Disocijativno ponašanje

Muka mi je od razgovora sa ljudima koje poznajem.
Muka mi je od stupanja u bilo kakav odnos sa njima. Muka mi je od svih ljudi koje znam.
To jednostavno nisu ljudi koji mare-svi nešto hoće samo za sebe, grabljivi su, odvratni, posesivni.
Nikad ne pitaju da li ima oko čega da pomognu, a uvek njima treba pažnja i pomoć, sve im treba.
Jesam li zla i bezobrazna ako nemam više sluha za te i takve?

Ja sam cijeli zivot sam,jako asocijalan ako ce da ti bude lakse koliko god da sam asocijalan treba mi nekada komunikacija sa ljudima

Kada sam putovao,putovao sam sam,jako malo prijatelja a da sam imao zenu neku kao prijateljicu nikada a da ne pricam nesto vise.E sada sta je ljepota toga zivota sto sam karakter izgradio i jaci svijet snova i maste izgradio nego socijalni ljudi.Meni nekada i treba komunikacija sa ljudima al bih da budem mladji jedno 10 godina makar,necu da pricam sa svojom generacijom jer su u drugom fazonu od mene a opet ispod casti je praviti karikaturu od sebe sa 30 plus.Ljudi nazalost danas nemaju dostojanstva
 
Ja sam cijeli zivot sam,jako asocijalan ako ce da ti bude lakse koliko god da sam asocijalan treba mi nekada komunikacija sa ljudima

Kada sam putovao,putovao sam sam,jako malo prijatelja a da sam imao zenu neku kao prijateljicu nikada a da ne pricam nesto vise.E sada sta je ljepota toga zivota sto sam karakter izgradio i jaci svijet snova i maste izgradio nego socijalni ljudi.Meni nekada i treba komunikacija sa ljudima al bih da budem mladji jedno 10 godina makar,necu da pricam sa svojom generacijom
Volim ja da komuniciram...
Pogledaj mi broj poruka na Forumu.
Ne volim da komuniciram sa "tom i tom" vrstom ljudi. Da, dobijala sam komplimente da sam asocijalna čak i od članova porodice, ali nikad ih nisam prihvatila. Nisam asocijalna, nego mi društvo u kom sam-ne prija ni najmanje.
"Taj momak je bio dobra prilika za tebe." ,
a ono-ljuštura od osobe, neinventivan, nepozvan i nesposoban da uopšte razgovara sa mnom! U pitanju su planete a ne kontinenti, države, gradovi, sela i zaseoci.
 
Volim ja da komuniciram...
Pogledaj mi broj poruka na Forumu.
Ne volim da komuniciram sa "tom i tom" vrstom ljudi. Da, dobijala sam komplimente da sam asocijalna čak i od članova porodice, ali nikad ih nisam prihvatila. Nisam asocijalna, nego mi društvo u kom sam-ne prija ni najmanje.
"Taj momak je bio dobra prilika za tebe." ,
a ono-ljuštura od osobe, neinventivan, nepozvan i nesposoban da uopšte razgovara sa mnom! U pitanju su planete a ne kontinenti, države, gradovi, sela i zaseoci.

Nazalost ljudi ne razumiju da ne mogu biti veci od tvorca.Ako si asocijalna sa razlogom si takva i po bozjoj volji.Bog te je iz samo njemu znanih razloga stvorio kao asocijalnu osobu i ne mogu ljudi biti pametniji i savrseniji od tvorca da pricaju kakva ti treba da budes i da li je normalno da si asocijalna ili ne


Ja asocijalanost ne gledam kao kaznu,to je blagoslov koji mi je Bog dao,iako je taj zivot pun patnji ali i euforije,kao klackalica


Najveca besmislica i najpovrsnija definicija je da je covjek socijalno bice i da ja sve kontra tome cudno i bolesno stanje.Ti koji to tvrde uzimaju ulogu Boga u svoje ruke,a finale je tu uvijek lose


Drustvo danasnje u kojem zivimo je produkt asocjalnih ljudi manje vise,koristimo internet,struju,kolorite itd sve su to izumi asocijalnih i povucenijh ljudi
 
Poslednja izmena:
Što sam starija,sve mi je teže da ostvarujem kontakt sa ljudima.Od velikog broja poznanika i prijatelja koje sam imala u dvadesetim,do srednjih tridesetih,ovih današnjih,je ostalo da se nabroji na prste jedne ruke.
Nemam više nerava da se bilo kome prilagodjavam.Samosvesnija sam i znam kakve mi osobe odgovaraju.Ne želim da mučim sebe kontaktima koji mi ništa ne znače.I iskreno ni najmanje mi to ne smeta.
 
Nazalost ljudi ne razumiju da ne mogu biti veci od tvorca.Ako si asocijalna sa razlogom si takva i po bozjoj volji.Bog te je iz samo njemu znanih razloga stvorio kao asocijalnu osobu i ne mogu ljudi biti pametniji i savrseniji od tvorca da pricaju kakva ti treba da budes i da li je normalno da si asocijalna ili ne


Ja asocijalanost ne gledam kao kaznu,to je blagoslov koji mi je Bog dao
Ako sam maslačak, uzalud je da mi govoriš da sam orhideja.
To sam što sam. Ko ima pravo da tebe ili mene imenuje i određuje?
Može da nam se kaže, ali ne može niko da nam izvodi ime, zvanje i stanje.
 
Ako sam maslačak, uzalud je da mi govoriš da sam orhideja.
To sam što sam. Ko ima pravo da tebe ili mene imenuje i određuje?
Može da nam se kaže, ali ne može niko da nam izvodi ime, zvanje i stanje.

U ranim masonskim ucenjima,po njima najveca prepreka na njihovom putu da stvore jedan monolitan,jednolican,programiran svijet i bez razlika je upravo zanesen,spontan,nepredvidljiv covjek
 
E, pa, to sam. :vzagrljaj:
Takva sam vrsta čoveka. Život me zanosi, a ja sam spontana i nepredvidljiva-nepredvidljiva čak i samoj sebi.

Pa cijeli skolski program svih zemalja svijeta je koncipiran da takvu djecu od malena osujeti i da im ne dozvoli da se sjutra razviju u kreatore a filozofija im je kao nauka najveca prijetnja u njihovom ucenju zato ce u 21 vijeku najvjerovatnije nestati ih skolskog sistema to je krajnji cilj.Uce onda ljude da je zivot borba a ne kreacija i u takvom ucenju programiraju robote a ne ljude koji idealno idu uz sistem njihov.Kao kada gledas flase piva u fabrici imas ih na milione i svaka je monolitna i jednobojna svaka lici jedna na drugu
 
Pa cijeli skolski program svih zemalja svijeta je koncipiran da takvu djecu od malena osujeti i da im ne dozvoli da se sjutra razviju u kreatore a filozofija im je kao nauka najveca prijetnja u njihovom ucenju zato ce u 21 vijeku najvjerovatnije nestati ih skolskog sistema to je krajnji cilj.Uce onda ljude da je zivot borba a ne kreacija i u takvom ucenju programiraju robote a ne ljude koji idealno idu uz sistem njihov.Kao kada gledas flase piva u fabrici imas ih na milione i svaka je monolitna i jednobojna svaka lici jedna na drugu
Dopada mi se tvoj "mind flow". Asociraš me na mene, slični smo.
Mislim da se ne dešava svuda jednako taj pritisak da borba zameni kreaciju, a i da je stvar odluke da li u tome hoćemo da učestvujemo. Teško jeste, ali još postoji način da se iz te prljave radnje izvučemo, da nismo deo toga.
 
Dopada mi se tvoj "mind flow". Asociraš me na mene, slični smo.
Mislim da se ne dešava svuda jednako taj pritisak da borba zameni kreaciju, a i da je stvar odluke da li u tome hoćemo da učestvujemo. Teško jeste, ali još postoji način da se iz te prljave radnje izvučemo, da nismo deo toga.

Kljuc je da cuvas dostojanstvo a to je abnormalno tesko a i da paralelno razvijas stvaralacki potencijal time ces sacuvati sebe
 

Back
Top