Divlja vožnja

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
42.412
Podstaknut prizorim iz mog bloka. Lik seo u auto i odvalio brzinu, presekavši opasnu krivinu unutar bloka.
Da li ima potrebe za tim i koji je motiv u pitanju?
Koji je razlog trubiti vozačima koji se ponekad zbune u saobraćaju pa naprave manji zastoj?
Da ne pričam o blinkanju dugačkih svetala na autoputu sa ciljem da se iz leve trake skloni neko ko ne ide 160 na sat?
 
Podstaknut prizorim iz mog bloka. Lik seo u auto i odvalio brzinu, presekavši opasnu krivinu unutar bloka.
Da li ima potrebe za tim i koji je motiv u pitanju?
Koji je razlog trubiti vozačima koji se ponekad zbune u saobraćaju pa naprave manji zastoj?
Da ne pričam o blinkanju dugačkih svetala na autoputu sa ciljem da se iz leve trake skloni neko ko ne ide 160 na sat?
Sve ti je ovo sumnjiva rabota....
Odvaliti brzinu za nekoga znači voziti brže od njega...da li ima potrebe? ima i on je isti kao motiv onoga što vozi 20....ima li motiv da vozi 20 ako je dozvoljeno 50?
Trubiti nije korektno i jasno je da to ne rade pristojni vozači nego seljačine da ih vide....
e, a blinkanje na autoputu....a šta tražiš u levoj traci na autoputu, ako ti zakon kaže da treba da se krećeš desnom, osim ako ne pretičeš i da preticanje izvršiš u što kraćem vremenu? Znači svesno kršiš zakon i smetaš drugima da voze....
 
Sve ti je ovo sumnjiva rabota....
Odvaliti brzinu za nekoga znači voziti brže od njega...da li ima potrebe? ima i on je isti kao motiv onoga što vozi 20....ima li motiv da vozi 20 ako je dozvoljeno 50?
Trubiti nije korektno i jasno je da to ne rade pristojni vozači nego seljačine da ih vide....
e, a blinkanje na autoputu....a šta tražiš u levoj traci na autoputu, ako ti zakon kaže da treba da se krećeš desnom, osim ako ne pretičeš i da preticanje izvršiš u što kraćem vremenu? Znači svesno kršiš zakon i smetaš drugima da voze....
Pretičem
Ne vozim levom trakom tek tako
 
Podstaknut prizorim iz mog bloka. Lik seo u auto i odvalio brzinu, presekavši opasnu krivinu unutar bloka.
Da li ima potrebe za tim i koji je motiv u pitanju?
Koji je razlog trubiti vozačima koji se ponekad zbune u saobraćaju pa naprave manji zastoj?
Da ne pričam o blinkanju dugačkih svetala na autoputu sa ciljem da se iz leve trake skloni neko ko ne ide 160 na sat?
U principu na autoputu i ne treba da ideš levom trakom osim kad pretičeš.
 
Razumem deo sa adrenailnom, voziti brzo ume da bude uzbudljivo.

Naravno, svaka brzina je opasna, i po vozača i po druge.

Neiskusniji vozači imaju najveću manu što ne mogu da predvide sve "eventualnosti" koje mogu da se dese, pa vrlo često bezobzirno ugrožavaju druge i više nego sebe. To nikako ne volim.

Ko voli adrenalin, može uvek da sedne na motor i ode negde u prirodu. To je pravi "rush" kad znaš da je tvoj i samo tvoj život u tvojim rukama. Nakon toga kad se vratiš u grad, i sedneš za volan automobila, voziš pažljivo i otvaraš četvore oči. Uvek postoji mesto i vreme za adrenalin, a blokovi nisu mesto za to.
 
Istina je da je sada u gradu vožnja autoputem izjednačena sa gradskom vožnjom i u tom slučaju si u pravu i ne treba da se skloniš....ali van grada važe pravila za autoput, i sad ja ne znam odakle to počinje i gde završava, ali verovatno od granice grada...
 
Nema nikakve odbrane ako si vozio pijan, tačno da je taj stajao na sred puta.

Znači kažeš lepo "vozio sam pijan i kriv sam 100%".

Bar ja bih tako.
Pa to sam i rekao.
Ali ispalo je dobro, nije bila policija. To se sve rešilo u kraju. Znali su ko je koga udario, ćale platio popravku i njemu i nama i to prošlo
 

Back
Top