ЂИЛАС ТЕЖАК 1,2 МИЛИЈАРДЕ ЕВРА

РТС плус, БУС плус, све су то исте комбинације, укапирао или треба да ти цртам? А тражиће повереник и од малог Влаховића информације убрзо, не брини ти ништа...:)

Aha... Vlahovic Junior, moja omiljena tema... Unuk narodnog heroja Veljka Vlahovica - koji nema nikakve veze sa ministrom. Nisi pitao, ali znam da te zanima :)
 
Aha... Vlahovic Junior, moja omiljena tema... Unuk narodnog heroja Veljka Vlahovica - koji nema nikakve veze sa ministrom. Nisi pitao, ali znam da te zanima :)

Ајде, онда ми објасни како је са 500 евра оснивачког улога и нула динара промета на рачуну добио толики посао?
 
Da li se bune zato sto Djilas ima - ili zato sto i njima nije dao malo? :roll:


Mislim, Kurir... koji se na sav glas dere da ce da 'apse Miskovica, pa ovaj lepo zbrise na Kipar. Bas su nam pomogli, bas, bas... :roll:

U Djilasovim dzepovima su moje i tvoje pare. Djilas je osnovao 2003 firmu sa 1000 evra koje je pozajmio u Ceskoj. Nije imao nista a danas ima milijarde.

Preko Djilasovih firmi su pokradene pare iz gomile javnih preduzeca preko stetnih ugovora. Nakon toga su ta preduzeca gubitasi i njihovi gubici se pokrivaju iz budzeta kojeg mi punimo.

Zbog ovakvih lopova pohlepnih kojima nikada nije dosta -kao sto je Djilas , nasa deca nemaju hleba.
 
Пре само пар месеци је имао ''само'' 700 милиона.Значи,Бус Плус вреди 500 милиона?

Ma nije to nista, ovde se brojevima barata po principu 'ko da vise'. Podaci? To je manje vazno.
Uostalom, ako je to bio bruto promet firmi, gde Djilas ima udeo, koliki je njegov deo? Koliki mu je profit bio posle svih troskova?

Djilas je opljackao zloupotrebljavajuci polozaj oko 1, 8 milijardi evra .....
 
Ајде, онда ми објасни како је са 500 евра оснивачког улога и нула динара промета на рачуну добио толики посао?

Nista novo, mutljavina koja je prolazila i pre. Sa 500 evra su osnivane televizije koje su dobile frekvencije - a BK televizija nije prosla (2006. godine)

Stara mutljavina - novi primer.

Slozicemo se da je sistem vrlo mutan, to nema spora. Malo se sporimo oko toga od koga da se krene.
 
Nista novo, mutljavina koja je prolazila i pre. Sa 500 evra su osnivane televizije koje su dobile frekvencije - a BK televizija nije prosla (2006. godine)

Stara mutljavina - novi primer.

Slozicemo se da je sistem vrlo mutan, to nema spora. Malo se sporimo oko toga od koga da se krene.

Лаку ноћ...:)
 
U Djilasovim dzepovima su moje i tvoje pare. Djilas je osnovao 2003 firmu sa 1000 evra koje je pozajmio u Ceskoj. Nije imao nista a danas ima milijarde.

Preko Djilasovih firmi su pokradene pare iz gomile javnih preduzeca preko stetnih ugovora. Nakon toga su ta preduzeca gubitasi i njihovi gubici se pokrivaju iz budzeta kojeg mi punimo.

Zbog ovakvih lopova pohlepnih kojima nikada nije dosta -kao sto je Djilas , nasa deca nemaju hleba.

Iha... 2 milijarde... To nove godine ima da ima 3 :roll:
Ako mozes, drzi se podataka.

Cena hleba se odredjuje na republickom nivou, kao i cena grejanja, kao i mnoge druge stvari. Prema tome, nemoj da gadjas Djilasa za ono sto radi republika.
 
Meni je samo dosadilo da smenjivanje Djilasa traje duze od serije Kasandra. Ako hoce da ga smene - neka ga vec jednom smene. Ako hoce da mu sude - neka ga bar optuze za pocetak.

To bi bilo delovanje... Ali to je republickoj vlasti sasvim stran pojam. Ja optuzujem za necinjenje.

ma ovde mislis nekog briga dal je i ko je gradonacelnik beograda.

ali ne mozemo da dozvolimo da se raznorazni djilasi miskovici i ostala mafija bogati na nesreci i pljacki naseg naroda.

jer to vredja nasu inteligenciju.
 
НАЋИ ЋЕ ЊЕГА МИСТЕР ВУ...
attachment.php
Normalno! Nije valjda da sumnjas :eek:
 

Back
Top