladim jer mi to nije obicaj, ali tako mi se cini. Ima neko bolji predlog?
Đilasa ima najdalje do božića... zar neko misli da će Vlada da gleda kako je Đilas ruši s pozicije gde je sada, nikako...pa njega jedino drži, za sada PUPS, a jasno je šta je PUPS...

Srbija nije odgovorna što je Đilas tu gde jeste, beograđani su gurnuli prst u oko ostatku Srbije birajući mafijaša...
 
Đilasa ima najdalje do božića... zar neko misli da će Vlada da gleda kako je Đilas ruši s pozicije gde je sada, nikako...pa njega jedino drži, za sada PUPS, a jasno je šta je PUPS...

Pa kojom sargarepom ce onda da masu, da prikriju kosovsku politiku koja malo lici na DS a malo na LDP ?
Ja ne vidim nijedno drugo resenje. Mnoge smene su vec napravili.
Cak i u tom slucaju - hoce li da ostave radove na prilaznim putevima Ada mostu - napola zavrsenim? Jel ce da ih prekinu, obore tendere itd.?
 

Back
Top